Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie są Wasze ulubione marki butów?
Autor Wiadomość
Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2007-01-11, 11:13   Jakie są Wasze ulubione marki butów?

Macie takie?
Dlaczego akurat te?
Gdzie kupujecie?

**FifthAvenue 

Wysłany: 2007-01-11, 11:41   

A ja nie mam zadnej ulubionej marki butow.... podobaja mi sie, to kupuje i juz :-)
W granicach rozsadku oczywiscie, bo nie wszystko co mi sie podoba jest na moja kieszen.
Kiedys zupelnie przypadkiem kupilam buty Pierre Cardin, ale zorientowalam sie dopiero w domu. nawet nie wiem czy panie w sklepie sie zorientowaly. Pozniej ogladalam je z 1000 razy, czy nie maja moze jakiejs wady, bo cena byla smieszna, chyba 400 zl. Smieszna w sensie jak na P.Cardin - tak mi sie wydaje. A butki okazaly sie ok, nic nie bylo "nie tak".

Zupelnie nie kieruje sie firma... zeby tylko ladne byly i juz.

ALE - buty sportowe, po roznych probach i testach - TYLKO Puma.

adriannaaa 

Wysłany: 2007-01-11, 12:33   

mam jak Fifka - jak któreś buty mi się odobają , to je kupuję. Natomiast wem, że 80% butów marki ravel czy faith będzie mi się podobać:) nie wspomnę już o Jimmim Choo ( chciałabym mieć kiedyś jedną parę) Najbardziej ekskluzywnymi butami w mojej szafie są oryginalne sandalki od versace, ale jak mam być szczera, to jak na tę markę są beznadziejnie wyważone...

*Agati 

Wysłany: 2007-01-11, 12:40   

FifthAvenue napisał/a:
Zupelnie nie kieruje sie firma... zeby tylko ladne byly i juz.

Chyba większość z nas tak ma. Najważniejsze, żeby się podobały. firma mało ważna ;)

FifthAvenue napisał/a:
ALE - buty sportowe, po roznych probach i testach - TYLKO Puma.

Tu tez się zgodzę z małym wyjątkiem -dopuszczam jeszcze NIKE :-P

szczako 

Wysłany: 2007-01-17, 23:08   

Nie mam ulubionych. Muszą być wygodne i ładne (w moim tego słowa znaczeniu). W Niemczech kupowałam w Deichmannie, w Polsce często zachodzę do Ryłko.

Żaneta 
Jestem mamusią

Wysłany: 2007-01-20, 00:29   

Dokladnie tak samo mam jak dziewczyny,lubie to co ladne i wygodne.
Nie ważna firma no chyba,ze jedno kryterium--skóra,ale nie wiem czy to sie liczy :-P

Kamyk 
Mama Natki i Patki

Wysłany: 2007-01-20, 09:01   

Uwielbiam buty. naprawdę mam do nich słabość... Kupuję, to co mi sie podoba, no i miare wygodne musi być :lol: wiadomo, ze się rozbijają. Co do marki, to nie mam ulubionej, ale uwielbiam sklep RONKONE na Piotrkowskiej (znany też jako "U Andrzeja") - ma śliczne i wg mnie niepowtarzalane buty. Lubie łądne czubki (w szpic) i delikatne :) Ehh .. rozmarzyłąm sie -widziałam właśnie ostatnio u Andrzeja piękne szpilki....

Anula

Wysłany: 2007-03-14, 11:18   

Najczęściej w Ryłko - mają naprawdę dobre buty
a sportowe to tylko Pumy inne mi nie pasują

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2007-03-14, 20:49   

ja nie zwracam uwagi na markę o ile nie chodzi o buty sportowe
najbardziej moją uwagę przyciągają Nike ale najwygodniejsze są dla mnie Adidasy :)
z butów wizytowych najczęściej szukam produktów firmy Yamilla (mają swoje stoisko w Polrosie), ostatnio niestety nawet oni nie produkują butów dla mnie :(
zresztą co sezon stwierdzam, że znów nikt nie zrobił butów dla mnie, bo nie ma takich jak mi się podobają :(

*Oli 

Wysłany: 2007-03-15, 11:37   

Jak dla mnie buty muszą być wygodne no i mieć "to coś" co w nich mi się podoba, zresztą jak w większości innych rzeczy, spraw...tu takie "cichobiegi" kupuję w Mango czy w Zarze..bo mają mój rozmiar i sa wygodne, że hej..
a w Łodzi kupowałam np: w Deichmannie, Ryłko czy ButS.

Żaneta 
Jestem mamusią

Wysłany: 2007-03-15, 18:18   

Nie mam ulubionej marki,muszą być wygodne i ładne :lol:

kaledonia 

Wysłany: 2007-07-22, 23:33   

Dziś robiąc porządek w szafie z przerażeniem stwierdziłam,że większość moich butów to buty sportowe :shock: Puma,Reebok i Adidas.Problem w tym,że noszę tylko 1 parę z nich najczęściej :lol:
Wszystkie wyjściowe buciki mam firmy But-S i je po prostu uwielbiam,są super wygodne.Sandałki Ryłko mi nie podpasowały-jakoś dziwnie się układają na nodze :-/
No i ostatni nabytek buty Bronx-wściekle różowe kupione głównie ze względu na kolor w sklepie internetowym :lol:

szczako 

Wysłany: 2008-01-07, 09:53   

Mogę dopisać AdR. Szkoda, że nie mają szerszej gamy produktów. Na pewno byłabym stałą klientką :)

sliwkawegierka

Wysłany: 2008-01-07, 12:52   

Kamyk napisał/a:
Uwielbiam buty. naprawdę mam do nich słabość... Kupuję, to co mi sie podoba, no i miare wygodne musi być :lol: wiadomo, ze się rozbijają. Co do marki, to nie mam ulubionej, ale uwielbiam sklep RONKONE na Piotrkowskiej (znany też jako "U Andrzeja") - ma śliczne i wg mnie niepowtarzalane buty. Lubie łądne czubki (w szpic) i delikatne :) Ehh .. rozmarzyłąm sie -widziałam właśnie ostatnio u Andrzeja piękne szpilki....

ja też uwielbiam Ronkone, mają świetne wzory butów, różnorodne kolory, a w czasie wyprzedaży można tam kupić piękne buty za bardzo dobrą cenę. Bardzo lubię też buty Zary, mają fajne wzornictwo i z mojego doświadczenia również są dobrej jakości. Jeśli chodzi o buty sportowe to tylko i wyłączne reebok.

oczywiście miało być od 6.02.2006 :)

kaledonia 

Wysłany: 2008-01-10, 21:28   

A jak z trwałością butów Heavy Duty?

*Ancia 
w nowej roli :)

Wysłany: 2008-01-10, 21:38   

ja nie mam ulubionej marki. Ogólnie szukam czegoś co mi się spodoba i tyle ;) tylko dobijają mne ceny butów, są obecnie naprawdę koszmarne..

aaa i mam naj-nie-ulubieńszy sklep: Bata. Nigdy więcej tam nie kupię. Strasznie badziewne mają buty - niszczą się w tempie ekspressowym.

*kawu 

Wysłany: 2008-01-10, 21:41   

Ancia napisał/a:
aaa i mam naj-nie-ulubieńszy sklep: Bata. Nigdy więcej tam nie kupię. Strasznie badziewne mają buty - niszczą się w tempie ekspressowym.

no prosze, a ja mam totalnie odmienne zdanie ;-)

mam :haha: jeszcze buty Baty, ktore kupilam na moja studniowke :wstyd:

From zero to bitch in less than 5 seconds!

*Ancia 
w nowej roli :)

Wysłany: 2008-01-10, 21:45   

ja z kolei spróbowałam ich wyrobów 2 razy i o 2 razy za dużo ;)

*kawu 

Wysłany: 2008-01-10, 21:47   

to wszystko pewnie zalezy od danej pary

szeroko tutaj polecany sklep RONKONE kiedys mi bardzo podpadl :evil: i go zdecydowanie nie polecam (nie dosyc, ze kiepskie buty, to jeszcze nie uwzgledniaja reklamacji :evil: )

From zero to bitch in less than 5 seconds!

sliwkawegierka

Wysłany: 2008-01-10, 23:08   

ja też mam z Batą niemiłe doświadczenia. Pomimo, że niektóre wzory mają fajne to jedne buciki rozpadły mi się po dwóch dniach!

oczywiście miało być od 6.02.2006 :)

Odpowiedz do tematu