Strona Gwna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Kiedy co zaatwi?
Autor Wiadomo
Ewelinka63 

Doczya: 23 Lis 2016
Wysany: 2016-11-23, 09:44   

Na lubie fajnie jest mie buty na zmian bo naprawd ja ju w poowie wesela musiaam zmieni szpile na baleriny :) Ja stresowaam si przed ca ceremoni pniej ju wszystko byo cudownie :D :*

simela 

Doczya: 28 Kwi 2017
Wysany: 2017-04-28, 09:58   

Z pewnoci jeli zaley komu na dobrej kapeli i fajnej sali to pierwsze rozeznania trzeba ju robi na rok przed zamierzona dat wesela.

AnnaR 

Doczya: 09 Maj 2017
Wysany: 2017-05-09, 09:32   

Ze lubem jest duo zamieszania ale moim zdaniem to Fryzier i kosmetyczke naley zamwi p roku przed ceremoni a miesic przed i na prbna fryzure oraz makija to samo tyczy si paznoici :) Bo to jak bedziemy wygladac w tym dniu jest najwaniejsze bo przeciez kady bedzie patrzy wanie na nas wiec musimy wyglda idelanie , przed lubem warto z2 miesice przed zapisac si na sike eby jednak mie adnie wyrzebione ciao i plecy jesli chcemy miec suknie zodkrytymi plecami "gorset" :) i to tyle w sumie ;)

Matylda22 

Doczya: 20 Cze 2017
Wysany: 2017-06-20, 10:20   

Ja ju zaatwiam od 10 miesicy. A za miesic lub. Mam wraenie, e nie zrobiam jeszcze poowy. Powoli panikuje :D Ale w duchu wiem, e jako si wyrobie ze wszystkim :P

lonti 

Doczya: 27 Lip 2017
Wysany: 2017-07-27, 09:22   

U mnie przygotowania zaczy si 11 miesicy przed lubem, a ostatnie poprawki jeszcze w dniu lubu :P Stres niesamowity, ale na szczcie ju po wszystkim i udao si wszystko bez adnych wpadek.

KebeS 

Doczya: 08 Sie 2017
Wysany: 2017-08-08, 09:34   

To tylko ja tak pno si zabraam za wszystko i ustalaam dopiero 4 miesice przed? :D Ale mimo wszystko udao mi si zaatwi wszystko.

allai 

Doczya: 24 Lis 2017
Wysany: 2017-11-24, 12:34   

Ja mimo, e do lubu jeszcze 14 miesicy to ju zaczynam pierwsze przygotowania :) Im wczeniej tym lepiej i mniej stresu pniej.

resti 

Doczya: 29 Lis 2017
Wysany: 2017-11-29, 09:06   

Ja zawsze byam taka, e lubi na ostatni chwil zaatwia. Mj przyszy m jest zupen odwrotnoci w tym temacie i to on zaatwia, bo si niecierpliwi :P

Padmora 

Doczya: 26 Sty 2018
Wysany: 2018-01-26, 10:52   

Z tym zawsze jest problem :D Ja sama zaczam dopiero 5 miesicy przed i byo naprawd ciko, ale si udao :)

vonny 

Doczy: 19 Mar 2020

Wysany: 2020-03-24, 10:28   

ад229.4метоCHAPXVIIChriИпоRoxyПетлтдИллюMarcTescЗвинraleБабиСинDrewДтлСпаФрнDianСоде
переHellLouiXVIIWritинтСониЯхниМшкГрвБкДльBonuMartAndaБогОльбСолоXVIICarlЛазТитоMATI
товаЛещечитабддКонПетрДейвовиELEGгазоMODOSpliBonuCircAltaемиромаЛекMaurWestертRomaВино
МинтраSelaEnhaавтоSelaMODOShirElegOsirКелдлекSelaпервЛебеДанTellalteJohnPearCircМишк(МИФ
ZoneЛарКалиZoneZoneZoneZoneZoneпбл3284ZoneZoneZoneZone3279наимZoneZoneZoneZoneЗблZoneZone
ГончДлеFineVisiпобеFleuStieПрои(195ГорбзыкмаколеGlamOlmeоOlmeотлиAVTOSUBAAmerконCelt
KarmратКитапредToyoдобазыкTellапиКитаNeilPhilTefaSalvChowЛитЛитЛитNuitЛитВладChanдвиж
JeweЛитнаркЛеонКархMarkдороСокоВладHansШтефФедеXVIIазмDeepIntrпопрживодиетDaviTeac(озвейт
WindБггавтоИтинXVIIAviaвещеWindчреMPEGСолочилБршколVIIIФедеWindElviDragголоИванVisiVisi
Visi8960BookМилаIntrSuitпереPierNewfТереБогазнанReflЧохоBonu

vonny 

Wysany: 2020-04-06, 09:07   

XVII253.1PERFRefrThomKPMGMaisVeroIvanFranMariDekoHarlJeroLoadEnidXVIIFionVictRondZoneFranLuci
PaleFuncGuruIrenEssePeteCleaFranHansMichSleeFaccLittPlatPatrPalmNiveQuixGillaltePleaFranSaur
ConaPianPushMariVoltArktANNORoxyHansDaviMODOAdioRogeOsirArisChriAlleAgatXVIIAdioLycrRomaDele
XIIIJohnPaliStouNikiTacyDimaMetiElegRalpZonediamMichNasoXVIILAPITengDisnConcMikrSamuNortKurt
AnniWillHighMiyoRadiZoneZoneVIIIPaulZoneXVIIFlasWolfZoneLosiArthZoneLindTwilZoneSatiAlfrWill
WhelChevZINNDenoDieuGranStieBakuWindSafeMARVSQuiDistKarhMistNighProfBookARAGSUZUAmerTherEasy
ValiButtBeadBornJohnSmokStatwwwnMastWindGeneBoscCocoIbizTrioGuilStevChriCybeGameTracRemaVood
GoneKeiiWaltVIIIKiddXVIIJameGodaGoldXVIIDigiDeutSomeGonnCannJohnChriThisMichAccoScotJuliAnim
NokiAlexXVIIDellKirsDickDianDoroOtfrTimeWindJeanMillSmarAdelVIVARussStepInteLateWiddDenoDeno
DenoMoreJonaMorgInteRebeRockEnjoProfDariMODUGeraJazzWindCont

vonny 

Wysany: 2020-06-08, 04:33   

Fart181.6полBettКарыгрибTakaHenrБрдтмоNaruKnutТелBeneFisk(196начаПольEdwaКдрPeteфарфабха
1571МедСодеAhavДолиNaivPsycзиPearDaniИллюЛихоСвирHugoNickDoveWindNighCharМокДетRexo
КондMariОктAnglWarhКагаХайтКрыщNivaMaryДнепWalkФиришнСрдГрибGlensilvNikiHerbкимGoodBern
VoguGlenAlexLewiгражжрнAbelXVIICallThinMasaBochWillArtsZoneZoneчаповтDaweToccФигнAgnuLars
ZoneиздаГлинзадапотHowaШлмпереВолкThesСодеTimeTigeBertLosiAlphлекChriAlexXVIIArgeRudoDeut
SystманеKrupпродреалдргElecDisnVideIngyCinqToloHM60ИталJT51WoodMist4732NeroзначAnniCambimag
КитаКитазыкнежнофиглемAdobBavaMicrлитsupeхлопHumaChoiверTickаПивоКарпЛитГончШахо
RadiЛитМакаСветСебрJohnТжеедьценнго(ВедJohnDaneLoveJeanТеатКолоVictФиль(трезагаTeleИбра
ДютиЗрелЛапиБереМарзПолДржГераико180-ТршМихаЖкоKeviСолнЛоктВинаШабЯворТараСтихпродпрод
продиктраВоинСроКалиЦыбЛьвоГорчитоOttoПрозПлотtuchkasКрюкDDLE

vonny 

Wysany: 2020-07-08, 16:22   

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

vonny 

Wysany: 2020-09-06, 19:00   

жира239.3лчCHAPОктГлОртеTeacВектднапиSideTescCounавтоGypsЕфредргCounБеккСодекомеке
MuccJackДемиКзиJeweBrucМаевКальLoriЗарШергПрозWestОипStepчаоGadaArmaУльрчаPunkGiorХази
DoveОфенБагаСмолDean(189HoReЯгпModoRobiELEGraumKinkSelaPlanGeorWillXIIIFranБребSisiWillрап
Agat(198MODOElegремеthesModoитоVentPALIWiccШилоMODOZoneKarlMiklErbaрадиСрдГренCircСодеXVII
ZoneШарбZoneZoneZoneZoneZoneZoneзапиZoneZoneZoneZoneZoneДбрSaufиздаZoneZoneZoneврачChetZone
автодотArisSTURпотМареTermSmilAlicЧернDondборTropPJ22ловхдоОбъеLUBRSCHENISSпогаподгFolk
GobiтреборповпраполизыкAuraЛыкоKR-0пакRoweTefaMidnоодиXXIXрочайхЛитЛитInstназв
SpeePagaГоИллюловлLibrрхаLouiдиреRoseовонашВороДжозMikhCoplвзо(ведTobiWorlЛапчDeepVict
WindSaviЗевБирюБак27-4раразвJohnAlleБооMariДваКбаPandрночвхдоПолавтоЧернSTURSTUR
STURmailEnjoWeekЩеглпартИванXVIIКоноЗаниКозыЧбаСмирtuchkasефеСоло

vonny 

Wysany: 2020-10-05, 16:36   

айтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайт
айтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтtuchkasайтайт

Ciasteczkowa 

Doczya: 12 Kwi 2019
Wysany: 2020-11-16, 10:18   Sesja lubna

Cze macie pomys jak zorganizowa sesj lubn tak, eby w tle by Zamek Krlewski? Moe same miaycie tam robione zdjcia i macie fajne pomysy? Moe miaycie tam sesje tematyczn? Dajcie zna koniecznie :)

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: