Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Holywood lashes
Autor Wiadomość
*megi* 

Wysłany: 2010-07-11, 10:13   

roznica taka ze doczepiane trzymaja sie 3 mies, systematycznie wypadaja , jak sie chce idzie sie uzupelnia jak nie chodzi z brakami, wypadaja nierownomiernie, Moja kolezanka, ktora widze bardzo czetsto miala takie rzesy a teraz tylko zaluje, bo swoje ma duzo slabsze, Chcesz to sprobuj ja tylko mowie o tym co widze, sama ocenisz. ( jedne osoby maja slabszy porost wloskow , u innych szybko to nastepuje, ) Rzesy w pasku sa na jeden raz , trzymaja sie gora kilka dni na dobry klej. Wiem bo sama zakladam kepki jak i paski do makijazy slubnych.

1:1 wygladaja slicznie na samym poczatku, sama chcialam sie skusic:)))) ale wole swoje
P>s za to zrobilam sobie permanentne brwi , to dopiero ulga ( metoda piórkową)

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2010-07-11, 13:45   

mnie się wydaje że jednokrotne założenie rzęs 1:1 aż tak negatywnie nie wpłynie na rzęsy
zresztą, jakbym cieszyła się takimi gęstymi rzęsami a potem zaczęłyby mi wypadać to pewnie czułabym się łyso i doszłabym do wniosku, że moje rzęsy to dramat ;)
człowiek do dobrego szybko się przyzwyczaja ;)

*carrie 

Wysłany: 2010-08-12, 00:57   

Ja zaszalam i mialam te rzeski jako czesc mojego pakietu slubnego. Wyszly bossko :buja w oblokach:
Na wielkie dni jak slub, gala wreczenia Oskarów (lub Wiktorów :lol: ), albo wazna impreza naprawde polecam :D
Wygladaja bardzo naturalnie i pieknie 'otwieraja' oko, naprawde cuuudo :lizak:

*Ancia 
w nowej roli :)

Wysłany: 2010-08-12, 01:00   

carrie,
a ile się trzymają?

*carrie 

Wysłany: 2010-08-12, 01:10   

Ancia, wydaje mi sie, ze kolo 3-4 tygodni, czyli tyle ile 'zyje' rzesa.
U mnie byly regularnie zalewane ogromna iloscia bardzo bardzo slonej wody, ktora skrocila ich zywot.. ale i tak nie zaluje!

*Olaś 
04.10. 2008 r.

Wysłany: 2010-08-12, 14:45   

Ancia, pozwolę sobie tez odpowiedzieć :-)

U mnie trzymały się bardzo krótko - równo 2 tygodnie. Wygladały bardzo fajnie, naturalnie i na szczęście wypadały w miarę równomiernie. Polecam na jakieś szczególne wydarzenia ale ot tak, żeby sobie ponosić (tak jak to było w moim przypadku) to raczej się nie opłaca.

Nie zauważyłam natomiast żeby jakoś szczególnie osłabiły mi moje rzęsy. Może jak ktoś przesadza i zakłada je kilka razy pod rząd to w efekcie rzęsy się osłabiają. U mnie po jednym razie jest ok :-)

bircha 

Wysłany: 2011-10-10, 15:52   

ja z pewnością zdecyduję się na takie rzęsy przed na dzień ślubu :) rok temu byłam na weselu koleżanki i bardzo mi się to spodobało ;) )) wygląda ślicznie i naturalnie!

Odpowiedz do tematu