Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio Obrazu 76
Autor Wiadomość
szczako 

Wysłany: 2009-09-04, 13:00   Studio Obrazu 76

Dziwne, że Ewa i Marek nie mają tu jeszcze swojego tematu ...

Wczoraj obejrzałam zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru siostry. Zdjęcia są po prostu śliczne. Naturalne, nie wydumane. Takie, jak lubię.

Od strony współpracy mam nadzieję wypowie się moja siostra, ale wiem, że są bardzo zadowoleni.

www.studioobrazu76.pl

aniab 

Wysłany: 2009-09-04, 18:22   

podziwialam zdjecia Ewy i Marka i sa cudne. z sesji slubnej koniec koncow nie skorzystalam ale jak pokazuje galeria zdjec sa inne okazje ;-) ;-)

Lilu 

Wysłany: 2009-09-09, 09:18   

Widzę, że moja siostra mnie już uprzedziła, bo bardzo chciałam napisać na temat Ewy i Marka :)
A więc trafiliśmy do nich całkiem przypadkiem. Biorąc pod uwagę fakt, że cały ślub szykowaliśmy w niecałe 3 miesiące nie szukaliśmy zbyt dużo. No i na szczęście pośród kilku stron fotografów, które przeglądaliśmy znalazło się Studio Obrazu 76 ( wtedy jeszcze pod inna nazwą). Zdjęcia nam się spodobały, nie tylko ślubne, zwróciliśmy uwagę głównie na śliczne sesje z brzuszkiem :) Umówiliśmy się na spotkanie aby obgadać szczegóły współpracy. Ponieważ ani ja ani mój Sz. nie mieliśmy za bardzo sprecyzowane co chcemy, bardzo liczyliśmy na pomoc i rady ze strony Ewy i Marka. Głównie zależało nam tylko na tym aby goście czuli się swobodnie i nie stresowali przed aparatem. W końcu stanęło na całym pakiecie ( reportaż - namowy Ewy :) + ceremonia+ wesele+ plener).
Ewa towarzyszyła mi od godziny 10 rano i w ogóle nie czułam się skrępowana obiektywem, Marek podglądał mojego Sz. też od momentu przygotowań (pomógł mu nawet zawiązać krawat, za co po raz kolejny mu dziękujemy). Podczas ceremonii robili nam już zdjęcia we dwójkę ( efekt przerósł nasze oczekiwania). Mamy m.in. super zdjęcie grupowe pod urzędem, które mimo tego, że jest pozowane jest tak niesamowicie naturalne, że to jedno z moich ulubionych zdjęć. udało im się uchwycić moment, gdzie każdy się śmieje :)
No i wesele, a raczej przyjęcie/impreza, ponieważ było ono według nas dość nietypowe. Umawialiśmy się wcześniej, że Ewa z Markiem będą z nami na weselu jakieś 3 godziny (mieliśmy mało gości, z nami 34 osoby), natomiast nie mogliśmy oderwać ich od obiektywów i w rezultacie byli z nami jakieś 5 godzin (a może nawet dłużej). Mamy niesamowitą pamiątkę w postaci tzw. zdjęć w ramie mimo tego, że zdjęcia były ewidentnie pozowane nie ma ani jednego sztucznego. Zdjęcia z pleneru również przeszły nasze najśmielsze oczekiwania i od tygodnia siedzę i nie mogę się zdecydować, które wybrać do ramek:)

Podsumowując, myślę, że Ewa i Marek to ludzie pełni pasji, pomysłów i chęci, a to według mnie bardzo ważne, że widać, że im się chce, a nie że my musimy ich o wszystko prosić. Mają niesamowity talent robienia zdjęć naturalnych, gdzie widać prawdziwe emocje ludzi. Każdy kto oglądał nasze zdjęcia (wybrane dostaliśmy w ślicznym pamiątkowym albumie, a wszystkie na płycie oraz w postaci prezentacji DVD) są nimi zachwyceni i nie mogą wyjść z podziwu, że te zdjęcia są tak niesamowicie naturalne, a niektórzy mówią, że artystyczne a niektóre nawet erotyczne ;)

Mogłabym duuuużo jeszcze pisać na temat tych zdjęć, bo są naprawdę cudowne, ale nie chcę bardziej wydłużać mojego i tak najdłuższego chyba posta w życiu :)
Jednym słowem - gorąco polecam!! i już nie mogę się doczekać aż mój brzusio urośnie wystarczająco żeby sobie zrobić sesje z brzuszkiem ( i zobaczyć znów ich super pieska) :) :)

Maja
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-03, 12:20   

treść usunięta

essenita 

Wysłany: 2012-09-01, 15:15   

Lilu napisał/a:
Ewa i Marek to ludzie pełni pasji, pomysłów i chęci, a to według mnie bardzo ważne, że widać, że im się chce, a nie że my musimy ich o wszystko prosić. Mają niesamowity talent robienia zdjęć naturalnych, gdzie widać prawdziwe emocje ludzi.

Podpisujemy się pod tym :-) Jesteśmy mega zadowoleni!!
Dziękujemy :kwiat:

Odpowiedz do tematu