Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie się zaręczyliście?
Autor Wiadomość
Alma_ 

Wysłany: 2007-01-02, 17:11   

Suelen napisał/a:
jesli niemam planów na resztę życia to może spędziłabym je z nim..

Faktycznie, propozycja nie do odrzucenia...
Planował tak powiedzieć czy samo wyszło? ;)

Suelen 
mamusia Natusia

Wysłany: 2007-01-02, 17:13   

chyba samo. Ale głos mu sie strasznie łamała, on zawsze odważny, a tu robaczek wystraszył się :-)

555 

Wysłany: 2007-01-02, 21:18   

wlasnie bardzo spieszylam sie do sklepu, zeby zdazyc przed zamknieciem i moj mezczyzna zaoferowal sie, ze zgarnie mnie z przystanku i pojedziemy juz dalej samochodem..
ale nie pojechalismy, bo jak wsiadlam do auta, to najpierw dostalam rozyczke a potem pierscionek i padlo pytanie.. a wszystko dzialo sie o zmierzchu w szalenie romantycznej scenerii zaplecza sklepikow osiedlowych.. ;))

przyszła żona 
już żona :-)

Wysłany: 2007-01-05, 12:38   

W Rabce, w karczmie "Siwy Dym".
(troszkę sie domyślałam)

www.deco-strefa.pl

Ciril 
Mum of Blue Shark

Wysłany: 2007-01-08, 20:34   

a ja się nie domyślałam, najpierw myślałam,że zrobi to w moje imieniny, później, że w 6 miesięcy (ślub był już zaplanowany - mianowicie sala, orkiestra i katering), a on ni z gruszki ni z pietruszki, po tym jak siedziałam 10 h w pracy 24.11.2006, stwierdził, że muszę zjeść coś dobrego, co mi poprawi humor i pomiędzy kieliszkiem wina a shoarma było a kuku :mrgreen:

klarysa 

Wysłany: 2007-02-06, 22:40   

niespodzianka, w samolocie, dokladnie jak lecielismy nad morzem. chcial miec pewnosc, ze mu nie uciekne jak to uslysze :mrgreen:

21.06.2008 :)

dziubutek 

Wysłany: 2007-02-07, 00:38   

Moje zaręczyny były jak z bajki. O tyle jest to dziwne, że mój Groszek nie jest osobą zbyt wylewną i romantyczną. Jest kochany, ale chyba jako facet inaczej postrzegamy emocje tzn. ja się wzruszam na filmach jak dziecko, on jest twardziel itp.

To był kolejny weekendowy wypad. Takie małe powsinogi jesteśmy i kiedy mamy tylko trochę czasu to wsiadamy w autko i jedziemy zobaczyć kolejny fragmencik świata. O zaręczynach nigdy nie rozmawialiśmy. Dziwne było dla mnie to, że miał jak nigdy sporą torbę. Ale nie zatrzymałam się na tym fakcie zbyt długo i pojechaliśmy. Hotel był cudny, zwiedzaliśmy miasto, cały dzień łazikowaliśmy. Poszliśmy zjeść kolacyjkę i.... tu pewnie każdy myśli, że pierścionek był w kieliszku wina itp. a my wróciliśmy do hotelu.
Byliśmy ciut zmęczeni całodziennym łazikowaniem i Groszek stwierdził, że idzie napuścić wody do wanny i się wykąpiemy. Byłam uradowana, bo o niczym innym nie marzyłam. I znikł w łazience, a ja rozgadałam się z pciapciółą przez telefon. Wyszedł więc skończyłam i tu się zrobi trochę intymnie, bo wiadomo, że do wanny w ciuchach sie nie wchodzi :-P
Otwieram drzwi łazienki, a wanna pełna była piany (generalnie łazienka była całkiem ładna) wokół na półeczkach, umywalce, wc, podłodze były rozsypane płatki róż i rozstawione świece. Było przepięknie... i co zrobiłam zatkało mnie i się popłakałam. To była nasza 7 rocznica znajomości. Pierścionek wylądował na moim palcu i już nigdy z niego nie zszedł :serce:

Glos 

Wysłany: 2007-02-15, 09:21   

W bardzo ważnym dla nas miejscu nad brzegiem Warty!!! Po bardzo cięzkim dniu poszliśmy "przywitać się" z rzeką. Był śnieg do pasa a mój K. padł przedemną na kolana (miał śnieg prawie do szyi :haha: ) i zapytał czy spędzę z nim resztę życia.
Kilka razy wyobrażałam sobie jak mądrze i romantycznie odpowiem, ale zamurowało mnie, więc też wpadłam w ten śnieg i powiedziałam tylko "TAK" a potem K. wsunął mi pierścionek na palec (na szczęscie pasował). BYŁO CUDOWNIE :lol:

edys_lu 

Wysłany: 2007-02-17, 01:25   

Nasze zareczyny odbyly sie w goralskiej chacie pare minut przed polnoca w Sylwestra, natomiast oficjalne zareczyny w Soplicowie podczas uroczystej kolacji z okazji Dnia Matki

Szczęśliwy dzień - 16.08.2008

Karolka 

Wysłany: 2007-02-24, 02:17   

Pierwsze zaręczyny odbyły się na plaży w Swinoujściu, a drugie w herbaciarni Zielona Róża na Narurowicza (to moja ulubiona) :-)

karolina 

Wysłany: 2007-02-28, 10:59   

W domu W. na jego imprezce urodzinowej w obecnosci naszych znajomych :lol:

http://kavikka.wrzuta.pl/pliki/6me4fJnCNX/  Studio + Plener

Agnieszka19 

Wysłany: 2007-03-19, 18:09   

My zaręczyliśmy się w Sielpii wieczorkiem w naszym pokoju :-D

myszka_kasia

Wysłany: 2007-03-19, 18:22   

my sie zareczylismy w zabitej dziurze norwich w connecticut w naszym łóżeczku :)

Anek 

Wysłany: 2007-03-23, 15:05   

Na środku ulicy, w trakcie powrotu ze spaceru. A mnie się tak wtedy nie chciało wychodzić z domu na mróz :-P późnej powiedzieliśmy rodzicom i reszcie rodziny.
A teraz czekam aż mi zmniejszą pierścionek, bo mi spada... :-/
Poza tym, były plany,że sie zaręczymy. Tylko ja nie wiedziałam kiedy. A już na pewno nie podejrzewałam go, że w takiej scenrii będzie sie oświadczał :-P

Alma_ 

Wysłany: 2007-03-23, 16:02   

Anek, czyli całkiem niedawno to było, co? ;)

alesia 

Wysłany: 2007-03-23, 16:21   

A ja znalazłam pierścionek w lodówce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i absolutnie się tego nie spodziewałam!

Żaneta 
Jestem mamusią

Wysłany: 2007-03-23, 17:48   

alesia, a może był w kanapce ;-)

milcza3j 

Wysłany: 2007-03-23, 21:48   

A ja sie zaręczyłam 30.04.2006 w Szczyrku.( tego dnia skończyłam 22 lata) Mój Karol zabral mnie na "wycieczke" kilkudniową na wekend majowy... do końca nie wiedziałam gdzie jedziemy. Troche się spodziewałam że się zaręczymy na tym wyjeździe...ale nie dokońca byłam pewna. Pierwszy dzien po przyjeździe do Szczyrku mój misio był tak pelen enegii jak nigdy. Chciał iść na basen, na imprezke, generalnie robilismy dużó różnych wygłupów( a to jest dziwne jak na mojego misia ponieważ on zazwyczaj jak gdzieś wyjeżdżamy to najbardziej lubi spać ;-) ...bo bardzo ciężko pracuje 7 dni w tygodniu). Ale teraz wiem , że to było dlatego , że on bardzo się stresował naszymi zaręczynami (które były nastepnego dnia) i nie mógł wysiedziec na miejscu :).
Owego 30 kwietnia o godzinie 7.00 mój miso się obudził( ja akurat byłam w łazience i wyszłam spod prysznica) i zawołał mnie do łóżeczka.... a gdy przyszlam wtulił się w poduszie objął mnie i wymamrotał "coś " i poczułam wtedy w jego łapce pudełeczko, otworzyłam go i zobaczyłam pierścionek. Najbardziej w tym wszystkim podobało mi sie to...że zawsze uważałam, że Karol to taki "twardy facet". A tego dnia zachował się jak taki mały , zawstydony chłopczyk...straznie to słodkie było.... jak powiedzialam "TAK zostane twoją żoną"... to moje kochanie zapadło w sen na kilka ładnych godzin... jakby chcial odreagować kilkudniowy przedzaręczynowy stres.... A wieczorem poszlismy na kolacje. :). Bardzo mi sie to podobało, bo było szczere i jkaies takie niewinne... ;-)

http://my.lodz.forumslubne.pl/jastinkakarol/

Anek 

Wysłany: 2007-03-26, 13:48   

Alma_ napisał/a:
Anek, czyli całkiem niedawno to było, co? ;)

Nom... całkiem :mrgreen:

Alma_ 

Wysłany: 2007-04-16, 23:54   

milcza3j napisał/a:
jak powiedzialam "TAK zostane twoją żoną"... to moje kochanie zapadło w sen na kilka ładnych godzin...

Odpowiedział Ci chociaż coś, czy tak od razu zapadł? :haha:

Odpowiedz do tematu