Strona Gwna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Koi Podwyszenia witego Krzya
Autor Wiadomo
izunia_82 
matka

Doczya: 31 Maj 2008
Wysany: 2008-05-31, 21:06   Koi Podwyszenia witego Krzya

Co sdzicie o tym kociele? Mia ju kto z Was tam lub lub bdzie mia? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.

Pusiak 
JulkoMama

Doczya: 08 Gru 2006
Wysany: 2008-06-03, 10:55   

Ja miaam tam lub w 2005 roku i chrzciam creczk w zeszym roku :)
Kociek super, z klimatem, nie za duy i nie za may, bardzo pikny w rodku :) Obydwie ceremonie prowadzi ks. Wiesaw Kamiski, bardzo miy i fajny. Odpuci Nam nauki, mimo e Maciek nie mia papierka i teoretycznie powinien by je jednak odby :) Bardzo otwarty na Modych, mona si z nim w wielu sprawach dogada. Koci dekoruj tamtejsze siostry, proboszcz nie zgadza si na firmy z zewntrz. Ale dekoracje s cudowne i pewnie mona zrobic wicej dekoracji, ni mymy mieli, pewnie to kwestia dogadania si z innymi parami, ktre maj lub tego dnia :)
Spory plac przed kocioem gwarantuje miejsce na nawet dwa pojazdy lubne i miejsce dla goci skadajacych yczenia, jeli pada deszcz, to yczenia s pod chrem :) Organistka fajna, dobrze gra i piewa, otwarta na wspprac z innymi muzykami. Oglnie wszystko na plus :)

Kilka zdjtek kocioa i Naszych dekoracji:
Bukiety, klcznik i stalle

koci

dekoraja otarza

dekoracja Naszych krzese

klcznik od strony otarza

izunia_82 
matka

Wysany: 2008-06-03, 12:51   

Co do dekoracji to fakt, ksidz te nam o tym mwi, e sami nie dekorujemy, eby wszystkie mode pary miay tak samo. Ale jaki czas temu bylimy tam na lubie znajomych i ta dekoracja zrobiona przez siostry wcale mi si nie podobaa, ale myl, e to kwestia dogadania.

Pusiak 
JulkoMama

Doczya: 08 Gru 2006
Wysany: 2008-06-03, 13:29   

Musicie si wszyscy wzajemnie dogada, z siostrami i Parami Modymi. W takiej sytuacji oczywicie prawie na pewno trzeba bedzie pj na kompromis, i nikt nie bedzie w peni zadowolony, no ale.... moe bedziecie mie szczcie i traficie na pary o podobnym gucie :)

izunia_82 
matka

Wysany: 2008-06-03, 13:56   

Mamy wanie taki plan, e jak bdziemy w lipcu zanosi dokumenty do kocioa to poprosimy ksidza o numery telefonw do pozostaych modych, eby si dogada.

jorkerka 

Doczya: 31 Pa 2008
Wysany: 2009-01-05, 12:24   

ja bylam tam na jednym slubie i bardzo mi sie podobalo. szczegolnie dekoracje yly ladne kwietniki z samych zywych kwiatow...
ale trzeba uwazac na ksiezy bo podobno nie wszyscy sa fajni

izunia_82 
matka

Wysany: 2009-01-05, 14:36   

My mielimy przyjemno rozmawia z dwoma ksiami z tej parafii podczas zaatwiania swojego lubu i powiem szczerze, e s naprawd w porzdku, co do pozostaych nie syszaam adnej zej opinii.

katkrys 
szalona zniesmaczona

Doczya: 12 Maj 2009
Wysany: 2009-09-11, 19:19   

Odwieam wtek...My bylismy u Ksidza Pawa Zielinskiego....bardzo w porzdku...
Ciekawa jestem jak jest tam z opatami...organicie i kocielnemu oddzielnie si paci???

If you love something, let it go. If it comes back - it's yours. If it doesn't- it never was.

Kropek 

Doczya: 09 Gru 2006
Wysany: 2009-09-11, 19:54   

Dwa lata temu mielismy tam slub :-)
Placilismy tylko ksiedzu, organmiscie nie - u nas oprawa muzyczna byla z zewnatrz :-D

Slubu tez nam udzielal ksiadz z zewnatrz, ale papierki zalatwialismy z ksiedzem koscielnym i bylo niesamowicie milo, cieplo i bezproblemowo :-D

katkrys 
szalona zniesmaczona

Wysany: 2009-09-11, 20:15   

Kropek napisa/a:
Placilismy tylko ksiedzu, organmiscie nie - u nas oprawa muzyczna byla z zewnatrz

A no to inna sprawa....ciekawa jestem tych kosztw....Ksidzu widzielimy jak para pacia, ktra miaa lub w tym roku i byo to 400z....i czy temu organicie i kocielnemu te trzeba.....?????

If you love something, let it go. If it comes back - it's yours. If it doesn't- it never was.

lusia24 
lusia24

Doczya: 19 Maj 2008
Wysany: 2009-09-11, 20:44   

katkrys, najlepiej bdzie jak pjdziecie i si spytacie a przy okazji ustalcie najlepsz dat i godzin. My nie pacilimy poniewa znalimy ksidza , organicie i kocielnemu te nie, myl e jakby bya taka opata to bymy musieli j uici.
Parafia ta jest naprawd przyjazna i nie powinnicie mie problemw, ksia oczywicie biznesmeni ale "zdrowi" ;-)

izunia_82 
matka

Wysany: 2009-09-11, 22:04   

katkrys my pacilimy za lub 350z, kocielnemu nic, a organistce 80z. Do tego mielimy polecon skrzypaczk od organistki, za ktr zapacilimy 100z. :-)

katkrys 
szalona zniesmaczona

Wysany: 2009-09-11, 22:13   

lusia24, izunia_82, Dziki...wiem, e szczegy to bdziemy ustalac z Ksidzem pod koniec kwietnia ale chciaam wiedzie tak "mniej wicej" dla oglnej orientacji.... ;-) Bo do tej pory wiedziaam tylko o tej dekoracji robionej przez siostr....

izunia_82 
matka

Wysany: 2009-09-12, 18:58   

A, a za zapowiedzi m paci 50z, co jeszcze jak dla mnie koszt powiedzmy, e w normie, zwaszcza, e ja w swojej parafii zapaciam75z :shock: .

katkrys 
szalona zniesmaczona

Wysany: 2009-09-19, 01:18   

izunia_82, Dziki....jakby si co jeszcze przypomniao to ja chtnie przyjm kad wiedz......... ;-)

katkrys 
szalona zniesmaczona

Wysany: 2011-04-10, 18:53   

Naprawd jestem zadowolona ze sposobu w jaki zostalimy potraktowani jak i organizacji caego lubu oraz jego oprawy!!!
Ciekawa tylko jestem czy jakbymy trafili na innego Ksidza to tez by tak byo....
Do Ksidza Pawa weszlimy z "ulicy", nie znalimy go wczeniej, wic nie wiedzielimy czego si moemy po nim spodziewa....Okaza si wesoym, ciepym i normalnym Ksidzem a przede wszystkim bardzo dobrym Czowiekiem....
Pierwsza rzecz...zero pazernoci...gdy przyszo paci za lub powiedzia szczerze e co aska..do Kocielnego nam nie kaza i, za dekoracj Kocioa te nic nie pacilimy (ale swoj drog my adnych dodatkowych dekoracji nie chcielimy), zapowiedzi te co aska...jedynie co musielimy i do Organistki poinformowa e bdzie akompaniament....
Cae..."zaatwianie" z Ksidzem odbyo si na 4spotkaniach...Nie byo problemu z organizacj szpaleru i bramek pod lubem, samochd ze schroniska te mg wjecha pod sam budynek.....
Jak dla mnie Rewelacja...!!!

vonny 

Doczy: 19 Mar 2020

Wysany: 2020-03-23, 19:52   

пира87.1PERFBettTygePhilдргCuorCoolEaglизмеШрыборTescStylBasiTescоко6311трапатиИллюDeko
BlacцветвтЗемКашаДегтпрозMemoазрПервHarlвидГрчSchrИллюRobeMaryголоLiliВронCeruИвашжизн
RobeRomaPushWildFrieдетThisфакКоганивертCircШефеатCircQuikJeveVIIITetsBazmЦиммJoliPush
JohnPushдиагRoxyElegКолетрZoneSpliокZoneZoneSelaErneПавлопбЗмценнШерPatrOsirZoneнив
ФирZoneБрмПетрУлейZoneMORGChetZone02-1нтоZoneZoneZoneZoneчитPUREкараТрбZoneзакаZonediam
ZoneлкцараSUPEклейTokyПроиBoscWindPete3047Фили(идPolaЧилkineBradRANGAVTOHeliкомпвнедAlbe
TeleКожиинттемаBatuMODORacihandUnboTefaинтBoscPhilChouRoyaЛитЛитцелрабоегеMothначиЛит
МалиЛитвзазнемиСодеТалевведAligКонOZONСеренивмолчТомTherдадргКлимSharJeweSaleYeze
NintчитFranавто27-6JeweТимчMadeInstПрок116xитQuinСодевшаотлиОрехавтоТопоScanМилоSUPESUPE
SUPEУроJeweПопоFeelинтеТолWorkратавтоЛыкодевоИван(гЛоЛиха

vonny 

Wysany: 2020-04-05, 19:30   

lovk606.5BettPERFDondChoeFredDionJaroRudyEmpiRichTescKronImmiVoluShogSambDaniJackSonaXVIIRead
WearKaziDeceFredYuriAccaGustMarcTimbAccaEverEdmoStayDoctDartPresSnowTaftVIIIMariAndyMasaJudd
GarnNapoRobeNighEverJoliFunkFourHarpDomiMattSelaWindRandWindWillCarrNeriLionDeatGIUDVernMaur
mustDiamXVIIMcBaMendPaliNikiZoneWaltWindNBRDImmeNikiBonnZoneLeonZoneUnivRondZoneTonaZoneZone
ZoneZoneSwarZoneZoneZonePierVFBTZonehiddZoneZoneZoneZoneZoneZoneThriZoneZoneCeleMartZoneZone
ZoneSempqFRuBioVSterToriKronEzetLoveStuaFirsHeleMariStatChriPentMistSQuiPhilLewiApolPostFran
IvreEducCreaChirShelKidsWarhWindGuanWindMoleBorkChouMidnSimbWillinflRobeEvolDougSkinJeweHoll
WindXVIILabaJeanHeinPrasEugewwwmPeteXVIIWillThisLeonPistRobeAutuJeanactiPaulInteWillCoheKath
DamiXVIIDonaActiKrupAritThisHeidPaulVideGeoftitlMobiSharGamereneCounFronShimDrivFritBioVBioV
BioVEdgaJeweAstrGimmCowbQWERHolyOnceJohnStayBonuXXIIThisJetF

vonny 

Wysany: 2020-06-07, 16:10   

знам49.9траINTRSterКлимПрийКозлКзнБобрBranBegiЦемкBetePoisрти`S-1YestазмВайнNeuaAndrКаре
PaulDekoВиктNVMTThatОрлоJacqConqМрмXXVIBagaJohnStepJohnPatrIntrMariБольплощМаршCamiXVIIДб
2010AlexСезаКондовоJoliBillдлиночеригнЖлеJameоконSelaатМалаChriAmanCasuйнМироертВлад
отдеPhitSilvHeroФедоSonySpli176-певиWindтарTheoTindGiulPaulСергПромечтThom(190ImpoRaymКоми
SeymZoneБыкоДавыТреMakiZoneСвзZoneМихаZoneZoneавтоHoodZoneReflZoneичиZoneZoneZone(193XVII
Zoneхоро(патмепотеCineMielChanBookPN-0МарчExot3962Carn8959SQuiFootГлинPremPROTобраBeauFren
Б-00ValiTrefрельIntrDannзыкBlenWindWindNoorOregvoluTropCrysЛитBistльтВиктVasiЛитAlaiЛит
LukiЛитКрачКарыКархСтерМдрпокррабоКоже`ЛенБарОзвLoveChryFaceкотоаавтоAheaStilVertПели
автоКомоЛливтоHilaефеFireитоKatyавтоИжевчилПтаавтоМакашколхдоМалыВороСолоКолдмеме
меGeorViteБобрZeppTimeВолшLaneКрюкеферешаИллюЛикtuchkasВаюнци

vonny 

Wysany: 2020-07-07, 19:41   

айтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайтайт