Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia w plenerze
Autor Wiadomość
adriannaaa 

Wysłany: 2007-09-13, 09:49   

a moze jest to jakies kontrowersyjne miejsce i oi sie, zę młod zisięńie zgodza,ajk dowiedzą się gdzie? ;)

555 

Wysłany: 2007-09-13, 21:10   

a to zazwyczaj ich zawozi z zawiazanymi oczami i bez ich akceptacji..?????

justys

Wysłany: 2007-09-13, 21:23   

jestem z Łodzi. macie racje ze określenie "poza Łodzią" jest zbyt ogólne. Jak zapytaliśmy się fotografa gdzie będzie plener robiony, usłyszeliśmy ze pojedziemy pod Łodź, nic więcej z powodu na tajemnice zawodową. więc zaczeliśmy się zastanawiać gdzie się najcześciej jeździ na sesję

maiiro 

Wysłany: 2007-09-13, 21:26   

justys, to ja bym sie zastanowila czy jechac........ powaznie (!)

nie wiem czy bym zdecydowala sie nie miec zupelnie wplywu na to gdzie i jakie zdjecia beda robione.. ba! nie tylko nie miec wplywu ale w ogole nie wiedziec... conajmniej dziwne...

a poza Lodzia zdjecia mozna zrobic chociazby w Arkadii i Nieborowie, polecam!

rose 

Wysłany: 2007-09-13, 21:44   

emilkaa napisał/a:
a poza Lodzia zdjecia mozna zrobic chociazby w Arkadii i Nieborowie, polecam!
również polecam, mieliśmy tam kręcony plener
gdyby nasz fotograf nie chciał nam powiedziec gdzie jedziemy, pomyślałabym, że coś kombinuje :roll: my wybraliśmy miejsce sami, przecież to nasz plener :!: i tak do tego podchodził nasz fotograf

justys

Wysłany: 2007-09-13, 22:09   

bardzo dziękuję za informacje, na razie ze zdjęć lipa bo pogoda do bani

maribea 
Foto - Video

Wysłany: 2007-09-14, 09:38   

Dla mnie to też trochę niezrozumiale, że młodzi dostają tak ogólnikową informację. Jako fotograf mogę zaproponować jakieś plenery ale to klienci wybierają miejsce, które im najbardziej odpowiada, które najbardziej pasuje do ich wizji.

555 

Wysłany: 2007-09-19, 11:37   

Straw, ja mysle o jakims cudownym miejscu na poslubny plener: Neborow-Arkadia..? wiem, ze podobno mozna zrobic zdjecia w palacu w Nieborowie, za stosowna oplata, oczywiscie.. jakies jeszcze miejsce polecasz, przyszly przewodniku..? ;))

strawberrytea 

Wysłany: 2007-09-19, 11:54   

na pewno Arkadię... Sam pałac w Nieborowie jakiegos powalajacego wrazenia na mnie nie zrobił. Jest tam też ogród w stylu francuskim. Poniewaz ja wole ogrody angielskie no to mi Arkadia sie bardziej podoba ale jakby co to jest wybór - 2 przeciwności :)
Ja osobiscie to bym sobie zrobiła chętnie plener w skansenie w Maurzycach no ale to taka moja "przerzutka" jak to mówi kolega K.
Ale chyba dobrze bedzie jak te 2 posty przeniesie ktoś do watku nt pleneru ;)

555 

Wysłany: 2007-09-19, 12:03   

dzwonilam do Muzeum w Nieborowie, oplata za zdjecia w palacu i parku wynosi ok. 180 zlotych i uprawnia do wstepu Pare Mloda, Rodzicow i Swiadkow oraz fotografa.. za same parki placi sie tylko za bilety wstepu.. oczywiscie robiac zdjecia trzeba sie dostosowac do polecen pracownikow muzeum.. uprzedzac wczesniej o planach nie trzeba, ale dobrze jest upewnic sie, ze tego dnia muzeum bedzie czynne - zdarzaja im sie konferencje i spotkania i wtedy nie ma mozliwosci zwiedzania..

maiiro 

Wysłany: 2007-09-19, 14:34   

555 napisał/a:
Muzeum w Nieborowie

dodam tylko ze mozna wejsc za wszystkie barierki ale niestety nie mozna siadac na krzeslach, kanapach, lozkach co jest baaaaardzo rozczarowujace jak juz sie zaplaci za wejscie...

A Panie z muzeum chodza za Wami wszedzie.... :-?

Pinia 

Wysłany: 2007-09-19, 14:57   

emilkaa napisał/a:

dodam tylko ze mozna wejsc za wszystkie barierki ale niestety nie mozna siadac na krzeslach, kanapach, lozkach co jest baaaaardzo rozczarowujace jak juz sie zaplaci za wejscie...

A Panie z muzeum chodza za Wami wszedzie....

W Poznańskim też chodził z nami konserwator, ale mogliśmy dotykać eksponatów, nawet zabierał nam tabliczki "eksponat ;) ". Fakt, że ktoś stoi i patrzy jest nieco bardziej krępujące ale nie wyobrażam sonie że tylko stać pośrodku pokoi. Sprzęty powinno się "ograć".

Witold Spisz

Wysłany: 2007-09-19, 15:08   

Zgadzam się, z eewwaa ukrywanie gdzie można robić zdjęcia jest co najmniej dziwne. Ale płacić 180 pln ???? Poza tym Piotrkowską jest tak wspaniałą ulicą, że można tam cały plener zrobić mając odrobinę pomysłów.

Alma_ 

Wysłany: 2007-09-19, 15:29   

Witold Spisz napisał/a:
Piotrkowską jest tak wspaniałą ulicą, że można tam cały plener zrobić mając odrobinę pomysłów.

Tak właśnie odbył się nasz plener 8-)

555 

Wysłany: 2007-09-19, 15:34   

ale kazdy ma inny pomysl na swoj plener i kazdy decyduje czy zaplaci i za co.. jeden lubi Piotrkowska, a drugi Puszcze Bialowieska..
jesli chodzi o siadanie, to rozmawialam z pania w muzeum i owszem, nie mozna siadac na zabytkowych sprzetach ani wchodzic w niektore miejsca, co jest rzecza dla mnie oczywista.. natomiast zostalam rowniez poinformowana, ze sa meble, z ktorych mozna korzystac normalnie..

maiiro 

Wysłany: 2007-09-19, 15:47   

555, ja mialam plener w Nieborowie i wierz mi.. z mebli z ktorych mozna korzystac normalnie jest

a) stolek przy fortepianie
b) "kanapa" w bibliotece

that's all ;-)

strawberrytea 

Wysłany: 2007-09-19, 15:53   

właśnie mi sie przypomnialo że w Nieborowie bardzo mi sie nie podobała dziwna ilość sznurów zagradzajacych dojście do mebli, pomieszczen itd... Tam jakos chyba wyjątkowo duzo tego w mało uzasadnionych miejscach...

maiiro 

Wysłany: 2007-09-19, 15:54   

strawberrytea napisał/a:
ilość sznurów zagradzajacych dojście do mebli

te akurat na czas zdjec ostawiaja ;-)

555 

Wysłany: 2007-09-19, 15:57   

Emilko, a sa gdzies Twoje fotki z Nieborowa wlasnie..?

Anuszka 

Wysłany: 2008-01-05, 17:17   

Mieliśmy już sesję plenerową (standardowo park źródliska i Księży Młyn), ale czuję niedosyt...

Lubię miejsca niestandardowe i marzy mi się sesja plenerowa zimą (tylko śniegu nie ma:-()
coś jak tu:

więcej ładnych zimowych nie znalazłam niestety

Ale szczytem moich marzeń jest sesja plenerowa w górach :mrgreen:

ne tej stronie znalazłam najpiękniejsze zdjęcie plenerowe, jakie widziałam w życiu :lizak:
http://www.strykowski.net/pawelm.php

i jeszcze to

Co o tym sądzicie?

Odpowiedz do tematu