Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Catering
Autor Wiadomość
**FifthAvenue 

Wysłany: 2006-12-09, 21:01   Catering

Jakie firmy cateringowe w Łodzi uważacie za godne polecenia ?
Jakie są ceny ? Ile wcześniej trzeba się decydować ?

*gabro 

Wysłany: 2007-11-23, 10:53   

Catering zamawiałam jedynie od pana Dembskiego. Była to służbowa impreza (dość ważna :) ). Goście sie zajadali :)

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego , czego pragnie.

Justbart 
mamusia Olusia

Wysłany: 2007-11-28, 09:21   

Ja też polecam pana Dembskiego. Robiliśmy już u niego 2 imprezy firmowe. Naprawdę godny polecenia.

Ciril 
Mum of Blue Shark

Wysłany: 2007-11-28, 13:11   

Z łodzi to może nie mam, ale na moim weselu miałam catering z Brzezin. Prfesjonalna firma zajmująca się obsługą wesel, przyjęć i innych tego typu imprez.
Szefową jest Pani Bogusia
nr tel. 605547195
Polecam wszystkiego było strasznie dużo i naprawdę wszystko było super smaczne, a każdy znalazł sonbie na stole to na co miał ochotę.

adriannaaa 

Wysłany: 2007-11-28, 13:37   

Ja się przyłącze do polecań pani Bogusi - jedzenie było naprawdę rewelacyjne i sporo!!!! aż trudno było sobie odmówić jedzenia, tak było smaczne ;)

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2008-10-13, 16:11   

może macie jakieś aktualne kontakty godne polecenia?

Pinia 

Wysłany: 2008-10-13, 16:28   

Z całego serca polecam www.gardenparty.pl
Robią większość imprez plenerowych u mojego męża. Wzięliśmy ich na naszego poprawinowego grilla i wszystko było idealne- goście bardzo chwalili jedzenie, wygląd kelnerów i stołów, a my byliśmy bardzo zadowoleni z ceny, profesjonalizmu i z tego, że wszystkim się zajęli (zaczynając od stołów, ław, namiotów, aż po wiejski stół). W przyszłym roku robimy dla rodziny pępkowe zamiast chrzcin i też weźmiemy ich bo to będzie impreza plenerowa.

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2008-10-13, 16:35   

Pinia, a możesz podzielić się informacją ile orientacyjnie w przeliczeniu na osobę kosztuje taka usługa?
macie świetny pomysł z tym pępkowym, muszę utworzyć wątek w dzieciowym na ten temat, zapraszam do dyskusji :)

Pinia 

Wysłany: 2008-10-13, 16:42   

Cena zależy od menu. Na przykład 5 mięs z grilla, 2 sałatki i jedna zupa + stół wiejski (wszystko bez ograniczeń) przy 50 osobach to był koszt 35 zł/ os. W tym namioty, stoły, zastawa, grill, oświetlenie wieczorne itp. Impreza trwała od 12 do 23 (właściwie do ostatniego gościa).

*Lucky 

Wysłany: 2010-10-04, 11:10   

http://babellodz.prv.pl/

My zamawialismy catering stąd, na wczorajsze dni otwarte :-) polecam z całego serca; pysznie, sprawnie, elegancko :-) przyjechali, rozłożyli, łącznie ze swoimi naczyniami i szkłem :-) jesteśmy bardzo zadowoleni :-)

Magdulek 
Magdulek

Wysłany: 2014-03-24, 10:13   

Buuu :( Pisałam, pisałam i mi tekst wcięło :( Coś chyba wcisnęłam :( To teraz krótko. W Gościnnej - gdzie będę miała wesele, chyba mają catering. Jedzenie w każdym razie mają dobre, bo byłam tam na weselu koleżanki i mi smakowało. Stąd mój wybór, hihi :D

chilliwedding 
chilliwedding

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2017-03-02, 11:36   

Wesela i przyjęcia przygotowane przez Chilli Wedding są wspaniałymi wydarzeniami i na długo pozostają w pamięci zarówno Młodej Pary, jak i gości.

Chilli Wedding jest marką firmy Chilli Event. Od 2009 r. profesjonalnie zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju eventów. Dbamy o każdy szczegół uroczystości, a nasze ciekawe pomysły, wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzeni współpracownicy i podwykonawcy, sprawiają, że śluby i przyjęcia są wyjątkowe.

Możecie wybrać jedną z opcji, które przygotowaliśmy:

► kompleksową, zajmujemy się wtedy całościowym przygotowaniem zarówno ślubu jak i wesela.
► częściową, na spotkaniu, omawiamy kwestie, które chcielibyście zlecić nam do organizacji
► koordynacja ślubu , wesela – dbamy o to abyście w dniu ślubu nie musieli zajmować się sprawami organizacyjnymi

Zapraszamy do kontaktu! :-D
Katarzyna i Paweł Raczyńscy

Odpowiedz do tematu