Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: szczako
2008-02-01, 11:06
Biustonosz - jak dobrać rozmiar?
Autor Wiadomość
*Szpilka 

Wysłany: 2010-02-25, 20:39   

co do bielizny Mileny polecam przymierzenie, ponieważ rozciagliwosc niektorych stanikow jest rozna. Na mnie pasowaly 70e, 70f i 65 f.

ps wlasnie testuje 3 stanik i trzyma super :)

Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają :)
:)

*Duszka 

Wysłany: 2010-02-26, 14:16   

Ja jednak w internecie, bo fizycznie nie mam kiedy :mrgreen:

komplet:

I staniczek (w białym kolorze):

*Szpilka 

Wysłany: 2010-02-26, 16:10   

Duszka, 1 jest sliczny :)

a jak z rozmiarem, bo jak dla mnie maja malo rozmiarow na sronie, a co dziwne na miejscu bylo o wiele wiecej w moim rozmiarze :roll:

Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają :)

*Duszka 

Wysłany: 2010-02-27, 10:38   

Szpilka, wiesz na mój rozmiar ogólnie nie mają jakoś bardzo dużego wyboru. Mnie akurat pasuje ten fason. Pierwszy kupowałam w sklepie (na Narutowicza, nie bezpośrednio w Milenie), kolejny już właśnie przez stronę. I teraz ten. Kupowałam też z innych firm, ale jednak co firma to co innego i akurat Milena pasuje mi najbardziej.
Będę musiała się wybrać do tego sklepu skoro mówisz, że tam jest większy wybór. Myślałam, że na stronie mają to co w sklepie, ale skoro nie to faktycznie postaram się wyrwać jakoś z pracy i tam podskoczyć.

A tak wyglądał pierwszy stanik Mileny, który sobie kupiłam

*Szpilka 

Wysłany: 2010-02-27, 12:43   

Duszka, ja powiedzialam tej babce, ze na stonie jest malo z mojego rozmiaru i ona powiedziala, ze niemozliwe.. wiec zaczela szukac na magazynie i znalazlo sie wiecej, co oczywiscie bardzo mnie ucoeszylo.. moze mniej moj portfel :roll:

Juz mam na liscie kolejne faworytki z ich firmy i musze przeznac, ze mi bardzo ladnie ukladaja biust te modele, które kupilam :D

napewno bede tam czesciej zagladac

*Duszka 

Wysłany: 2010-03-27, 09:07   

I znowu w internetowej wyprzedaży w Milenie :oops:

*Szpilka 

Wysłany: 2010-03-27, 10:46   

Duszka, i po ci pisalas o tym.. juz lece sobie czegos poszukac.. DUSZKA_KUSICIEL

*Duszka 

Wysłany: 2010-03-27, 13:00   

Szpilka, zawsze do usług :mrgreen:
A w ogóle to muszę bardzo pochwalić firmę Milena. Kupiłyśmy na poprzedniej internetowej wyprzedaży z sis kilka staników i jeden z nich na sis okazał się kompletnie niepasujący. Pojechałyśmy więc na Kościuszki z pomysłem wymiany. (choć w warunkach wyprzedaży jest info o tym, że nie wymieniają i nie przyjmują zwrotów). A tam, ku naszemu zaskoczeniu, sama pani właścicielka wzięła sis w swoje ręce i dobrała jej taki stanik, że aż jej naprawdę zazdroszczę.
Widać, że firmie zależy na każdym pojedynczym kliencie. Super podejście.

*Szpilka 

Wysłany: 2010-03-27, 13:30   

Duszka jaki masz u nich rozmiar? bo ja na tych internetowych wyprzedazach nigdy nie moge nic znalezc w swoim jak odkrylam 65f

*Duszka 

Wysłany: 2010-03-28, 06:43   

Szpilka, ja kupuję z modeli 'big' :oops: i zawsze 75H pasuje super. Ale to nie jest rozmiar, który mi wyszedł z ich kalkulatorka na stronie, tylko taki, który dobrała mi pani w sklepie na Narutowicza, gdzie kupowałam pierwszy model Mileny.
Jak sis tam była to akurat udało jej się rozmawiać też ze szwaczkami i one potwierdziły moje przypuszczenia, że wszystkie modele 'big' są szyte na tym samym lub bardzo podobnym szablonie, więc jak pasuje jeden to dobre będą wszystkie. Ja póki co mam AURELIA, KORAL i MELODY natomiast z zupełnie miękkich miseczek kupuję 75G i póki co mam LAYLA i VICTORIA
Natomiast miałam też epizod ze stanikami innych firm (Kostar i Alles) i to zdecydowanie rozmiar inny niż w Milenie był na mnie dobry.

*pestka 

Wysłany: 2010-03-31, 15:01   

Dziewczyny, a w którym miejscu na Kościuszki jest ten sklep Mileny?
Mają otwarte w soboty?

Ja w zeszły poniedziałek próbowalam dostać się do BiutiBiu na Narutowicza ale było zamknięte na głucho...

A ostatnio miałam wizytę u Gina na rejonie i strasznie mi się krzywił na mój ciasnawy biustonosz (60 pod biustem)- że nie powinno się takich ciasnych nosić, bo to blokuje przepływ limfy...Powiedział generalnie, że on to poleca sportowe...
No extra, sobie pomyślałam, ja jak bym miała nosić sportowe to bym pewnie już miała biust w okolicy kolan :roll:

*Duszka 

Wysłany: 2010-05-26, 14:26   

Znowu kupiłam :roll:

*carrie 

Wysłany: 2010-05-26, 15:54   

Duszka, sliczny :lizak:

*strawberrytea 

Wysłany: 2010-05-26, 16:51   

Duszka super
chyba nie pisałam że sklepu na Narutowicza niestety już nie ma :-/

*Duszka 

Wysłany: 2010-05-26, 18:58   

strawberrytea napisał/a:
chyba nie pisałam że sklepu na Narutowicza niestety już nie ma

Tak mi się właśnie wydawało.

Mnie udało się zrobić dziś zakupy bezpośrednio w Milenie, czyli na Kościuszki. Ale z tego co wiem to nie można tam raczej tak sobie po prostu iść (tam nie ma sklepu tylko szwalnia i magazyn). Po prostu Myszka zadzwoniła tam i się umówiłyśmy na konkretną godzinę i poszłyśmy :mrgreen:

*pestka 

Wysłany: 2010-05-28, 13:45   

no to już wiem dlaczego nie mogłam znaleźć tego sklepu ;)
A jest jakiś sklep firmowy Mileny? Taki, gdzie można spokojnie iść i poprzymierzać?

*Duszka 

Wysłany: 2010-05-28, 14:45   

pestka, jak wejdziesz na ich stronę to tam są adresy sklepów, gdzie można kupić ich bieliznę. Ale typowo firmowego nie ma.

*Szpilka 

Wysłany: 2010-05-28, 15:46   

pestka, umawiasz sie i jedziesz tam gdzie szyja i tam mozna przymierzyc w toalecie.. ale mozna. Plusem jest to ze masz wiekszy wybor rozmiarow niz na strinie i sa tansze

*Duszka 

Wysłany: 2010-05-28, 15:59   

Szpilka napisał/a:
umawiasz sie i jedziesz tam gdzie szyja

Ale faktycznie najlepiej się wcześniej umówić. My z Myszką już dwa razy tak byłyśmy. A różnice w cenach faktycznie są (ostatnio za stanik zapłaciłam 25zł mniej niż w necie, więc różnica spora).

*pestka 

Wysłany: 2010-05-31, 15:05   

dziewczyny, dzięki za info. Muszę spróbować z tym umówieniem.
Tylko na razie muszę trochę odczekać z zakupami z racji diety, mam nadzieję, że trochę z tych okolic też mi zejdzie ;)

Odpowiedz do tematu