Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
FIRMY ZAJMUJĄCE SIĘ MAKIJAŻEM, FRYZJERSTWEM, SALONY URODY
Autor Wiadomość
*Szpilka 

Wysłany: 2009-01-27, 19:47   

ja polecam tam Zanete.. ale od pazurów :-/

Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają :)
:)

gabrycha 

Wysłany: 2009-01-27, 20:06   

Paznokcie to najmniejszy problem. I tak chcę zwykłego frencha, to sama go sobie zrobię jak będzie taka konieczność. Najbardziej martwi mnie makijaż i fryzura :-/

*jorkerka 

Wysłany: 2009-02-21, 13:56   

A czy ktos slyszal o Jarku z Sienkiewicza?albo o MaCku Zającu?ja bylam u kazdego raz i bylam zadowolona,ale nigdy nie probowalam u nichf ryzur ślubnych i nie wiem czego sie spodziewac

Karolka 

Wysłany: 2009-04-02, 21:27   

Ja bardzo chciałam, żeby malował mnie Sebastian Jerych, ale niestety pracuje on teraz w którymś z salonów na Piotrkowskiej i nie dojeżdża już do domu. Mnie właśnie na tym zależało najbardziej, bo w domu miałam robioną fryzurę.
W końcu, po jednym nieudanym makijażu próbnym zdecydowałam się na p. Izę Maślakiewicz. Malowała moją koleżankę do ślubu miesiąc przed moim i było super. Jeśli ktoś chce makijaż z dojazdem do domu to tu są namiary http://izabelamaslakiewicz.w.interia.pl/

Co do fryzury to będę monotematyczna trochę ;-) Le Grand. Mnie czesała Kasia, a ponieważ jest moją przyjaciółką i była jednym z gości, tego dnia miała wolne i czesała mnie w domu. Ale jeśli ktoś chce skorzystać z jej usług to można ją znaleźć w Le Grand.

*magdaa 

Wysłany: 2009-04-02, 22:15   

Ja miałam malować się sama, ale ostatecznie zdecydowałam się na panią Monikę z EuroStylu i wyszło super.
Czesałam się w salonie Vertigo.
Za to farbowanie zrobiłam sobie sama ;-)

12345 

Wysłany: 2009-04-06, 22:34   

Ja bardzo zawiodłam się na fryzjerce w Salonie Budny Design na Legionów. Co więcej znam już 3 osoby, które były bardzo niezadowolone.

Przede wszystkim są nieuczciwi – jak się zapisywałam i to osobiście w salonie powiedziano mi, że próbna fryzura będzie kosztowała około 80 zł. Sama fryzjerka do mnie podeszła. (trafiłam tam z polecenia)

Niestety, zrobiona próbna fryzura okazała się b.nietrwała.
Mam półdługie grube włosy podatne na kręcenie (co udowodniła fryzjerka z innego salonu).
W Budny Design zrobiono mi fryzure, która nie wytrzymała 2 godzin. Po prostu rozleciała się. A ilość lakieru spowodowała, że wyglądałam jakbym miała łyse place.

Najgorsze przyszło na koniec – fryzjerka swoją pracę wyceniła na 150 zł!!! Wyobrażacie sobie? Po prostu zdębiałam.
A gdy po 2 godzinach wróciłam z rozwalającą się fryzurą, młody chłopak który tam zapisuje nie chciał poprosić fryzjerki na rozmowę ze mną.
Z racji tego, że trafiłam tam z polecenie, byłam grzeczna i spokojna w przeciwieństwie do chłopaka – sekretarki.
Wydaje się, że cała uprzejmość minęła po tym jak wyszedł ich brak profesjonalizmu.

Zapytacie reklamacja? A jak jest możliwa bez rachunku?! W salonie nie ma kasy fiskalnej a pieniądze trafią do szufladki.

Jeszcze raz odradzam.

PS. Znajomej spalono włosy prostownicą (a sprzęta wydałoby sie ze maja dobry)

*gosia83 

Wysłany: 2009-04-07, 21:46   

gabrycha napisał/a:
To co mi szefowa "wyczarowała" na głowie wprawiło w osłupienie nawet jej pracownice. Widziałam współczucie w ich oczach Zaraz po wyjściu poszłam do sklepu obok po piwo, bo na zupełnie trzeźwo bym tego nie zniosła, a po drodze do domu łzy same leciały mi z oczu.

gabrycha, szok :shock: nie zazdroszcze takich przezyc :-/ Ciekawe czy ta szefowa chociaz zdala sobie sprawe z tego, co Ci wyczarowala na glowie :roll:

12345, a co gdybys nie byla przygotowana i nie miala ze soba tyle kasy??? Powiedzialas, ze umowa co do ceny byla inna???

EL4

Wysłany: 2009-04-19, 19:27   

Polcam stylistę fryzur Stanisława (ul. Narutowicza 32) - szczególnie jeśli nie macie sprecyzowanej wizji swojej fryzurki, jego pomysły są naprawde udane (bezpretensjonalne, z klasą, fryzura wygląda naturalnie i z wdziękiem). Ja, co prawda, miałam swoją propozycję, ale zrezygnowałam z fryzury próbnej - i trochę drżałam o efekt końcowy. Wyszło, jak dla mnie, bardzo dobrze. Mankament salonu, to oczekiwanie i przedłużanie się przygotowań do "zasiądnięcia" na fotelu w nieskonczoność. Moja rada - do uzgodnionego wcześniej czasu przygotowania fryzury dodajcie sobie jeszcze godzinę, z takim zapasem unikniecie zbędnego w tym dniu stresu - mnie, niestety, to nie ominęło.
Makijaż z kolei polecam u właścicielki Salonu Sukien Ślubnych "Pronuptia". Pracuje na świetnych markowych kosmetykach. Można być "umalowanym" u niej w domu albo dojeżdża do klienta (w moim przypadku tak było). Sprawdza się nie tylko jako makijażystka, ale tez jako psycholog łagodzący okoloślubny stres, świetnie zawiaduje ostatnia fazą przygotowań, pomaga ogarnąć te wszystkie drobiazgi, ktore mogą umknąć w ferworze emocji. Dzięki niej ja i i moi rodzice uniknęliśmy zawałów serca :-P , a ja (nawet jeśli było inaczej :-P :-P ) czułam się piękna i elegancka. Serdecznie polecam.

*Lilu 

Wysłany: 2009-12-17, 21:03   

Polecam salon Lokers na Zachodniej 79
http://www.lokers.pl/

Do ślubu czesał mnie Wiesław, a jego żona wykonała makijaż. Byłyśmy z siostrą bardzo zadowolone.

*Mika24 
Żona i mama

Wysłany: 2010-02-06, 00:39   

Polecam salon "Stanisław", który jest na liście powyżej, głównie jeśli chodzi o fryzurę ślubną. Ja byłam czesana przez Pana Stanisława, miałam trudne do ułożenia włosy, ale z fryzury byłam bardzo zadowolona, była taka jak chciałam i trzymała się jeszcze w niedziele. Już na próbnej było super, a w dniu ślubu Pan Stanisław jeszcze bardziej się postarał.
Pod tym samym adresem, drzwi po przeciwnej stronie korytarza jest Salon Barbara Barska. Polecam ich kosmetykę. Mnie malowała dwa razy Pani Magda i wyczarowała piękny makijaż, który wszyscy chwalili, ale przede wszystkim ja sama byłam bardzo zadowolona.

[url=http://www.suwaczki.com/]
[/url]

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2010-02-06, 01:12   

Mika24, pochwal się fryzurą i makijażem
o salonie p. Stanisława trochę słyszałam ale efektów jego pracy nie widziałam, więc jestem bardzo ciekawa :)

zdjęcia fryzur wklejamy tutaj

zdjęcia makijażu natomiast tutaj

*katkrys 
szalona zniesmaczona

Wysłany: 2010-05-13, 12:08   

Ja też po fryzjerskich perypetiach zdecydowałam się(razem z M.) na Wieśka czyli właściciela salonu Lokers w Łodzi...profesjonalista z doskonałym wyczuciem stylu i potrafiący słuchać i zrozumieć nawet najbardziej wymagające i "zakręcone" klientki :-P
Polecam bardzo!!!!

If you love something, let it go. If it comes back - it's yours. If it doesn't- it never was.

*pestka 

Wysłany: 2010-05-13, 13:42   

Ja ostatnio miałam okazję skorzystać z usług salonu Aspasja na Inflanckiej (kiedyś nazywał się Barbara).
Fryzurka wyszła ok, włosy układał mi jakiś młody chłopak, chyba był na praktykach, ale bardzo się starał. Widać było, że mu zależy, żeby wyszło jak najlepiej.

Natomiast makijaż... Nie byłam zadowolona... Prosiłam o delikatny a i tak oko miałam zrobione bardzo mocno, no i dużo za dużo różu na policzkach. Poza tym to, na czym mi najbardziej zależało, czyli podkład, zakrycie niedoskonałości - zostało dokumentnie skopane. Świeciłam się już po godzinie...
Żałuję, że zdradziłam Eurostyl, naprawdę, żadnego porównania z nimi. No ale spieszyło mi się i postanowiłam wypróbować salon, który mam najbliżej....
Teraz wiem chociaż, że już nie mam po co tam iść, przynajmniej jeśli o makijaż chodzi.

*carrie 

Wysłany: 2010-08-12, 23:16   

Ja korzystalam z urlug Euro-stylu i z przyjemnoscia polecam ich uslugi. Od zabiegow w wykonaniu Pani Ani z Nawrot, przez fryzure slubna wykonana przez Linde, po makijaz w wykonaniu p. Moniki Jarzynskiej - pelen profesjonalizm i naprawde fajne podejscie do klienta.
Makijaz P. Moniki jest po prostu niesamowity, na pewno nie byl to ostatni raz kiedy korzystalam z jej uslug! A Linda spisala sie na medal tworzac na mojej glowie piekna slubna fryzurke :lizak: Polecam! Polecam! Polecam!

*Duszka 

Wysłany: 2010-08-13, 11:10   

Przekopałam cały wątek i widzę, że polecałam salon MARTIKA. Salon już nie isteniej, ale jego właścicielka dalej działa w branży i nadal wykonuje makijaże. Ja poza ślubnym korzystałam też z jej usług później i byłam równie zadowolona.
Jednym słowem - polecam - p. Monika Tome www.martika.com.pl

Korzystałam też z usług Euro Stylu i makijażem w wykonaniu p. Moniki Jarzyńskiej byłam zachwycona. Polecam w 100%

*carrie 

Wysłany: 2011-02-17, 23:55   

Dziewczyny, możecie polecić firmy zajmujące się makijażem lub/i fryzjerstwem?

Karolka 

Wysłany: 2011-03-21, 19:30   

pestka napisał/a:
a ostatnio miałam okazję skorzystać z usług salonu Aspasja na Inflanckiej (kiedyś nazywał się Barbara).
Fryzurka wyszła ok, włosy układał mi jakiś młody chłopak, chyba był na praktykach, ale bardzo się starał. Widać było, że mu zależy, żeby wyszło jak najlepiej.
Ja korzystałam z ich usług w poprzednie wakacje i byłam bardzo niezadowolona. Na samym początku, jeszcze przed zrobieniem fryzury zostałam poproszona na rozmowę z fryzjerem i właścicielką salonu. Pani zaczęła mi tłumaczyć jakie mam włosy i co wobec tego mozna z nimi zrobić ;-) Oczywiście znacznie odbiegało to od mojej wizji ;-) Włosy farbował i ścinał mi bardzo młody, szczupły chłopak. Był miły i rzeczywiście się bardzo starał, ale po pierwsze włosy od spodu (od strony szyi) były ufarbowane do połowy długości :roll: Cięcie tez nie było takie o jakie prosiłam i w efekcie włosy bardzo mi się nie układały. Zapłaciłam 195 zł, co na pewno jest zbyt wygórowaną ceną jak na to, co oferują. Nie polecam.

Karolina1984 

Wysłany: 2012-01-10, 14:33   

Słuchajcie, mam ogromną prośbę. Czy znacie nawet nie jakiś super salon fryzjerski, ale kogoś kto dobrze i niedrogo by uczesał na ślub. Potrzebuję fryzjera dla mnie, siostry i mamy- może kogoś z dojazdem (ale niekoniecznie). Kwota graniczna to max 100zł za fryzurę na długich włosach. Jeśli jesteście w stanie mi pomóc- bardzo proszę o wiadomość tutaj lub na priv.

[/url]

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2012-01-10, 19:43   

Karolina1984, wydaje mi się, że cena zależy od rodzaju upięcia
najpierw doprecyzowałabym o jakich fryzurach mowa, a potem szukała ofert...

*=MiLi= 
Nelko_i_Ingo_Mama :)

Wysłany: 2012-01-27, 17:36   

Zna któraś z Was salon MK-styl? On się znajduje w wieżowcu na Retkini, na Batalionów Chłopskich. Mam blisko do niego, ale nie mogę w necie nic na jego temat znaleźć.

Odpowiedz do tematu