Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
FIRMY ZAJMUJĄCE SIĘ MAKIJAŻEM, FRYZJERSTWEM, SALONY URODY
Autor Wiadomość
maiiro 

Wysłany: 2007-11-24, 15:42   

dorianna77 napisał/a:
dobrze że każdy ma swój styl ale nie zawsze idzie on w parze z dobrym gustem

tto byla uwaga nie na miejscu
jesli chcesz sie tak bawic, to moim zdaniem ktos kto zrobil fryzure tej pannie z Twoich zdjec nie mial gustu...
kontakty i zdjecia sa mile widziane ale z opiniami musisz sie liczyc roznymi.. w koncu mamy tu wolnosc slowa...

*Olaś 
04.10. 2008 r.

Wysłany: 2007-11-24, 18:33   

brawa należa sie zarówno wizażystce oraz fryzjerowi za to że potrafią podołac każdemu nawet "dziwnemu" zamówieniu nie zawsze zgodnego z ich stylem ;-)

Faktycznie, to zamówienie było BARDZO dziwne :shock:

zreszta
mml1977 napisał/a:
Zamieszczone zdjęcia są tylko małą częścią ich umiejętności.

To pokażcie inne Ich dzieła, chętnie popatrzymy. Tylko coś mniej awangardowego

asix 
szczęśliwa żona

Wysłany: 2007-11-24, 18:41   

ojej, ale różowo!!!! :-x

*Olaś 
04.10. 2008 r.

Wysłany: 2007-11-24, 18:46   

asix napisał/a:
ojej, ale różowo!!!! :-x

No jakby

*Misiamo 

Wysłany: 2007-11-24, 20:35   

Jak dla mnie za różowo, do tego nie znoszę żadnych połączeń różu z zielenią (to działa na mnie jak płachta na byka ;) ) a na jednym ze zdjęć widziałam na dolnej powiece zieloną kreskę. Brrr...
jazzy napisał/a:
Studio Sztuki Fryzjerskiej "Kasia", ul. Sprawiedliwa 4, tel. 653 - 11- 97, Fryzury ślubne wykonuje tylko szefowa - pani Kasia, fryzura probna - 90 zł, wlasciwa - 110 zł

A ja czesałam się u p. Kasi i byłam bardzo zadowolona.

sauvignon_blanc 
wifezilla

Wysłany: 2007-11-24, 21:39   

dorianna77 napisał/a:

Aż się wkurzyłam jak to przeczytałam :evil:

adriannaaa napisał/a:
czy ty masz jakiś kompleks eurostylu

Też mi się tak wydaję. :-|

Panna młoda wygląda na zadowoloną więc nie będę pisać co mi się nie podoba żeby jej nie urazić, ale to co ma na sobie to ZUPEŁNIE NIE MÓJ STYL

dorianna77 napisał/a:
dajcie szanse innym

Masz jakiś problem z tym że inni są dobrzy i mają wielu kientów a inni nie? Jakość usług wpływa na ilość klientów więc skoro ktoś ich nie ma to o czymś to świadczy :-/

dorianna77 napisał/a:
chetnie bym zobaczyla fotki make upow i fryzur w waszym stylu

Nie wiem czy nie będę tego żałować, ale przejrzyj wątki "nasze makijaże", sporo dziewczyn które malowało się w euro-stylu wkleiło swoje zdjęcia.

Justbart 
mamusia Olusia

Wysłany: 2007-11-24, 22:46   

dorianna77 napisał/a:

brawa należa sie zarówno wizażystce oraz fryzjerowi za to że potrafią podołac każdemu nawet "dziwnemu" zamówieniu nie zawsze zgodnego z ich stylem

zreszta

Ja też się zbulwersowałam. Nie znasz nas a oceniasz jaki mamy gust. Jeżeli styl tych osób to "różowa landrynka", to tylko pogratulować. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania.

Nie wszystkie osoby robią makijaż w Euro Stylu. Ja na przyklad nie. Zresztą jak jest coś dobrego, to dlaczego z tego nie skorzystać.
Wpychając i zachwalając na siłę tych osób osiągnęłaś skutek odwrotny do zamierzonego. Nikt nie lubi jak się coś komuś nachalne wciska.

Zbychu 
Administrator

Wysłany: 2007-11-25, 17:32   

sauvignon_blanc,

Cytat:
Też mi się tak wydaję.

Panna młoda wygląda na zadowoloną więc nie będę pisać co mi się nie podoba żeby jej nie urazić, ale to co ma na sobie to ZUPEŁNIE NIE MÓJ STYL

Problem z dorianna77 polega na tym, ze sama wykonuje makijaze slubne - i nie jest tu po to by mowic o swoim slubie sprzed 2 lat - lecz by reklamowac swoje uslugi.
Mialem okazje wspolpracowac z nia 1 wrzesnia 2007 - a owe efekty opisala na forum :|

sauvignon_blanc 
wifezilla

Wysłany: 2007-11-25, 18:12   

To by wyjaśniało czemu tak czepia się Euro-stylu :-?

Zbychu napisał/a:
nie jest tu po to by mowic o swoim slubie sprzed 2 lat - lecz by reklamowac swoje uslugi.

Jak już dziewczyny napisały-taka nachalna reklama przynosi odwrotne skutki :roll:

Justbart 
mamusia Olusia

Wysłany: 2007-11-25, 20:35   

Tak myślałam, że nie jest ona bezstronna, bo jej reklama i zarzuty wobec forumek były za bardzo napastliwe.

[ Dodano: 2007-11-30, 10:02 ]
Polecam Panią Magdalenę Gońdę z salonu Ale Kosmetyka mieszczącego się na ul. Cieszkowskiego 22/24/1 (róg Pięknej). www.alekosmetyka.pl Pani zna się na rzeczy i ma bardzo profesjonalne podejście. W przypadku kompleksowego zamówienia Pani daje rabaty. Wczoraj byłam tam na manicure i peelingu kawitacyjnym. Jest tam również solarium. Super.

domini 

Wysłany: 2007-12-17, 23:01   

Polecam Sebastiana Jerycha Malował mnie wiele razy i jest to osoba, której mogę zaufać i jestem pewna, że będą wyglądała pięknie tego dnia, na ile się da oczywiście hehe

*Psychokotek 
Anisthea

Wysłany: 2007-12-18, 00:34   

ja fryzurę do ślubu miałam robioną w salonie Caroline, w Łodzi, na ul. Okoniowej 4 (tel. 658-46-46) czesała mnie córka właścicielki- Karolina
jestem bardzo zadowlona- pierwsze upięcie mnie nie zachwyciło- czegoś w nim brakowało, na drugim dałam się namówić na "próbę" czegoś zupełnie innego- i byłam zachwycona :) spokojnie mogę polecić dziewczynę- choć młoda, ma bardzo duże doświadczenie :)

*misia-misia 
Majkomama :)

Wysłany: 2007-12-18, 06:59   

Psychokotek napisał/a:
salonie Caroline
Psychokotek napisał/a:
czesała mnie córka właścicielki- Karolina

dziewczyna jest rewelacyjna :) to co potrafi zrobić na głowie jest świetne. Miałam z nią zajęcia z upinania fryzur. A jej brat - Łukasz to nasz instruktor. Dobrał mi extra kolorek na włosach :-D i jest miły i przystojny :-P

*Psychokotek 
Anisthea

Wysłany: 2007-12-18, 10:13   

misia-misia, mi też dobierał kolor- do ślubu :) teraz mam przerwę w farbowaniu, ale to właśnie do nich chodzę na cięcia :) (choć do cięć poleciłabym akurat inną dziewczynę od nich z salonu (zapomniałam jak ma na imię :oops: )

Dotka 

Wysłany: 2008-03-05, 16:37   

Chciałam zareklamować swoją koleżankę, która czasem tu bywa. Powinna sama to zrobić ale się wstydziła. Jest dyplomowaną kosmetyczką, charakteryzatorką i wizażystką. Zna się na rzeczy, ma profesjonalne kosmetyki, potrafi doradzić, dobrać strój, fryzurę. Robi makijaże wieczorowe, ślubne, dzienne itp. A ceny naprawdę konkurencyjne. Polecam bo sama korzystałam i zawsze jestem zadowolona z makijażu.
Oto namiary: Magdalena 607-309-538

Karolka 

Wysłany: 2008-04-13, 02:30   

domini napisał/a:
Polecam Sebastiana Jerycha Malował

Ja też polecam :-) Malował moją koleżankę, jej makijaż mnie po prostu zachwycił :buja w oblokach: Idealnie dobrany do urody, niebanalny i trzymał się świetnie do samego rana. Moja koleżanka jest bardzo zadowolona z jego usług. Nie robiła wczesniej makijażu próbnego, nie znała gościa, zaufała, bo też wcześniej słyszała, że jest dobry. Przyjechał do niej kilka dni przed slubem, żeby obejrzeć sukienkę i dopytał o dodatki, wiązankę.
Ostatnio dowiedziałam się, że to dość znany wizażysta gwiazd ;-) Tak czy inaczej, cena wysoka, ale makijaż rewelacja!

izunia_82 
mężatka

Wysłany: 2008-10-15, 21:42   

Ja nie polecam salonu kosmetyczno-fryzjerskiego Gabriel na Żwirki. Obsługa niezbyt miła (zwłaszcza szefowa salonu). Czeszą na jedno kopyto i nie do końca z oczekiwaniami klienta. To samo tyczy się makijażystki, która maluje całkowicie inaczej niż poprosiłam, twierdząc jeszcze na koniec, że wyglądam super (a wyglądałam tragicznie) :? . I nie podobało mi się to, że nie ma lusterka i nie widać bieżących efektów makijażu, tylko pani podstawia go już w efekcie końcowym. Osobiście odradzam ten salon i zaznaczam, że odczucia co do tego salonu są wyłącznie moje i mojego męża.

kajki 
żona (nie)oswojona

Wysłany: 2008-10-30, 11:17   

dokladnie sav

gabrycha 

Wysłany: 2008-10-30, 12:31   

Bardzo zawiodłam się na salonie Kasia na ul. Sprawiedliwej. Słyszałam, że świetnie czeszą, więc przy okazji wesela znajomych postanowiłam wypróbować ten salon z myślą o własnym ślubie.
Umówiłam się na czesanie z miesięcznym wyprzedzeniem, żeby nie było później, że mnie gdzieś upychają między klientki. Przyszłam punktualnie o godzinie 11:15, w salonie pełno kobiet, pani kazała mi usiąść i poczekać, za chwilę ktoś mnie miał zabrać na mycie głowy. Do godziny 12 nadal siedziałam i czekałam aż ktoś się wreszcie mną zajmie. W końcu nie wytrzymałam i zapytałam ile to jeszcze potrwa, to usłyszałam, że nie wiadomo, bo szefowa za dużo klientek poumawiała i się nie wyrabiają. Szlag mnie trafił i zrezygnowałam. Jeśli w dniu mojego ślubu miałabym tyle czekać to bym ich tam chyba rozszarpała :evil:
Fryzur nie mogę oceniać, ale zupełnie niepoważne podejście do klienta.

Salonu na Placu Kościelnym też nie polecam. Mieszkam niedaleko więc mając chwilę wolnego postanowiłam iść obciąć włosy. To co mi szefowa "wyczarowała" na głowie wprawiło w osłupienie nawet jej pracownice. Widziałam współczucie w ich oczach :roll: Zaraz po wyjściu poszłam do sklepu obok po piwo, bo na zupełnie trzeźwo bym tego nie zniosła, a po drodze do domu łzy same leciały mi z oczu. Takiego hełmofonu w życiu nie miałam na głowie :shock: Nie wiem jak czeszą, ale po tym jak strzygą wiem, że więcej tam nie pójdę.

gabrycha 

Wysłany: 2009-01-27, 19:09   

Czy któraś z Was korzystała ostatnio z usług salonu Sesja? Będę chciała udać się tam na makijaż próbny (może też fryzurę za jednym zamachem) i nie wiem czy pracuje tam ktoś konkretny godny polecenia z kogo byłyście zadowolone.

Odpowiedz do tematu