Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciucholand - Szmatland - Second-hand.... odwiedzacie ?
Autor Wiadomość
**FifthAvenue 

Wysłany: 2006-12-09, 15:52   Ciucholand - Szmatland - Second-hand.... odwiedzacie ?

Czy kupujecie rzeczy w takich sklepach ?
Podzielcie się adresami i opiniami o takich sklepach. Gdzie mozna coś fajnego znależć ?
Gdzie nie chodzić, bo nie warto ?

*Dzarusia 
Forumowa maruda :P

Wysłany: 2006-12-09, 15:55   

Ja moze nie chodze, bo po prostu nie lubie chodzic po sklepach z ciuchami ... za to moja mama nadrabia za mnie i ciagle cos mi podrzuca :->

madzia8181 

Wysłany: 2006-12-11, 11:14   

Lumpeks lumpeksowi nie równy jak i inne sklepy.
Ja mam ulubiony sklepik, gdzie nie smierdzi i czesto bardzo eleganckie panie wybierają rzeczy. Zagladam tam nie tylko dlatego, że jest taniej, a dlatego, ze mozna tam znalesc naprawde fajne ciuszki, czesto markowe. Czasem trafiaja sie takie perełki, że az oko cieszy :)

Ciril 
Mum of Blue Shark

Wysłany: 2006-12-11, 11:21   

ja bym może i pochodziła, tylko nie mam zdolności szperania... Kupuję jak coś mi się rzuci w oczy, a jak nie widzę to nie kupię. A w secondach trzeba szperac... :-(

madzia8181 

Wysłany: 2006-12-11, 11:47   

nienawidze takich gdzie rzeczy sa wrzucone w kosze. omijam je szerokim lukiem. na szczescie wiekszosc tych sklepow ma rzeczy powieszone na wieszkach i latwiej jest szybko przjerzec :)

adriannaaa 

Wysłany: 2006-12-11, 11:54   

madzia podziel się adresami:) ja kupuję na piotrkowskiej - choc osttnio coraż rzadziej - kiedyś było lepiej, na kościuszki jest kilka fajnych sklepów - zwłaszcza jeden - przystanek kolo manufaktury - ceny trochę wyzsze, ale towar raczej pierwsza klasa:)
mam też swój sklep w Poznaniu, ale jak jestem juz u rodziców, to nie mam acej czasu na łażenie po sklepach :roll:
Swoja drogą - nieraz wole ubierać się włąsnie w lumpeksie, niz w "normalnym" sklepie - bo przynajmniej mam pewnosć, ze pół miasta nie bedzie chodziło w takich samych spodniach jak ja... A dotego jest to jedyna mozliwosć kupienia moich ulubionych marek za niskie pieniadze, i do tego w Polsce - nie wiem,czy gdzies u nas mozna dostać ciuchy Oasis, next czy Florence + Fred ?

**FifthAvenue 

Wysłany: 2006-12-12, 12:22   

Dziewczyny ! Zachwalacie sklepy, to powiedzcie GDZIE !!!!! Ja jestem bardzo ciekawa, chętnie bym kiedyś poszła.
Jakoś do tej pory nie miałam tego szczęścia, zeby w grzebalni cos znależć... Albo odrzucał mnie smrodek, albo w ogóle nie zauważałam takiego sklepu.... Jak będę wiedziała gdzie iśc to może będę miała więcej szczęścia ?

szczako 

Wysłany: 2006-12-13, 16:26   

No właśnie - gdzie te super sklepy??

Czasem się przejdę do jakiegoś i nawet uda mi się coś super wypatrzyć. Ostatnio byłam w tym dużym na Piotrkowskiej (w starym TeZecie). Wybór spory, nie śmierdzi, a rzeczy wiszą na wieszakach, więc łatwiej się to przegląda.

Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2006-12-13, 16:31   

Jest taki jeden fajny, na Piotrkowskiej między Radwańską a Żwirki, jak się idzie w stronę Placu Wolności po prawej stronie, koło sklepu z farbami, po schodkach w dół.

Ale baaardzo dawno juz tam nie byłam :roll:

*Fionka 
Gospodarka

Wysłany: 2006-12-13, 16:57   

Jakoś nigdy mi nie jest po drodze zajrzeć do ciucholandu, a wiele dobrego o takich sklepach słyszałam.
Chyba mam nowe postanowienie noworoczne - zacząć chadzać po secondhandach :)

fejsbukowy dekupaż

Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2006-12-15, 16:54   

On się kiedyś nazywał "No 1" czy jakoś tak - ale nie byłam tam bardzo dawno, więc nie wiem.
Był tam jakiś salon samochodowy niedaleko (chyba Toyota) i zaraz potem ten sklepik, a za nim farby i meble kuchenne.
Ostatnio zmieniony przez Alma_ 2006-12-15, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  

adriannaaa 

Wysłany: 2006-12-16, 01:16   

znalazłam jeszcze jeden, na Nowosolnej bodajze - nr 8. ( od placu wolności - w dół, jakby przedluzenie piotrkowskiej) Bardzo ładne ciuszki, ceny od 20 zlotych w górę za dany ciuch.

**FifthAvenue 

Wysłany: 2006-12-16, 01:23   

adriannaaa napisał/a:
na Nowosolnej bodajze

na Nowomiejskiej może... ?

adriannaaa 

Wysłany: 2006-12-16, 01:24   

mozliwe - znam tylko kilka nazw ulic w Lodzi :oops: mogło mi się cos pomylic :oops:

**FifthAvenue 

Wysłany: 2006-12-16, 01:25   

nie martw się, ja też tylko kilku znam :-)

Z topografii jestem BETON !

adriannaaa 

Wysłany: 2006-12-16, 01:28   

heh, Łatwiej mi wytłumaczyć "wizualnie" co jest koło czego, ale ulicami :roll: dlatego tez nada stoję na stanowisku, że ten 2 moj lepsiejszy lumpeks jest na kosciuszki, a nie na zachodniej:)))

Linka 
mama Haneczki

Wysłany: 2006-12-16, 08:57   

Jakoś nie mogę się przemóc...kiedyś spróbowałam i odrzucił mnie zapach i widok skotłowanych ciuchów wyrzuconych na kupę w której się grzebie.
Pewnie nie w każdym ciuchlandzie tak jest, ale uraz został.... :hm:

*misia-misia 
Majkomama :)

Wysłany: 2006-12-16, 18:06   

Czasem chodzę, ale nie do takich "grzebanek", od których śmierdzi już na odległość.
Chodzę do takich w miarę... pachnących świeżością, schludnych i czystych, gdzie ubrania wisza na wieszakach. Mam w Łodzi dwa fajne punkty, na Zamenhoffa i na Piłsudzkiego
Można tam znaleźć markowe ciuchy typu H&M i Wrangler

kasiczek

Wysłany: 2006-12-20, 21:46   

ciuchy z ciuchów mają gwarancję!!!! gwarancję że nie zmienią rozmiaru , fasonu lub koloru po pierszym praniu. Takie jest moje podejście. A jeśli nawet coś zrobie z tym ubrankiem( a mam talent do odbarwienia, podarcia, rozprucia) to nie żal koszulki za 10. A jeśli to samo się stanie z kiepskiej jakości ciuchem ze sklepu to wrrr. Kiedyś z każdą rzeczą którą kupiłam W Jacckpocie ( nie wiem jak to sie pisze, ale chyba wiedzie o co chodzi) coś mi się działo> Odbarwiały się natychmiast. Po czwartej przestałam tam kupować. A jesli chodzi o ciuchy na Piotrkowskiej to są dwa,fakt że drogo tam jest, ale bardzo fajne rzeczy.Jeden w okolicach katedry, a drugi w kierunku centralu , po drugiej stronie( ten po schodach, obok sklepu z farbami)

Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2006-12-20, 21:48   

kasiczek napisał/a:
drugi w kierunku centralu , po drugiej stronie( ten po schodach, obok sklepu z farbami)

To ten, o który ja pisałam! :D

Odpowiedz do tematu