Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
EURO-STYL
Autor Wiadomość
*Duszka 

Wysłany: 2010-06-05, 10:06   

Ponieważ ostatnio się dużo działo i nie miałam czasu wszystkiego opisać teraz nadrabiam.
W Euro-Stylu byłam na body cofee (dostałam w prezencie urodzinowym :mrgreen: ) i było po prostu mega. Co prawda kawa została pod wpływem chwili zamieniona na czekoladę 8-) ale nie zmienia to faktu, że było bosko :buja w oblokach:

Poza tym zabieg na twarz - peeling kawitacyjny z maską (mam nadzieje, że nie namieszam z nazwą) Cristal Gold. Rewelacja. Nawet zniszczoną solarium twarz doprowadziła do zadowalającego stanu.

No i moje największe odkrycie czyli makijaż na wesele Myszki. Ja byłam zachwycona. Malowała mnie p. Monika. Oczywiście jej umiejętności można podziwiać w moim pamiętniczku.
Poza tym, że makijaż wyglądał rewelacyjnie to ku mojemu zdziwieniu nie zmienił się absolutnie i nawet o 4:00 nad ranem wyglądał jak dopiero co zrobiony.

Zdecydowanie polecam.

I do tego jeszcze atmosfera Euro-Stylu na Ketlinga (na Nawrot co zrozumiałe też) sprawia, że nawet w najbardziej stresujących sytuacjach można zachować spokój. A obsługa jest przygotowana na każde życzenie klientek 8-)

Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2010-06-21, 09:31   

Dziewczyny, dostałam bardzo fajną ofertę:

Cytat:
127,5 zł za bon o wartości 255 zł na kompleksowy pakiet owocowo - aromatyczne Spa - 7 wyjątkowych zabiegów specjalnie dla Ciebie w Euro Styl Spa

Chcesz odpocząć po ciężkim tygodniu? Potrzebujesz odprężenia? Dziś oferujemy Ci relaks i pielęgnację całego ciała. Kompleksowo. Przekonaj się sama! Pakiet „owocowo-aromatyczne SPA” rozpoczyna mleczno-owocowa kąpiel stóp. Kozie mleko i plastry owoców cytrusowych rozjaśnią, wygładzą i przygotują Twoje stopy do dalszej pielęgnacji. Po kąpieli drobnoziarnisty, aromatyczny peeling pomoże usunąć martwy naskórek i pobudzi krążenie. Twoje stopy wygładzi i nawilży maska, a następnie otuli folia i specjalne ocieplacze frotte. Dzięki nim składniki aktywne maski będą mogły działać bardziej intensywnie.

Zamknij oczy, zapomnij o problemach. Kiedy Ty wygodnie położysz się na łóżku do masażu, zacznie się kolejny zabieg – peeling kawitacyjny. To bezbolesne oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowych poprawi mikrokrążenie i dotlenienie komórek oraz zwiększy działanie substancji aktywnych. Zabieg eliminuje zaskórniki, głęboko oczyszcza, usuwa toksyny, wchłania nadmiar zanieczyszczeń pozostawiając skórę czystą i matową. Poprawia w znaczący sposób jakość skóry oraz zamyka pory.

Kolejnym etapem jest nałożenie aromatycznej, kremowej maski na twarz. Kosmetyki dobrane indywidualnie do Twojego typu skóry nawilżą ją i uelastycznią. Zadbamy także o Twoje usta. Chcesz, by były zadbane, pełne i jędrne? Podczas zabiegu „sexy lips”, peeling złuszczy martwy naskórek i przygotuje usta do przyjęcia składników aktywnych zawartych masce. To wszystko wygładzi, poprawi ukrwienie i delikatnie powiększy Twoje usta. Ostatnim etapem pakietu jest relaksujący i wyciszający tajski masaż głowy. Na koniec będziesz mogła odpocząć przy aromatycznej herbatce w otoczeniu nastrojowej muzyki i pięknych zapachów. Salony EURO-STYL-SPA to wyjątkowe miejsca na mapie Łodzi. Day Spa to przytulne i ciepłe miejsce w samym sercu Łodzi, a salon fryzjersko-kosmetyczny ̶ przyjemna lokalizacja na zielonym Janowie. W obu tych miejscach w przesympatycznej atmosferze, wśród blasku świec zajmie się Tobą wykwalifikowany zespół specjalistów. Pozwól im zająć się Twoim ciałem w sposób kompleksowy i doskonały!

Przygotuj swoje ciało na wakacje! Zrób przyjemność sobie, Mamie lub przyjaciółce, a po takim relaksie na pewno długo zachowacie dobre samopoczucie i piękny wygląd. Nie zapomnijcie o wcześniejszej rezerwacji.

Warunki:
* Bon ważny przez 3 miesiące od 23.06.2010
* Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 42/ 674 22 44

Jeśli chcecie skorzystać, to kliknijcie: http://www.groupon.pl/in/.rgk20D
(jeżeli kupicie ofertę przez ten link, z mojego polecenia, to dostanę dodatkowy bonus ;) ).

*pestka 

Wysłany: 2010-06-21, 18:12   

Alma_, dzięki za cynk :)
właśnie zamówiłam :)

tylko nie wiem, czy z tego polecenia coś będzie, bo niby weszłam przez twój link, ale wcale nigdzie nie byłaś wspomniana w tym formularzu, w ogóle ta ich strona jest lekko dziwna...w ogóle płatności mi nie chciało przyjąć...

Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2010-06-21, 19:43   

pestka, pewnie będzie - raz już tak poleciłam, też nic nie było i pojawiło się kilka dni później - dzięki! :)

A oni tak działają dziwnie trochę, nie wiem, czy zwróciłaś uwagę - oferta wypali tylko jeśli odpowiednia ilość osób kupi, jeśli nie, to zwracają pieniądze. W każdym razie co tydzień jest nowa oferta, bardzo fajny serwis :)

*pestka 

Wysłany: 2010-06-22, 09:04   

tak, widziałam, że jest wymagane jakieś minimum osób.

A dzisiaj jest nowa fajna oferta. Wkleiłam link w wątku konikowym. Też w sumie coś dla ciebie Alma :)

Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2010-06-22, 09:25   

Widziałam! :)

Justbart 
mamusia Olusia

Wysłany: 2010-09-01, 15:24   

A osławiona Pani Linda przyjmuje na Nawrot czy na Ketlinga?

*carrie 

Wysłany: 2010-09-01, 15:25   

Justbart, na Ketlinga.

Justbart 
mamusia Olusia

Wysłany: 2010-09-01, 15:27   

Już doczytałam-na Ketlinga :-)

[ Dodano: 2010-09-01, 15:28 ]
carrie, dzięki :) )

*misia-misia 
Majkomama :)

Wysłany: 2010-09-17, 22:25   

zapisałam się na piątek do p.Lindy :disco:

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2010-09-17, 23:50   

o rety! dobrze że mi przypomniałaś!
tylko pewnie nie będzie miała już wolnych terminów na początek tygodnia :(

*misia-misia 

Wysłany: 2010-09-18, 21:45   

jazzy, ja się wczoraj obudziłam, bo już dawno miałam iść. Nawet z Duszką gadałam na ten temat. Kiedy to było...

Tym razem mam ochotę na szał ciał :-P

*Duszka 

Wysłany: 2010-09-19, 19:43   

misia-misia napisał/a:
Nawet z Duszką gadałam na ten temat. Kiedy to było...

Sporo przed moim urlopem. Ba. Przed Twoim wyjazdem nad morze nawet :-)

A ja z kolei byłam niby nie tak dawno, ale chyba Linda ma po prostu rewelacyjną rękę do moich włosów, bo tak mi rosną, że właściwie niedługo powinnam znowu iść :roll:

*misia-misia 

Wysłany: 2010-09-19, 19:53   

Duszka napisał/a:
Sporo przed moim urlopem. Ba. Przed Twoim wyjazdem nad morze nawet

wieki temu :lol:

Duszka a planujesz coś nowego na głowie? :-D

*Duszka 

Wysłany: 2010-09-19, 19:58   

misia-misia, ja nie wiem w jakiej fryzurze ty mnie ostatnio widziałaś, ale obecni znowu mam mocno asymetrycznie ścięte włosy i planuję wrócić do symetrii, ale zobaczymy co będzie jak już pójdę ;-)

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2010-09-20, 15:31   

udało się! :banan:

jestem już po, ależ błogość! :buja w oblokach: wróciłam do poprzedniej fryzury, jest mniej kłopotliwa niż ostatnia :)

*misia-misia 

Wysłany: 2010-09-24, 21:55   

ja też jestem już po!
Mam połowę mniej włosów albo i więcej :lol:
p.Linda namówiła mnie na wielkie cięcie, zaufałam i udało się :mrgreen:
Po raz kolejny zresztą :-D
generalnie jest bardzo krótko :-P

**FifthAvenue 

Wysłany: 2010-09-24, 22:01   

misia-misia, pokaż się kobieto !

*misia-misia 

Wysłany: 2010-09-24, 22:54   

*FifthAvenue, jutro może uda mi się fotkę cyknąć.

*Duszka 

Wysłany: 2010-09-25, 08:44   

misia-misia, czyli jednak się zadziało :mrgreen: Już się nie mogę doczekać fotki. Sama muszę znowu się udać, bo mi grzywka w oczy włazi :roll:

Odpowiedz do tematu