Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
fryzjer i makijaż - w jakiej kolejności?
Autor Wiadomość
*sylwia 

Wysłany: 2007-03-23, 11:25   

Pare razy jak wychodziłam to najpierw była fryzurka apotem makijaż :-) makijaz przed fryzjerem może sie zepsuć bo może makojaż zamazać się jak woda skapnie gdzieś i jak jest fryzurka i makijaż to łatwiej ocenić casłokształt :-)

sauvignon_blanc 
wifezilla

Wysłany: 2008-06-05, 09:43   

Najpierw fryzjer potem makijaż-czyli wersja standardowa ;)

izunia_82 
mężatka

Wysłany: 2008-06-05, 12:19   

W moim przypadku będzie najpierw fryzura, a później makijaż, żeby właśnie nie popsuć makijażu.

Pusiak 
JulkoMama

Wysłany: 2008-06-05, 12:43   

W dniu ślubu najpierw fryzura później makijaz (robione przez jedną panią), a w dniu pleneru fryzurę i make-up miałam robione w dwóch miekscach i wyszło tak, że musiałam najpierw zrobic makijaz a później fryzurę :) Jakos sie udało :)

*magdaa 

Wysłany: 2008-06-17, 18:01   

Ja najprawdopodobniej będę miała niestandardowo - najpierw makijaż, potem fryzura, bo na malowanie jestem umówiona już na 9 rano...
Ale swoją drogą ostatnio słyszałam, że fryzura o wiele lepiej się trzyma, jeśli włosy zostaną umyte wieczorem poprzedniego dnia :shock: (przynajmniej odszedłby kłopot z naruszeniem makijażu)

sauvignon_blanc 
wifezilla

Wysłany: 2008-06-17, 18:23   

magdaa napisał/a:
fryzura o wiele lepiej się trzyma, jeśli włosy zostaną umyte wieczorem poprzedniego dnia :shock:

To prawda. Mnie w każdym salonie to mówili-zwłaszcza biorąc pod uwagę długość moich włosów.

Czesałam się u Piotra Alexandra i miałam umyć głowę dzień wcześniej-kiedy ustalone było że robimy koka. W momencie gdy zmieniła się koncepcja fryzury, ustaliłyśmy że umyją je w dniu ślubu-ale tylko dlatego że miałam koński ogon więc nie miało się co rozpaść. ;-)

*magdaa 

Wysłany: 2008-06-17, 18:45   

A ja sobie wymarzyłam rozpuszczone włoski i do tego loczki, więc pewnie umyję dzień przed. Też mam długie włosy, do tego ciężkie, więc już w ogóle tragedia :-/ Będę próbowała nawet namówić fryzjera, aby założył mi wałki na włosy dzień wcześniej, a ułożył rano w dniu ślubu. Mam nadzieję, że taka opcja przejdzie :roll:

sauvignon_blanc 
wifezilla

Wysłany: 2008-06-17, 18:48   

magdaa napisał/a:
Będę próbowała nawet namówić fryzjera, aby założył mi wałki na włosy dzień wcześniej, a ułożył rano w dniu ślubu. Mam nadzieję, że taka opcja przejdzie

czyli będziesz w wałkach przez miasto jechać? :lol:

Czego to my kobiety nie zrobimy żeby ładnie wyglądać.

Magda a czy Twoje włosy są podatne na kręcenie? Bo jeśli nie to może się okazać że fryzura Ci klapnie jeszcze przed ślubem.

*Darkangel 
In Goth I trust

Wysłany: 2008-06-18, 07:32   

Właśnie, właśnie... Ciężkie włosy bywają bezlitosne dla loków...
Pamiętam jak bardzo dawno temu na jakąś wielką fetę rodzinną zażyczyłam sobie loki :-D
Mama pieczołowicie wyszukała odpowiedniego fryzjera i raniutko przed imprezą zabrała mnie na "czesanie". Efekt był oszałamiający - burza loków normalnie. Mama zachwycona od razu postanowiła to uwiecznić i zawiozła mnie do fotografa. Niestety ów znajdował się na drugim końcu miasta, więc wycieczka trwała z pół godzinki. Kiedy już dojechałyśmy na miejsce i fotograf usadził mnie na tym śmiesznym stołeczku okazało się, że moje włosy są całkowicie proste :-D :-D :-D Nasze miny - bezcenne :-D :-D :-D

Oczywiście teraz fryzjerzy dysponują lepszymi utrwalaczami fryzur, jednak włosy i tak w pewnym stopniu rządzą się własnymi prawami :-D

*magdaa 

Wysłany: 2008-06-18, 12:37   

sauvignon_blanc napisał/a:
czyli będziesz w wałkach przez miasto jechać? :lol:

no :co jest:
Ale mieszkam dosłownie kilkaset metrów od Euro-stylu, więc będę jechać co najwyżej przez osiedle - poświęcę się ;-)

sauvignon_blanc napisał/a:
Magda a czy Twoje włosy są podatne na kręcenie? Bo jeśli nie to może się okazać że fryzura Ci klapnie jeszcze przed ślubem.

Raczej średnio są podatne niestety... Ale na ślub siostry zakręciłam sobie włosy na wałki dzień przed i włosy niezmiennie trzymały mi się aż do kolejnego mycia :shock:

ale chyba wstyd się przyznać, bo zakręciłam je na... piwo, które uważam po tamtym wydarzeniu za najlepszy utrwalacz :-P

*Darkangel 
In Goth I trust

Wysłany: 2008-06-18, 12:44   

Na piwooo? :shock:
To strasznie smacznie :lol:
A jak z zapachem? Bo przecież piwo pachnie bardzo intensywnie...

sauvignon_blanc 
wifezilla

Wysłany: 2008-06-18, 12:47   

magdaa napisał/a:
będę jechać co najwyżej przez osiedle - poświęcę się

no to w takim razie rozumiem :)

Tylko jak to jest z wygodą? ja bym się bała że się nie wyśpię na wałkach-a w dzień ślubu chciałam być wyspana.

Na piwo nigdy nie kręciłam włosów :P

*magdaa 

Wysłany: 2008-06-18, 12:58   

Myślę, że i tak będę miała problemy z zaśnięciem... ale nie jest tak źle :-)
A na piwo - polecam któregoś dnia spróbować - sposób co najmniej dziwaczny, ale rewelacyjnie się włosy potem trzymają (wystarczy spryskać każde pasmo przed zakręceniem na wałki). Myślę, że żaden fryzjerski utrwalacz nie zapewni włosom takiej trwałości niestety... :roll:

[ Dodano: 2008-06-18, 14:08 ]
Darkangel napisał/a:
A jak z zapachem? Bo przecież piwo pachnie bardzo intensywnie...

Też się obawiałam o zapach, ale jeśli zakręci się włosy na noc to rano już nic nie czuć. Tym bardziej, że i tak potem spryskałam włosy lakierem i to jedynie jego zapach potem jest wyczuwalny.
A sposób jest stary jak świat podobno. A jeszcze żeby zaciekawić - piwo podobno świetnie odżywia włosy i potem bardzo ładnie się błyszczą :mrgreen:

*Darkangel 
In Goth I trust

Wysłany: 2008-06-18, 13:18   

O tym, że odzywia też słyszałam :-D A jakiego piwa użyłaś - bezalkoholowego, czy normalnego?

*magdaa 

Wysłany: 2008-06-18, 13:19   

Normalnego :->

*Darkangel 
In Goth I trust

Wysłany: 2008-06-18, 13:21   

No takie to zawsze mam w domu - muszę zatem spróbować :-D Może na sobotę sobie machnę futro na piwo :-D Jak się odważę to zdam relację :-D

sauvignon_blanc 
wifezilla

Wysłany: 2008-06-18, 13:23   

:mlotek:

Przywołuję was do porządku. Tu gadamy o kolejności a nie o piwie ;)

Basia14 
mama Martusi

Wysłany: 2008-07-16, 09:12   

będę robić standardowo fryzjer a potem makijaż, :lol:
a to, że włosy trzeba umyć dzień wcześniej :shock:
pierwszy raz słyszę.
A co jak komuś się przetłuszczają szybko?

*sylwia 

Wysłany: 2008-07-16, 09:17   

ja napewno bym nie umyła dzień wczesniej,czułabym sięnieswiezo kąpiac sie i nie myjąc włosów ;-)

*Szpilka 

Wysłany: 2008-07-16, 09:19   

mi tez sie szybko przetluszczally ( pisze w przeszlym czasie po ciazy mi sie zmienilo) ale umylam wiecz\orem przed slubem i bylo ok - wlosy od razu po myciu czesto bardzo sie sypia i fryzura moze byc mniej trwala

Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają :)
:)

Odpowiedz do tematu