Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia w plenerze
Autor Wiadomość
*FifthAvenue 

Wysłany: 2006-12-09, 21:13   Zdjęcia w plenerze

Czy będziecie miały/ miałyście zdjęcia plenerowe ? Jeśli tak, to jakie są najciekawsze miejsca na plenery ?

Fil 

Wysłany: 2006-12-09, 21:22   

Standard łódzki:

Park Poniatowskiego, Źródliska, ogród botaniczny, palmiarnia, Księży Młyn, ostatnio oglądałam piękne zdjęcia robione przy Białej Fabryce z widokiem na kościół ewangelicki.

Ja miałam w parku Źródliska i na Księżym Młynie.

Myślę, że Piotrkowska też jest niezłym miejscem i poszukanie jakichś magicznych zakątków w bramach starych kamienic (bo po fabrykach to już fotografowie chodzą z delikwentami). Można też zrobić zdjęcia w Łagiewnikach w lesie, jak ktoś ma tam ślub, albo pojechać za miasto na jakieś pola i łąki. Akurat z Łodzi to nie jest długa wycieczka. Nie widziałam chyba jeszcze pleneru z parku na Zdrowiu. Ciekawe, dlaczego tam sobie ludzie nie robią? Tam też jest ładnie.

mls 
Gremlin

Wysłany: 2006-12-09, 22:45   

My na razie mamy tylko zdjęcia w studia, ale ja bardzo chce mieć plener. Muszę iść do fotografa i porozmawiać z nim :D

Alma_ 

Wysłany: 2006-12-10, 00:01   

Zdecydowanie tak.

Chciałabym "cyknać" parę fotek w Starym Folwarku, gdzie będziemy mieć wesele, tam jest tak ładnie, że żal byłoby tego nie wykorzystać. Mam nadzieję, że się uda.

Marzy mi się też plener "miejski" - może właśnie Piotrkowska, może gdzieś indziej, ale w centrum miasta, z ludźmi, może w tramwaju, na skrzyżowaniu... :-D

Jakoś nie przemawiają do mnie mostki i ławeczki ;)

maiiro 

Wysłany: 2006-12-10, 00:14   

Warto.
My sie troche zastanawialismy. W koncu zdecydowalismy sie na plener dwa tygodnie po slubie. I warto bylo bo wiekszosc moich ulubionych zdjec jest wlasnie z pleneru ;P

szczako 

Wysłany: 2006-12-10, 22:02   

Alma_ napisał/a:
Marzy mi się też plener "miejski" - może właśnie Piotrkowska, może gdzieś indziej, ale w centrum miasta, z ludźmi, może w tramwaju, na skrzyżowaniu... :-D

Jakoś nie przemawiają do mnie mostki i ławeczki ;)

A koleżanka sama na to wpadła ;)

Plener - zdecydowanie tak. Wiem coś o tym, bo nie mieliśmy go robić, a się zdecydowaliśmy (miesiąc po ślubie) i jesteśmy baaaardzo zadowoleni.
Robiliśmy w fabrykach na Tymienieckiego, w Parku Metejki i na jednym z łódzkich skrzyżowań.

gambi 

Wysłany: 2006-12-10, 22:18   

My mielismy plener zamiast zdjec w studiu i mysle, ze to byla dobra decyzja.
Mielismy je robione w Botaniku, ale wedlug fotografa szlismy nietradycyjna sciezka.
Tego nie wiem, bo nie znam innych sciezek, ale zdjecia sa super i wszyscy sa pod wielkim wrazeniem, gdy je ogladaja

Miłego dnia Gość ;)

Alma_ 

Wysłany: 2006-12-10, 22:25   

szczako, zainspirowały mnie pewne zdjęcia :lol:

Charakter zdjęć musi być dopasowany do państwa młodych, bo inaczej wyjdzie nienaturalnie - romantycy będą doskonale czuć się w takich właśnie klimatach, w których mnie byłoby niezrecznie - i odwrotnie.

A i tak najwazniejsze to pokazać uczucie, którze łączy modeli ;)

adriannaaa 

Wysłany: 2006-12-10, 23:04   

No właśnie mi też brakuje takiego miejskiego pleneru. Miła być piotrkowska, Manufaktura - łącznie z galeria handlową, Księży Młyn..no ale. Mam za to konie - przepiękne zdjęcia ze stajni, nad którymi wszyscy się rozpływają, miałam nawet pytania na prv czy można w tym miejscu ot tak pojechać i cykać fotki. Szkoda, że nie mam za wiele zdjęć z padoków.. bo też było ładnie.

Duszka 

Wysłany: 2006-12-11, 13:43   

My bedziemy miec plener (jesli pogoda pozwoli w dniu slubu). Plany poki co sa na Ksiezy Mlyn i Manufakture. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Misiamo 

Wysłany: 2006-12-11, 14:01   

Miliśmy plener w Parku Poniatowskiego i na Ksieży Młyn. Tak w ogóle to zdjęcia plenerowe bardziej mi się podobają od tych studyjnych.

maiiro 

Wysłany: 2006-12-11, 16:11   

Tak w ogole to uwazam ze nie mozna tych dwoch rodzajow zdjec przyrownac. Ja jestem taka maniaczka zdjec we wszelkiej postaci ze mielismy i reportaz i plener i studio. :D :D :D :D i z niczego bym nie zrezygnowala.. malo tego zastanawiam sie stale czy by na inny plener sie nie skusic.. hehehehe :D

w kazdym razie zdjecia plenerowe i reportazowe sa zdecydowanie bardziej ekspresyjne, prawdziwe, naturalne i przez to piekne, wzruszajace - po prostu wiecej w nich emocji.

Zdjecia studyjne sa troche sztuczne (chociaz nie wszystkie).. niektore wydumane, widac ze retuszowane.. ale za to jestesmy z mezem na nich tacy piekni ze kiedys z duuma pokaze wnuczkom i powiem "babcia kiedys taaaaaakaaaa piekna byla"... hihi

emi_teufelchen 
Hausfrau

Wysłany: 2006-12-11, 16:31   

Mielismy plener :-D
Odkad obejrzalam nasze fotki, jestem w nich zakochana i nie zamienilabym je na zadne inne
Zdjecia robilismy na Ksiezym Mlynie, w Parku Zrodliska, na torach kolejowych na Olechowie (generalnie nie wolno tam wchodzic... ale co tam :-P) i w Manufakturze (super przezycie, tyle ludzi dookola... naprawde fajnie sie bawilismy :mrgreen: )

Agati 

Wysłany: 2006-12-11, 19:24   

Emi no to dawaj kilka zdjęć (tutaj albo do albumu). Wszyscy chętnie zobaczymy ;-)

emi_teufelchen 
Hausfrau

Wysłany: 2006-12-12, 13:47   

Agati napisał/a:
Emi no to dawaj kilka zdjęć (tutaj albo do albumu).

Melduje poslusznie, ze mam juz album :)

Ciril 
Mum of Blue Shark

Wysłany: 2006-12-12, 22:05   

my na zdjęcia w plenerze się zdecyydujemy, jeżeli będzie ładna pogoda... w końcu to październik

alusha 

Wysłany: 2006-12-17, 19:34   

Ja chcialabym miec plener w "parku" przy Palacu Herbsta. Zastanawialam sie tez nad zwirownia w Nowosolnej. Bylam tam jako dziecko. Nie wiem czy mozna tam w ogole wchodzic:) Fajnie tam jest. Jak na pustyni:) Podobaja mi sie plaze ale nad morze sie nie wybieram.
Przede mna generalnie otoworem stoi wybor fotografa :-|

Fionka 
Gospodarka

Wysłany: 2006-12-17, 20:41   

alusha napisał/a:
Zastanawialam sie tez nad zwirownia w Nowosolnej. Bylam tam jako dziecko. Nie wiem czy mozna tam w ogole wchodzic:)

Mówimy o tej na końcu ulicy Olkuskiej ? To ja tam mam działkę rekreacyjną - też dobre miejsce na plener ;) Co do dostępności żwirowni - wejść można, tylko że nie za bardzo to bezpieczne :roll:

fejsbukowy dekupaż

mls 
Gremlin

Wysłany: 2006-12-17, 21:00   

Zdecydowaliśmy się na plemer, ale kilka dni po ślubie. Tak będzie najlepiej :D

alusha 

Wysłany: 2006-12-17, 21:26   

Fionka to jest w okolicach ogrodkow dzialkowych. To ta sama zwirownia. Chyba musze tam pojechac i zobaczyc jak to wyglada. Bo jak bylam mala to mi sie podobalo:) I nie bylo niebezpiecznie :mrgreen:

Odpowiedz do tematu