Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Próba makijażu
Autor Wiadomość
*magdaa 

Wysłany: 2008-06-18, 13:32   

Euro-styl :mrgreen: Oczywiście dzięki radom pana fotografa i kochanych forumek :-)

sauvignon_blanc 
wifezilla

Wysłany: 2008-06-18, 14:30   

To bardzo dobry wybór :mrgreen:

*essenita 

Wysłany: 2008-06-18, 15:13   

magdaa napisał/a:
Euro-styl :mrgreen: Oczywiście

good idea :peace:

*Olaś 
04.10. 2008 r.

Wysłany: 2008-10-07, 17:10   

Ja zrobiłam sobie próbny makijaż w Euro-Stylu i nie załuję. Dzięki temu upewniłam sie, że najlepiej czuję się w makijażu wykonanym przez siebie.

*gosia83 

Wysłany: 2008-10-07, 20:54   

Ja mialam dwie proby przed slubem i ciesze sie, ze to zrobilam, bo po pierwszej probie strasznie draznily mnie kosmetyki, oczy lzawily, ciagle mrugalam, nie wyobrazam sobie, zeby tak bylo w dniu slubu, meczylabym sie cala noc, dlatego orzy drugiej probie Pani uzyla innych kosmetykow i bylo juz super ;-) Oba makijaze bardzo mi sie podobaly jesli chodzi o kolorystyke, sama w zyciu bym sie tak nie umalowala....proba przydaje sie jednak, zeby sie upewnic czy nie bedziemy mialy uczulenia na nowy kosmetyk.

Karolka 

Wysłany: 2009-04-02, 23:37   

Na pierwszy próbny makijaż poszłam do salonu na Kopernika na miesiąc przed moim ślubem. Akurat tego dnia szłam na wesele więc mogłam wypróbować jak będzie wyglądał makijaż przez całą noc. Makijażystka umalowała mi oczy na dwa sposoby. Jedno oko to był jej pomysł: makijaż w odcieniu zieleni, której nie cierpię na oczach :-? Ale stwierdziłam ok, może warto spróbować. A babka namawiała mnie usilnie, bo podobno pasował do mojej urody :roll: Drugie oko, to był mój pomysł: smokey eye. Na wszelkie sugestie, że może coś w delikatnym różu i fiolecie, pani zareagowała: nie będzie pani dobrze, bo nie ma pani odpowiedniego typu urody... Oczywiście to zielone oko było paskudne więc poprosiłam, żeby właściwie na wesele koleżanki umalowała mnie w smokey eye. Efekt był ok, w makijażu czułam się dobrze, choć był bardzo ciemny. Niestety już koło 24 musiałam biegać do lustra i rozcierać cienie, które strasznie mi się wałowały na oczach. Robiłam to kilka razy, bo o dziwo cienie się rozcierały, ale nie ścierały. Na makijaż ślubny w tym salonie się nie zdecydowałam. Drugie podejście do próbnego zaliczyłam już u mnie w domu. Pani Iza, makijażystka, która maluje w domu klientki umalowała mnie według własnej inwencji, ale tak jak lubię. I okazało się, że fiolet to jest mój kolor (chociaż według niej zielony też pasuje do mojej urody) :-) Taki sam makijaż, jak drugi próbny tyle, że mocniejszy plus kępki sztucznych rzęs pani Iza zrobiła mi na mój ślub i trzymał się super do samego rana, bez konieczności poprawek :-)

athra 

Wysłany: 2010-12-02, 15:30   

W salonie Sława jest Pani wizażystka, która podczas kupna sukni zaproponowała mi swoje usługi.
Bardzo mnie zdziwiło, że na termin próbnego makijażu zaproponowała dzień przymiarki. Ja bałabym się, że ubrudzę suknię moim make-upem.
Swoją drogą wizja tej pani nie za bardzo mi odpowiadała, jak również jej wygląd do mnie nie przemawiał...

dmicka 

Wysłany: 2011-12-09, 08:58   

Idę na ślub 7 stycznia tak więc będzie okazja do makijażu probnego, tylko że... nie wiem co z kolorystyką, bo nie dobrałam jeszcze odpowiedniego koloru do wszystkiego i nie wiem czy makijaż mam mieć stonowany, ewentualnie smoky eyes...? ehhh

Magdulek 
Magdulek

Wysłany: 2014-03-21, 13:02   

A ja postanowiłam, że sama się umaluję przed swoim ślubem! Moja przyjaciółka też tak zrobiła i wyglądała uroczo! Nie mówię, że mam takie umiejętności jak ona, ale już sobie wymyśliłam, mimo że jeszcze trochę czasu mam do wesela, że umaluję powieki brązowym cieniem, wytuszuję rzęsy i położę delikatny błyszczyk na usta. I wszystko :) Bez szaleństw i zbędnych kosztów ;)

Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2014-03-24, 11:18   

Magdulek, a co z trwaloscia takiego makijażu? Wytrzyma kilkanaście godzin?

*Megusia 

Wysłany: 2014-03-24, 11:38   

Magdulek, odradzam własny makijaż, jeśli nie znasz się dobrze na sztuce makijażu. Zrób sobie taki makijaż wcześniej, zobacz, ile czasu wytrzyma. Poproś kogoś o zrobienie zdjęć z bliska i z daleka, od razu i po kilku godzinach. Jeśli nie masz nieskazitelnej cery, bez korektora, podkładu, pudru i różu ciężko będzie uzyskać efekt świeżości. Pewnie z powodu emocji wstaniesz rano niewyspana, z podkrążonymi oczami.
Ja miałam profesjonalny makijaż i to były najlepiej wydane pieniądze jeśli chodzi o wydatki ślubne. Wszyscy się zachwycali moim wyglądem.

*Fionka 
Gospodarka

Wysłany: 2014-03-24, 12:24   

Magdulek, ja malowałam się sama zarówno na ślub jak i poprawiny. Podkład, cień, róż, tusz i błyszczyk. Wszystko wytrzymało bez problemu:-)

fejsbukowy dekupaż

*=MiLi= 
Nelko_i_Ingo_Mama :)

Wysłany: 2014-03-24, 12:44   

Ja malowałam siostrę na jej ślub, ale użyłam fixera na koniec. Wszystko trzymało się świetnie i przetrwało bez problemu całe wesele :)

*pestka 

Wysłany: 2014-03-26, 12:03   

ja też miałam makijaż profesjonalny i nie żałuję. Trzymał się naprawdę super no i idealnie zamaskował niedoskonałości.
Makijażu własnego nie ryzykowałam dlatego, że mam bardzo problematyczną cerę i nie umiałabym się umalować tak, żeby to jakoś wyglądało. Beztalencie jestem w tym zakresie ;)

Magdulek 
Magdulek

Wysłany: 2014-04-02, 00:47   

Tak sobie myślę, że ten makijaż wcale nie musi wytrzymać kilkunastu godzin. Wystarczy, żeby na początku było OK, później to już nikt nie wygląda porządnie ani nikt porządnie nie patrzy, hihi ;) Wiecie - jak impreza, to impreza :D

*Psychokotek 
Anisthea

Wysłany: 2014-04-02, 07:57   

Magdulek, wszystko zależy jak długo macie kamerzystę umówionego ;)
Poza tym ja nie czułam się komfortowo na swoim ślubie i weseslu- mimo iż makijaż miałam wykonany przez osobę, która sama pięknie umalowała się na własny ślub, miała smykałkę do makijażu i papier ze szkoły kosmetycznej- niestety, mimo utrwalenia fixerem, makijaż był słabo wykonany, nie maskował niedoskonałości, a w ręcz je podkreślał. Gdybym miała możliwość cofnięcia czasu na pewno zdecydowałabym się jednak umówić do profesjonalistki z dużym doświadczeniem i nie zdecydowała się na makijaż wykonany "po kosztach" (użyte były kosmetyki Kryolan, które sama kupiłam, ale niestety do nakłdania ich też trzeba mieć wprawę, jakiej nie miała tamta dziewczyna :( )

Odpowiedz do tematu