Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Próba makijażu
Autor Wiadomość
Marlena 
marlena

Wysłany: 2007-05-29, 20:32   

Nie wiem, jak sie nazywa ten salon (jest nowy) na Chojnach w kazdym razie, ale ogolnie kobiety sobie go chwala, moze ja za duzo wymagam... Wlasnie wiem, ze jest pozno, ale jeszcze poszukam, a jak sie zdenerwuje to umaluje sie sama!!!! :awantura:

LOLA 

Wysłany: 2007-05-29, 23:07   

Ja też tak stwierdziłam. Te makijaże robione w salonach zazwyczaj wcale nie są jakieś wyjatkowe.

Maja
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-30, 08:21   

treść usunięta

LOLA 

Wysłany: 2007-05-30, 14:13   

Maja napisał/a:
juz lepiej pomalować się samemu niż płacic kasę za taka fuszerkę jaką się czasem widzi.

Popieram. mnie też nie łatwo zadowolić odnośnie ślubnego makijażu no i w ogóle makijażu. Od kogoś kto bierze za to pieniądze wymagam naprawdę profesjonalnego makijażu.

LOLCIA 
MIŚKA

Wysłany: 2007-05-30, 15:55   

jak tak czytam wasze wypowiedzi to bardzo mocno się zastanawiam nad szukaniem i ciągłym próbowaniem różnych z pozoru chwalonych salonów, tylko druga strona medalu jest taka że tego dnia jest stres panika i tym podobne stany i nie zawsze jak się bardzo chce to napewno się uda :cry: a czesu jest w tym dniu bardzo mało. Nawet jeśli popróbuje sama przed slubem to niema gwarancji że wyjdzie jeszcze raz taki sam dlatego na spokojnie wolłabuym mieć coś sprawdzonego TYLKO GDZIE ZNAJDE DOBRĄ STYLISTKE/KOSMETYCZKE :twisted: :twisted: :twisted:

*Dorotus 

Wysłany: 2007-05-30, 16:09   

LOLCIA napisał/a:
Nawet jeśli popróbuje sama przed slubem to niema gwarancji że wyjdzie jeszcze raz taki sam dlatego na spokojnie wolłabuym mieć coś sprawdzonego
myślę, że wyjdzie na spokojnie.
Ja byłam na próbnym makijażu u dwóch różnych, naprawde dobrych kosmetyczek.
Im się wydawało że mnie umalowały super a ja marzyłam żeby zmyć ten make-up z buzi.Moim zdaniem jeśli ładnie się malujesz nacodzień to na ślub też dasz radę.
Chciałam wyglądać jak ja a nie jak obca osóbka dlatego umalowałm się sama.Jedyna extrawagancja to zakup sztucznych rzęs.warto było!

Maja
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-30, 16:59   

treść usunięta

LOLCIA 
MIŚKA

Wysłany: 2007-05-31, 08:22   

może masz rację co do tego malowania tymbardziej ze już z rzęsami mam spokój bo swoje mam wyjątkowo ładne nieskromnie mówiąc a więc tylko pozostaje podkreślenie oczu i odpowiedni podkład :oops:

*Dorotus 

Wysłany: 2007-05-31, 10:18   

Maja, kupiłam ARTDECO, najmniejszy rozmiar w kępkach plus klej.trzymały się jeszce z 5 dni a codziennie malowałm, oko wygląda superowo.łatwo nie było bo jak oczko poczuło klej to zaczełam mrugac i robota od nowa :mrgreen:

Maja
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-31, 12:23   

treść usunięta

*Dorotus 

Wysłany: 2007-05-31, 12:37   

Maja, napewno poradzisz sobie, tylko trzeba dobrze dociskać pensetą albo patyczkiem do usuwania skórek:-)jak będe miała foto lepszej jakości od fotgrafa i tam będzie zbliżenie to wyslę Ci oki?najmniejsze są rozmairu "s" ale i tak są długie.ocenisz zobaczysz :-D

Maja
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-31, 12:41   

treść usunięta

*Dorotus 

Wysłany: 2007-05-31, 13:09   

napewno nie będzie efektu sztuczności.Moja mamusia się nawet pytała po kim mam takie piękne rzęsy :-D trzeba przyklejac na nieumalowane rzesy a jak pomalujesz to wszystko ładnie się wyrównuje.a nwet jeśli coś odstaje to można ciachnąć nożyczkami do paznokci

*Jounia 
Zona i Mama :)

Wysłany: 2008-03-22, 03:22   

Alma_ napisał/a:
Potrzebna czy zbędna?
U Was będzie / była?
potrzebna!! i bedzie :mrgreen: zawsze malowalam sie sama - fajnie bedzie byc malowana przez profesjonalistki :lol:

Daria 

Wysłany: 2008-03-22, 10:26   

Miałam okazje być malowana przez fachowca i powiem że to swietne doswiadczenie. Polecam wszytkim aby jednak przed swym Wielkim dniem zafundowali sobie taką lekcje.

Joa^ 
żoneczka :)

Wysłany: 2008-05-30, 08:59   

Jak na razie wypróbowałam 2 różne kosmetyczki i mój K. stwierdził, że jak się sama pomaluję, to wyglądam lepiej... No ale wiem, że jak się sama wymaluję, to to długo nie wytrzyma. Nie umiem też nakładać ładnie cieni. Za to kosmetyczkom wszystkim się wydaje, że jak mi zrobią czarną kreskę, to będzie suuuper :roll: A ja jestem blondynką z jasną karnacją i w czarnych kreskach czuję się sztucznie.
W każdym razie żadna z nich nie umiała mi wytuszować rzęs tak jak lubię. Mam całkiem ładne, a tylko ja sama umiem z nich wydobyć, żeby były powalające. I chyba tak zrobię - pójdę do profesjonalistki na nałożenie pudrów, cieni i utrwalaczy, a rzęski maznę sobie sama :)

Tak więc próbny makijaż uważam za jak najpardziej pożądany :D

*=MiLi= 
Nelko_i_Ingo_Mama :)

Wysłany: 2008-05-30, 10:07   

Joa^ napisał/a:
Za to kosmetyczkom wszystkim się wydaje, że jak mi zrobią czarną kreskę, to będzie suuuper :roll:

Ja za to trafiałam na takie kosmetyczki, które nie chciały mi zrobić czarnych kresek "bo postarzają" a ja jestem jeszcze młodziutka :roll: a ja tak lubię czarne kreski... I po makijażu sama sobie w domu dorysowałam :twisted:

*gocha_ok 

Wysłany: 2008-05-30, 20:05   

Mili ja też uwielbiam czarne kredki do oczu :-)
Nie wyobrażam sobie siebie bez nich :mrgreen:

*magdaa 

Wysłany: 2008-06-17, 19:16   

gocha_ok napisał/a:
uwielbiam czarne kredki do oczu :-)

oj tak...

A wracając do tematu: cały czas byłam przekonana, że umaluję się sama, bo jakoś nie będę mogła zaufać kosmetyczce... Wolałam pieniążki wydane na profesjonalny makijaż wydać na super kosmetyki i umalować się sama. Jednak stwierdziłam, że choćbym nie wiem co kupiła to i tak nie zapewni mi to tak trwałego makijażu jak u zawodowej makijażystki. No i wszelkie niedoskonałości skóry mogą być wyretuszowane... :oops:
Dlatego umówiłam się już na próbę makijażu i zdecyduję, co dalej. Wydaje mi się, że jest niezbędna, aby w ogóle podjąć jakąkolwiek decyzję - co do koloru i konkretnego salonu.

sauvignon_blanc 
wifezilla

Wysłany: 2008-06-17, 19:19   

magdaa napisał/a:
Dlatego umówiłam się już na próbę makijażu i zdecyduję, co dalej. Wydaje mi się, że jest niezbędna, aby w ogóle podjąć jakąkolwiek decyzję - co do koloru i konkretnego salonu.

Bardzo dobra decyzja :brawo:
Na jaki salon się zdecydowałaś?

Jeśli chodzi o malowanie się samej to są dziewczyny które malują się same, ale jeśli nie jesteś pewna czy w stresie uda Ci się to zrobić to lepiej zdać się na profesjonalistkę.

Odpowiedz do tematu