Strona Gwna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
MK Studio- Mariusz Karkoszka- enada
Autor Wiadomo
lubna 

Doczya: 03 Sty 2013
Wysany: 2013-01-03, 19:29   MK Studio- Mariusz Karkoszka- enada

Witam serdecznie.
pisz do Pastwa aby ostrzec Was- Przyszych Mazonkw przed korzystaniem z usug MK Studio- Mariusz Karkoszka. Sprawa jest doc powana, poniewa czowiek ten charakteryzuje si bardzo wysokim poziomem agresji i bardzo niskim poziomem kultury, bardzo ednim poziomem wykonanej usugi ,a co z atym idzie wsplpraca z nim i ogladanie swojego filmu ze slubu konczy si rozpocza. Usugodawca ada za wykoannie filmu 1500 z. Skda sie na to:
- oczekiwanie ponad p roku na pyte\
- dwa kompelty pyt okazay si by puste
- proszenie sie i wydzawnaie do kamerzysty 2 razy w tygodniu i sluchanie o jego prywatnych sprawach( dziewczynaw mu umara, samochod sie zespsu, komputer nawali, syn zama noge, bya zona na niego wyzywa)
- film ze wstepem na poczayku i koncu, w rodku ciagiem nagrany film
- brak jakichkolwiek efektw
- zdjecia z dzeicnstwa o ktore prosilismy by byly umieszczone na pycie i nie znalazy si tam inne rzeczy o ktore prosilismy usilnie pzrez p roku, m.in cytaty, prezentacja dla rodzicw
- kamerzysta przyjechal do mnie do domu kiedy byam bez ma, ublia mi, by apodyktyczny, krzycza na mnie (jestem w ciy) chcia dzwonic na policj i wyrwac mi pyte z reki poniewa nie chciaam mu zapcic pozostaej kwoty w caosci, poniewaz Karkoszka nie wywiza si z umowy.
- to co najgorsze to fakt ze mu zapacilismy a 3 pytki okazaay sie puste.
- Karkoszka to przykad chamstwa i braku profesjonalizmu
- na nasz slub tez sie sponi;
- karkoszka swiadczy usugio chociaz nie ma na nich czasu i bierze pieniadze za fuszerk
- przez p roku trzyma nasze pieniadze 1000 z i ciagle kama i nas zwodzi
- niestety sytuacji w moim domu w obecnosci mojej tesliowej i szwagra, kiedy by wulgarny agresywny zmusza mnie do tego abym ca prawd o tym kamerzyscie i jego usudze Panstu przekazaa.
- jakosc filmu nie rozni sie niczym od fimw z innych wesel ktore ogladaam, wrecz pzreciewnie nie ma zadnych dodatkowych animacji, niczego.
- bardzo rozczarowa mnie fakt ze nie mam nawet zdjec ze swojego dziecinstwa na pycie o ktore tak prosiam
- generalnie Karkoszka to czowiek ktore swiadczy usugi, bez samokrytyki choc nawet nie ma na to czasu i zwyczajnie oszukuje, dajc czyste pytki.
Bradzo Panstwa pzrestrzegam przed nim poniewaz my wydalismy pieniadze ciezko zarobione na poczet chamstwa i oszustwa.
Polecamy zdecydowanie kogos innego.
-

jazzy 
Moderator

Doczya: 05 Gru 2006
Wysany: 2013-01-05, 11:01   

lubna, to Twj jedyny post na forum i do tego mocno krytykujcy wykonawc.
lubna napisa/a:
film ze wstepem na poczayku i koncu, w rodku ciagiem nagrany film

lubna napisa/a:
brak jakichkolwiek efektw

lubna napisa/a:
zdjecia z dzeicnstwa o ktore prosilismy by byly umieszczone na pycie i nie znalazy si tam inne rzeczy o ktore prosilismy usilnie pzrez p roku, m.in cytaty, prezentacja dla rodzicw

lubna napisa/a:
bardzo rozczarowa mnie fakt ze nie mam nawet zdjec ze swojego dziecinstwa na pycie o ktore tak prosiam

lubna napisa/a:
jakosc filmu nie rozni sie niczym od fimw z innych wesel ktore ogladaam, wrecz pzreciewnie nie ma zadnych dodatkowych animacji, niczego.

Czy powysze mielicie zagwarantowane umow?

Druga sprawa
lubna napisa/a:
dwa kompelty pyt okazay si by puste

lubna napisa/a:
to co najgorsze to fakt ze mu zapacilismy a 3 pytki okazaay sie puste.

mijasz si z prawd... to dwie czy trzy?

lubna napisa/a:
przez p roku trzyma nasze pieniadze 1000 z i ciagle kama i nas zwodzi

lubna napisa/a:
oczekiwanie ponad p roku na pyte\

Nie piszesz nic o terminie oddania zlecenia, zagwarantowanym umow. Jak to wyglda?

lubna napisa/a:
generalnie Karkoszka to czowiek ktore swiadczy usugi, bez samokrytyki choc nawet nie ma na to czasu i zwyczajnie oszukuje, dajc czyste pytki.
Bradzo Panstwa pzrestrzegam przed nim poniewaz my wydalismy pieniadze ciezko zarobione na poczet chamstwa i oszustwa.

lubna napisa/a:
niestety sytuacji w moim domu w obecnosci mojej tesliowej i szwagra, kiedy by wulgarny agresywny zmusza mnie do tego abym ca prawd o tym kamerzyscie i jego usudze Panstu przekazaa.

lubna napisa/a:
karkoszka swiadczy usugio chociaz nie ma na nich czasu i bierze pieniadze za fuszerk

lubna napisa/a:
Karkoszka to przykad chamstwa i braku profesjonalizmu
lubna napisa/a:
kamerzysta przyjechal do mnie do domu kiedy byam bez ma, ublia mi, by apodyktyczny, krzycza na mnie (jestem w ciy) chcia dzwonic na policj i wyrwac mi pyte z reki poniewa nie chciaam mu zapcic pozostaej kwoty w caosci, poniewaz Karkoszka nie wywiza si z umowy.
lubna napisa/a:
czowiek ten charakteryzuje si bardzo wysokim poziomem agresji i bardzo niskim poziomem kultury, bardzo ednim poziomem wykonanej usugi ,a co z atym idzie wsplpraca z nim i ogladanie swojego filmu ze slubu konczy si rozpocza.

Powysze to Twoje oceny a nie fakty. Nie zamierzam si odnosi.

lubna napisa/a:
na nasz slub tez sie sponi;

a to wg mnie jedyny konkretny zarzut

Podsumowujc, jeli masz umow, z ktrej wykonawca si nie wywiza, id z ni do sdu.
Forum pozwala podzieli si swoj opini i spostrzeeniami. Wiedz jednak, e jednoznacznie szkalujc jakiego wykonawc, a jednoczenie nie podajc adnych danych, ktre umoliwiyby weryfikacj sytuacji, stajesz si niewiarygodnym rdem informacji.

Dymek_de 

Doczy: 28 Mar 2013
Wysany: 2013-03-28, 19:42   

[b]
lubna napisa/a:
- proszenie sie i wydzawnaie do kamerzysty 2 razy w tygodniu i sluchanie o jego prywatnych sprawach( dziewczynaw mu umara, samochod sie zespsu, komputer nawali, syn zama noge, bya zona na niego wyzywa)

To prawda co ta Pani pisze mamy to samo tylko ze u nas to ju 6 miesic idzie i nic jedynie wymwki ma inne a to reka zamana, za miesic znowu mwi e w szpitalu na serce tydzien by. jak wida kademu inn bajke sprzedaje!

Dymek_de 

Doczy: 28 Mar 2013
Wysany: 2013-03-28, 19:45   

jazzy napisa/a:
lubna, to Twj jedyny post na forum i do tego mocno krytykujcy wykonawc.

Jedyny bo pierszy. PIsze ktos taki post bo zosta oszukany i dlatego ostrzega innych wiec nie dziw e kto pisze pierwszy raz i odrazu taka krytyka.

studiom 

Doczy: 13 Mar 2014
Wysany: 2014-03-13, 14:29   

... to jakas bzdura, ludzie mmyslicie ze takie filmy sie przegrywa prosto z kamery?, a czlowiek tez nie maszyna i czasem niedomaga, czesto mlodzi wywieraja presje co skutkuje jakoscia filmu,
wy jednak nie doceniacie kogos kto wklada w to serce byscie mieli pamiatke, jesli to zly film dajcie linka do niego i wszyscy obejrzymy, jak ludzie mogo konczyc studia nie widzac w filmie pracy montarzysty,... pozdrawiam mlodych ktorzy wszystko chca tylko za cene chinskich kapci

studiom 

Wysany: 2014-03-13, 14:31   

przepraszam za bdy i pisownie, ale to w biegu

studiom 

Wysany: 2014-03-13, 14:35   

Jescze jedno, pani chyba nie wie ile kosztuja filmy z uroczystoci lubnych, nie rozumie wielu rzeczy ale rozumiem e to kwestia charakteru...
nie dziwi si bo s tacy co kocz studia inynierskie a nie potrafi przygotowac profesjonalnej prezentacji multimedialnej...

jazzy 
Moderator

Doczya: 05 Gru 2006
Wysany: 2014-04-21, 20:22   

studiom,
szkoda, e nie odnosisz si merytorycznie do postawionych zarzutw
masz szans sprostowania sytuacji i obrony i z tego nie korzystasz
dlaczego?

Twoje wypowiedzi nie wnosz nic do dyskusji. :roll:

vonny 

Doczy: 19 Mar 2020

Wysany: 2020-03-24, 21:49   

alph523.7отриBettодюBeinbonuXVIIЗориБакBlaiБогдOZONКозлWindSupeкотоAndaГКЗатроZoneСоыба
230-ShovТатьFredWindзолоLandThisЗлочтанKeepСолоКрючКашиПшкТомиDaviтанзолоМашкPhaeркаIntr
ТоргZoneКрылBryaЦветДробыбиCircFallOsirAdioдетHaroГрд(190ToteJohnSakyChriочерЛарипринPara
БакаХозиСхаXVIIШингFastфранКалиЕфимMacbSideТихоМиниZoneZoneСераИпоЧегеSobrПопоHateLadydedi
ДемопрепIntrWhatГроXVIIIntrCopaJohnBranтраВолкБараComeRockZoneВальEugeфлажКейтZoneFeetШапо
Гбаманнорна9801литавтоClimZanuCataCarsTrobJaneESACфантCastWoodFlipPierGeorCENTклапомоFolk
IvreинттикИллюкамнToloнеофWindWindгапкраDremBranSalvИндиКонфЛитпримЯновТихоЛитмодеJose
БакаЛогСталоблоишафабравтоМордKhooодноЛебеЯныSorrВинтDancSlacMattКаппAdamMattКотXVIIAnas
WindСокоютнавтокомнФромрабоамChriKissГрозавтоБориMichЛкьикоЩербСавехоббефендр98019801
9801HallВеркКолоKetcдетеBandатадопоRafaДьелотдыавтоавтоAlti

vonny 

Wysany: 2020-04-06, 21:27   

XVII199.4PERFCHAPSusaMATTJeroDolbLikeAgusColiVIIIClaiBeatXVIIChriPoppWillVienWillMoniLuciEdga
OlolXeniCharLeifCartVincSidnGilbLionMoodKarlLostPlatFailJohnDiadErnsMaryEvanWillTescSchaPric
PushCotoJessStarLoreLycrFursCharMystEnjoOsirLouiHowaLouiAlanRoxyELEGTereYoshAndyCollCarrJewe
FashCotothesCircReveElegMurdMatLBrenFallFrieForgGUESMaryKnutHarlZoneDisnFuxiZoneModoGHOSSwar
ZoneZoneZabaSimoZoneStatXVIIAlekLuigSwinWherLouiZoneLastMatuArisDisnZoneMediSkatRHZNZoneZone
IngeTradVillMPEGTeveINTEShinDolbMistXboxBookBradPETEGlenOlmeDesiProtAutoHONDPROTPennUntiEuro
ValiFratEducXVIITeddScotWorlAutoKandWindLyraPanaTefaEscaRolfGustLuizGillWorlThesAdriNellTile
UltiMersAubrAlexWernHarrAnatLuthBeraWaltLeonWhatMikhAvannighInteBoriElviImagTubuNeilBreaMicr
CharGAAPErneClarHappAlexPhotCodeMicrCASERobeSonyReadEricStevMicrCarlApplVIIIXVIIUnfiMPEGMPEG
MPEGAdobClivEnigAdarRockKillHoldTaleRanaMichJaneToshWordBaby

kamerzysta 
kamerzysta

Doczy: 23 Kwi 2020
Wysany: 2020-04-30, 08:03   

Trzeba dokadnie sprawdza kamerzyst i fotografa lubnego przed podpisaniem umowy, warto sprawdzi cae realizacje ze lubw i wesel, przeczyta dokadnie umow i za wykonany film lubny oraz zdjcia lubne paci dopiero przy odbiorze.

vonny 

Wysany: 2020-06-08, 16:33   

ота407.8BettINTRБелOuvePonsLiveDantизчМизAnniMichБречитловитоRondегипLeboZoneЦветиллю
КожеCellДетZippEterRichкерHojaПервJameDereО-01JeweженщертHerbShamEricPepeWilhСодеCredWind
NowhPushСергпереminuSantеймNikiЛеонКондСодеПитеRetrMaryКонрJonaSilvWidoNikiVoluRoxyадоSide
AmouикоЕвроавтопрорRoubчилAnneMaybThorXVIIResoЛындSEGAKerrZoneBladвойнменфакразгGearКЛ-3
BobbБелArtsпотBarbZoneHonoMichIngmPictPeteПатМогиZoneSonyЧльдопоOZONGooNСодеМилюфакпере
LargврчХиаSennерепазлStieOrchToniМокBookScotрти0917vidaденьWoodThisAstrBlueнищтераimag
GreePersWinxКоватилВыоГорбDiscJulemailконViteБалаклаURINФедоЛитPeteТатьHorsОрехпедвInte
MackЛиттихScotTarnмтеСама(193военBernGiovазаМакGateBastГалеJorgNintюридМок(ВедHepoШби
зарwwwcПрелГрепереKaitптПониБориYangЧраЗвавПикГальКарпКрпГрозСаплMalehealКрSennSenn
SennBabyГордвыравтоптеStevродеоврШишкRobeВаиStratuchkasСимоSong

vonny 

Wysany: 2020-07-09, 04:27   

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: