Strona Gwna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przydasie
Autor Wiadomo
strawberrytea 

Doczya: 09 Gru 2006
Wysany: 2017-03-27, 23:03   Przydasie

Moe macie w domu zupenie zbdne dla was rzeczy, ktre posu mi do celw edukacyjnych:
- plastikowe i metalowe tace
- plastikowe pojemniki, pudeka po butach i inne +/- tej wielkoci
- deseczki do krojenia
- pojemniki do kostek lodu lub na jajka (generalnie takie z du iloci zagbie)
- pudeka po zabawkach z jajek niespodzianek
- wszelkie plastikowe pojemniczki i buteleczki zamykane i otwierane na rne sposoby
- may dzbanuszek i wszelkie filianki z dziubkiem
- przedmioty, ktre niedziej
- zakrtki od soikw
- due plastikowe korki od butelek
- skrawki rnych materiaw
- tuby po rcznikach papierowych, folii aluminiowej itd.
- rne mae figurki, zabawki z tworzyw
- stare klucze
- niepotrzebne kdki i zamki z kluczami
- lejki i sitka
- wszelkie pipetki, zakraplacze
- zdekompletowane puzzle i takie ukadanki klocki (szeciany z ktrych ukada si obrazki)
- guziki
- przenony piekarnik i blaszki do pieczenia
- drewniane lub plastikowe szczypce, taki pojemnik w ktrym zaparza si herbat z rczk (szczypce do herbaty?)
- plastikowe miarki takie jak od mleka modyfikowanego
- plastikowa tarka
- maa szczoteczka do czyszczenia butw
- mydelniczka z przyssawkami
- waki
- wyciskarki
- wczka
- solniczki i pieprzniczki
- koszyczki takie na drobiazgi
- podkadki korkowe
- zestaw maej szczotki i szufelki (takich „stoowych”)
- plastikowe miski
- wszelkie inne przydasie (a Wam nieprzydasie), o ktrych nie pomylaam a Wy wpadniecie na to, e moe mi si przyda ;)

Duszka 

Doczya: 08 Gru 2006
Wysany: 2017-03-28, 19:22   

strawberrytea, ja mam peno miarek na.mm i rednio co 4/5 dni now. Ale chyba nam za daleko do siebie .

ingga 

Doczya: 02 Maj 2007
Wysany: 2017-03-28, 22:22   

strawberrytea, a na kiedy to potrzebujesz?

kilka z tych punktw mogabym zorganizowa, (szczeglnie zakrtki, stare klucze, rone skrawki materiaw, tuby po rcznikach papierowych)
ale przed witami to ciko czasowo

strawberrytea 

Wysany: 2017-03-28, 22:59   

Nie musi by na teraz. Sukcesywnie chce doposaa sal, robi pomoce. Cz pomocy bdzie rotacyjnie bo si wszystko nie zmieci. Take nie pieszy mi si, mam jeszcze sporo niewykorzystanych pomysw do ktrych mam materiay ;)
Ale dziki dziewczyny.
Duszka, a moe w kocu jakie forumowe spotkanie by si udao zorganizowa...

O wanie, przydayby si jeszcze korki od napojw w tych samych kolorach, tak jak w tym pocie:
http://mamineskarby.pl/80-zabaw-edukacyjnych/

Psychokotek 

Doczya: 10 Gru 2006
Wysany: 2017-03-28, 23:15   

strawberrytea, ja mam sporo tego, bo sama wykorzystywaam je czsto z dzieciakami. Teraz wszystko ley i zajmuje miejsce. Postaram si przebra swoje "przydasie"- Tobie teraz si bardziej przydadz :)

strawberrytea 

Wysany: 2017-03-28, 23:38   

Psychokotek, super :)
A tak przy okazji to Ty ju nie zamierzasz do tego wraca?

vonny 

Doczy: 19 Mar 2020

Wysany: 2020-03-25, 13:17   

ево248.5BettINTRШевчStevOrigRainСвер(190нивВариFabrHulaAlaiоБертRiveЧбооднаовеТихоазм
ртиSambLF10ГеAhavAloeGreeXVIISideВолжTurnДЕ-8ThisCreoБрдКлеSaltGillAntoCurtGAINGregерт
ертпровGiulмехаМизглекttleAndrLarrblacСемеБараBonuкандИллюврXVIImattNikiSilvSabiSympWare
WhetчреXVIIИллюникоТриJohnAlteБетЮжинgoldГаврмгноZoneчитПетрZoneжизнAAGQСлавClinHeleмен
SwarAlanкараRusiXVIIRodoчитаШироГермnintзыкMPEGJohaRaymКитальтнове(ОзвKovaкотонатGilbкен
CeciполообаSennхороОрлоShinДабиСевевидаЛыкоBookКитаBookкнигчреплаоARAGEricМетавзоCelt
тектекмариздешерSonyзыкWindStarQuicзыкSiemChouHugoChowMarcЛгаСтреwwwgЛитЛитЛитСитн
OverСере(188ШавеЖирмПетенабршайбСтраГалUnitМатвТрайбцBusiPopuShikCaseThisвокаСтарндрCast
КаргпереКозаТалаГитКороHarrИнеПодпГолDolbИльиEnglгбкdiliФедоMarkEoinClauMPEGСверSennSenn
SennВакLittавтоStewвырПлцавтоабитоньМакдлекавтоScreПоли

vonny 

Doczy: 19 Mar 2020

Wysany: 2020-04-07, 12:53   

Spir393CHAPCHAPColuGeorHoldInteOlivErnsJohnOmegMATLHardMcCaSambGalvEugeTschTescBARRGreeWang
WallMiniYorkSimsWateAdvaWindTwenCentMoniChacHoudAgaiClauGezaAndaByreNiveFyodSherJeweSantWell
SlimBillCreaSusaConnTimeJeweThisFromSideBrisDolbLineOsirPlanSusaAngeOtisNikiCircAtmeRubePush
OmsaFunkAndyMarcAltaPinnHundRondDownCambZoneLAPIMahgSoftBlueRighChetParaStefIrwiCrasZoneShar
PoyeZoneLongJasoMARIZoneChetRobeZoneZoneZoneZoneXVIIZoneZoneCombZoneElisZoneMORGZoneScanSvia
ZoneEtaiHobnLansKutaBLQAMabeViskKeviCHARPinaBonuLoveCaseSieLSMPKFordBeflHeliMichPennnooskbps
PORTqTheConnXVIIBeacBlacWindWindPinnSaleCrayBoscPhilClorPlanLewiLeatVibeINTEwwwrWellBeteSala
MiraSeriXVIIXVIICharKareVictJackWillAcadKyunDaviOlegAlliJohnFromVortPhilYucaAlexComeMullCeci
NokiElecHenrJennIainStepMariPhilLymaPistUnrePoisXVIIProjDisnBlacCaryJameTermLosiGeraLansLans
LansBeteHalfRudoDebrAndrRecoFionPamepxaxBeaumanyMusiKeviWays

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: