Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniecznie takie same?
Autor Wiadomość
Oli 

Wysłany: 2009-06-16, 09:11   

My mamy obrączki tego samego modelu, J. obrączka jest szersza a moja węższa i z kamieniami.
Osobiście nie wyobrażam sobie bym miała obrączkę innego modelu, bo nadałoby to zupelnie innego charakteru - zwykłego pierścionka.

OleAnder 
Nowa JA

Wysłany: 2009-08-16, 23:44   

Oli napisał/a:
My mamy obrączki tego samego modelu, J. obrączka jest szersza a moja węższa i z kamieniami.
Osobiście nie wyobrażam sobie bym miała obrączkę innego modelu, bo nadałoby to zupelnie innego charakteru - zwykłego pierścionka.

U nas dokładnie tak samo :-D

lenka 

Wysłany: 2009-08-24, 19:25   

My mamy ten sam model i tą samą szerokość obrączek :-D

Myszka_D 
się doczekałam :):)

Wysłany: 2010-07-13, 13:04   

Oli napisał/a:
My mamy obrączki tego samego modelu, J. obrączka jest szersza a moja węższa
A u nas odwrotnie. Moja obrączka jest szersza, a obrączka Ł. węższa.

carrie 

Wysłany: 2010-08-06, 21:31   

U nas stanelo na identycznych obraczkach, sa sliczne - proste, klasyczne.

Kasia K. 
Slub Misja

Wysłany: 2011-11-29, 13:42   

a mnie się wydaje, że fajnie jest jak obrączki są takie same, mogą różnić się jedynie grubością no i grawerem wewnątrz. Na obrączce pani Młodej wygrawerowane imię Pana Młodego, a na obrączce Pana Młodego wygrawerowane imię Pani Młodej :lol:

usunęłam linka sprzecznego z regulaminem forum
zapraszam do dzielenia się pomysłami i wklejania zdjęć zamiast linkowania do innych stron/ jazzy
Ostatnio zmieniony przez jazzy 2011-11-29, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  

Olaś 
04.10. 2008 r.

Wysłany: 2011-11-29, 14:14   

Nasze obrączki są identyczne :-)

Kasia K. 
Slub Misja

Wysłany: 2011-11-29, 14:20   obrączki

no właśnie Oluś masz rację, takie same są najlepsze

FrankJScott 

Wysłany: 2019-11-15, 22:00   Very nice blog, so well done for your efforts!

Love this forum :) I suggest related forums like this url, this resource and this article, not to mention this website and this source. Also worth checking out are blogs like this source, this forum and this website, not to mention this forum and this blog and this article, this website and this website, not to mention this page and this site. Check out this info, this page and this info, not to mention this forum and this site alongside pages like this source, this forum and this forum, not to mention this info and this blog and finally this page, this article and this website as well as this website and this blog. Don't forget this url, this page and this website, not to mention this article and this site alongside pages such as this site, this page and this source. Moreover there's this page and this page and finally this info, this article and this resource. Moreover this info and this article are good too!

FrankJScott 

Wysłany: 2019-11-16, 15:05   I love this post, so kudos to you for the effort!

Big fan of this article :) I recommend useful blogs such as this blog, this blog and this source, not to mention this site and this source. Also worth checking out are articles such as this resource, this source and this info, not to mention this blog and this website and this info, this article and this site, not to mention this website and this blog. Check out this forum, this info and this page, not to mention this page and this blog alongside sites such as this forum, this article and this article, not to mention this page and this source and finally this source, this resource and this page as well as this page and this source. Don't forget this website, this article and this page, not to mention this article and this site alongside pages like this website, this website and this page. Moreover there's this source and this url and finally this resource, this page and this site. Moreover this website and this blog are good too!

Słonecznik12 

Wysłany: 2019-12-18, 11:37   

a według mnie wcale nie muszą być takie same, super jeśli do siebie pasują stylem, ale bez sensu kupować takie same tylko po to żeby dobrze wyglądały na zdjęciu, jak się później nam aż tak nie podobają

Odpowiedz do tematu