Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotobudka - fajny pomysł na wesele?
Autor Wiadomość
Ledion 

Wysłany: 2017-05-16, 11:15   

U nas na weselu była fotobudka i do tego pokaz barmański i powiem ci że pokaz barmański zrobił większe show. Taki drink bar z pokazem : http://baraction.pl/pokaz-barmanski.html na prawdę robi wrażenie na gościach, fotobudka też się spisała i atrakcji nie było mało wiec jak ktoś chce mieć fajne wesele warto to wzbogacić właśnie takimi atrakcjami.

iwonamaczek 
iwonamaczek

Wysłany: 2017-05-18, 11:15   

Witam oczywiście, że fotobudka to tylko dodatek. Pakiety usług są zróżnicowane, co wskazuje poniższa tabela:
http://abrakadabrafotobudka.pl/
Profesjonalny fotograf jest podstawą, ponieważ fotobudka nie pójdzie za Tobą np. do Kościoła ;)

Aritka 

Wysłany: 2017-06-13, 12:17   

My mieliśmy fotobudkę Myk Pstryk plus nam załatwiali jeszcze księgę gości. Świetna zabawa przy tej fotobudce jak masz dużo gadżetów to każdy chciał sobie porobić sesje. Na prawdę dużo zabawy i frajdy daje takie coś na weselu. Warto zainwestować w taką trakcje.

Mariolka 

Wysłany: 2017-07-07, 09:25   

Fotobudka fajna sprawa. Nie wiem skąd pomysły, że jak wynajmujesz fotobudkę to już nie jest potrzebny Ci fotograf... Przecież to jest dodatkowa atrakcja dla gości. Zdjęcia zazwyczaj są im darowane w ramach upominku. Większość fotobudek drukuje także odbitki, które można potem wkleić do księgi pamiątkowej ;-) Mnie osobiście zdjęcia z fotobudki bardzo się podobają bo ludzie nie są skrępowani, wygłupiają się i są tacy rozluźnieni nie to co przed obiektywem fotografa.

kolargol 

Wysłany: 2017-07-28, 09:38   

To bardzo fajny pomysł! Fotobudka na weselach sprawdza się chyba za każdym razem i cieszy się dużym powodzeniem.

Heners 

Wysłany: 2017-09-19, 07:51   

U nas na weselu była fotobudka stąd: http://www.fotopsoty.com.pl/
To rzeczywiście bardzo fajna opcja na wesele. Cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród gości :)

podstawny 

Wysłany: 2017-09-20, 11:41   

Na wesele przede wszystkim potrzebny jest dobry fotograf ślubny częstochowa. To absolutna podstawa. Fotobudką zajmowałbym się dopiero w następnej kolejności.

abartkowski 

Wysłany: 2017-09-21, 12:29   

U mnie sprawdziła się profesjonalna fotografia ślubna poznań. Myślę, że spełni i Twoje oczekiwania. Najlepiej zadzwonić i dopytać co i jak.

krzewyozdobne 

Wysłany: 2017-09-27, 12:26   

Fotobudka zdecydowanie jest fajnym pomysłem. Dużo zabawy i ciekawe pamiątki...

Radusz 

Wysłany: 2017-10-12, 10:45   

Nie dawno byłem na weselu, gdzie stała fotobudka. Wśród gości wzbudzała dość duże zainteresowanie... Warto o tym pomyśleć.

Monderlis 

Wysłany: 2017-11-06, 14:49   

Potem przyda się jeszcze album do wklejania zdjęć żeby je ładnie uporządkować i mieć do nich łatwy dostęp w każdej chwili gdy zachce się je pooglądać.

Berdins 

Wysłany: 2017-11-09, 11:20   

Ja mogę polecić reportaż ślubny białystok. Bardzo fajnie wygląda efekt końcowy takiego czegoś. My mamy takie coś i naprawdę szczerze polecam.

norka 

Wysłany: 2017-11-17, 14:15   

Ja jakoś nie lubię tego pomysłu - ze względu na to, że jest teraz praktycznie na każdym weselu to przestało mieć to swój urok, jaki miało, gdy nie było to aż tak popularne. Ale przemawia przeze mnie niechęć do robienia sobie zdjęć, gdyż uważam swoją osobę za wysoko niefotogeniczną, dlatego zawsze staram się unikać takich atrakcji, jak tylko mogę, jak jestem na weselu.

karolqina 

Wysłany: 2018-11-19, 09:20   

Moim zdaniem dość istotną kwestią jest wybór odpowiednich usług, w tym też zastanowienie się nad kwestią fotografii ślubnej. Bardzo podobają mi się fotografie zrobione w Warszawie, bo uwielbiam to miasto. Takim sposobem trafiłam też na samą panią fotograf - https://www.agnieszkaklosinska.pl - która jako jedna z niewielu obecnie robi zdjęcia piękne w swojej prostocie. Jak dla mnie to właśnie one idealnie wpisują się w mój gust, dlatego pewnie takie kwestie trzeba będzie załatwiać nieco wcześniej, żeby znaleźć pasujące terminy.
Co do innych atrakcji, to też widziałam fotobudki, pokazy barmańskie, pokazy taneczne, live cooking i animatora dla dzieci. Niby takie atrakcje to już jakiś dodatek, ale potrafią fajnie przyciągnąć uwagę i zachęcić gości do zabawy :)

Sisi 

Wysłany: 2019-08-08, 09:31   

Fajna zabawa jest z fotobudką i pamiątka w postaci zdjęć zostaje.

oczko 

Wysłany: 2019-11-06, 08:31   

Też mi się podoba pomysł z fotobudką. Macie może jeszcze jakieś ciekawe pomysły na zabawę dla gości?

Kabaczek 

Wysłany: 2019-11-12, 15:01   

Ja wpadłam ostatnio na ciekawy pomysł, czyli ustawienie polaroida koło książki gości z zamysłem, żeby wszyscy robili sobie zdjęcia, wklejali je nam do książki i jakoś ciekawie podpisywali albo ozdabiali. Myślicie że taki pomysł wypali?

Odpowiedz do tematu