Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwany dobry prawnik
Autor Wiadomość
pestka 

Wysłany: 2015-04-21, 19:40   Poszukiwany dobry prawnik

Nie znalazłam takiego tematu, więc zakładam.
Potrzebuję namiar na prawnika, który ma doświadczenie w sprawach majątkowych. Chodzi dokładnie o sprawę spadkową, podział i scalenie nieruchomości, kwalifikację działek itp.
Znacie kogoś takiego?
Sprawa jest dość skomplikowana, już poległ na niej jeden "fachowiec" i po 4 latach wróciliśmy do punktu wyjścia...Będę wdzięczna za pomoc :kwiat:

Dorotus 

Wysłany: 2015-04-21, 20:15   

pestka, jeśli chcesz zapytam mojego brata, on prawo rodzinne ale spadkowe tematy wiem, że też ogarniał.

pestka 

Wysłany: 2015-04-21, 20:31   

Dorotus, pewnie, że zapytaj. A może on by kogoś znał?
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

gabro 

Wysłany: 2015-04-21, 20:36   

Ja mogę podpytać koleżankę, czy ona się zajmuje takimi sprawami albo czy może kogoś polecić.

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego , czego pragnie.

Olaś 
04.10. 2008 r.

Wysłany: 2015-04-22, 08:08   

Ja też zapytam, bo ma koleżankę która specjalizuje się w nieruchomościach z tym, że bardziej pod kątem ograniczonych praw rzeczowych

katkrys 
szalona zniesmaczona

Wysłany: 2015-05-11, 13:58   

To ja się podłączę pod temat...z tym, że prawo rodzinne ...

If you love something, let it go. If it comes back - it's yours. If it doesn't- it never was.

jorkerka 

Wysłany: 2017-02-07, 12:24   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

555 

Wysłany: 2017-02-07, 16:44   

ja mogę polecić prawnika od spraw odszkodowawczych, błędów w sztuce medycznej, wypadków komunikacyjnych oraz wypadków przy pracy: http://www.nowakowski-kancelaria.pl/

Bozydar 

Wysłany: 2017-03-30, 11:17   

Witam serdecznie pracuję jako adwokat wągrowiec i mogę Pani pomóc. Specjalizuję się również w sprawach spadkowych i majątkowych. Udało już mi się rozwiązać takich spraw ponad 60 więc zapraszam do kontaktu.

Mario35 

Wysłany: 2017-05-22, 09:35   

Jeśli chodzi o spadkową część sprawy to śmiało możesz uderzać tu spadki warszawa. To świetny fachowiec z dziedziny spraw spadkowych. Na pewno będzie w stanie Ci pomóc.

Kazoo 

Wysłany: 2019-02-20, 16:36   

Zdecydowanie szukaj jakiegoś dobrego prawnika. Wbrew pozorom to nie jest taka prosta sprawa do rozwiązania ;) W podobnej sytuacji ja korzystałam z Kancelaria Prawna Ubi Ius. Bardzo mi pomogli i szybko rozwiązali sprawę ;)
Ostatnio zmieniony przez Kazoo 2019-02-20, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  

Michal221 

Wysłany: 2019-10-14, 17:32   

Ja również robiłem reklamy mojej firmy i bardzo jestem z tego zadowolony. Niestety później trafiałem na takich klientów którzy strasznie szukali w prawie rzeczy które mogłyby mnie pogrązyć. Zdecydowałem się na radcę prawnego https://tatianaparma.pl/kompetencje/ochrona-zarzadu/ który mi ze wszystkim pomógł. Polecam

FrankJScott 

Wysłany: 2019-11-16, 14:40   I love this article, so big thanks for the effort!

Love this forum :) I suggest related blogs like this article, this url and this info, not to mention this page and this page. Also worth checking out are blogs such as this resource, this website and this page, not to mention this url and this website and this forum, this resource and this forum, not to mention this page and this blog. Check out this article, this source and this website, not to mention this resource and this info alongside pages like this blog, this blog and this blog, not to mention this site and this forum and finally this url, this site and this forum as well as this page and this source. Don't forget this website, this info and this source, not to mention this info and this blog alongside pages such as this forum, this forum and this page. Moreover there's this resource and this source and finally this page, this article and this source. Moreover this info and this source are good too!

FrankJScott 

Wysłany: 2019-11-22, 17:55   Big fan of this blog, so thank you for the effort!

Loving this blog :) Can I suggest another related site- see this page or this webpage about Mastiffs thanks!

FrankJScott 

Wysłany: 2019-12-30, 19:59   I love this post, so kudos to you for the effort!

Always checking this page :) Can I suggest a related pages such as sites , it's great!

Kazododo 

Wysłany: 2020-01-13, 13:51   

Dużym doświadczeniem mogą pochwalić się prawnicy z ubi-ius.pl, a ja mogę ich pochwalić na profesjonalizm! Rozwiązali dla mnie sprawę z podobnej tematyki, co Twoja - szybko i skutecznie. Co więcej - na spokojnie wyjaśniali mi co się dzieje i jakie są etapy postępowania. To dużo zmienia, bo wtedy po prostu wiesz co się dzieje, a nie jesteś zagubiona. Zerknij na ich ofertę, bo naprawdę warto ;)

FrankJScott 

Wysłany: 2020-01-14, 14:29   I love this blog, so thank you for your efforts!

Loving this forum :) If you're after more fans to your blog, I highly recommend a few useful pages such as cheap backlinks , good backlinks and seo visibility , they're superb!

FrankJScott 

Wysłany: 2020-01-14, 23:42   Very nice post, so big thanks for the time spent!

Loving this blog :) If you're after more visitors to your blog, I highly suggest a few useful blogs such as blog backlinks , sitewide backlinks and analyse site , they're awesome!

FrankJScott 

Wysłany: 2020-01-23, 12:05   Very nice blog, so thank you for the time spent!

Alway reading this blog :) Btw, if anyone is seeking top tv streaming devices, I highly suggest a few related blogs like xfinity live stream tv , tv streaming free online and television casting il film (2011) , it's superb! Failing that, try how to stream television over the internet , tv streaming sites and how to get prime video app to cast to television or even samsung tv casting , casting television madrid and tv casting agency .

FrankJScott 

Wysłany: 2020-01-23, 20:55   Very nice topic, so kudos to you for the effort!

Love this page :) Btw, if anyone is interested in great tv streaming devices, I highly recommend a few related pages like stream television shows and british television stream , it's great! You may as well also try tv stream football and hallmark channel casting to television or even tv casting news with abc television stream .

Odpowiedz do tematu