Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Męskie sprawy...
Autor Wiadomość
Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2007-02-03, 01:13   Męskie sprawy...

O profilaktyce chorób kobiecych mówi się ostatnio sporo (choć i tam za mało), a co z naszymi panami? Oni też powinni badać się regularnie, a często nawet o tym nie wiedzą :?

http://www.prosalute.info/nowe.php?post=103

Niby ryzyko wzrasta dopiero po 40, ale oznaczenie poziomu PSA to proste badanie krwi, warto je zrobić nawet wcześniej i być spokojnym.

*sylwia 

Wysłany: 2007-12-29, 00:09   

w gronie najbliższych nie słyszałam,ze by ktoś z panów robił badania, dopiero pewnie kiedy zaczyna się coś dziać to wtedy taki pan zgłasza się nabadania ale sądze,ze jest to temat drażliwy, wstydliwy

szczako 

Wysłany: 2013-04-03, 12:28   

Udało mi się wypchnąć Michała na badanie krwi. Ostatnie robił dwa lata temu. Wszystko w normie, a następne badanie znowu muszę sobie w kalendarz wpisać :)

*Anika 

Wysłany: 2013-04-10, 11:37   

w mojej/naszej sytuacji to takie dwie skrajności, mnie trzeba wyganiać na badania, mój mąż już nawet przesadza powiedziałbym. Choć dobra, z racji leków jakie bierze raz na trzy miesiące krew musi być zbadana. Do tego ciągłe konsultacje np. kardiologiczne, dużo tego ...za dużo :duch:

Podobnie z lekami, nigdy nie wybiorę do końca jakieś kuracji (no poza antybiotykowej, ale zawsze błagam o 3 tabletki). mój mąż codziennie dzielnie łyka kilka :twisted: a co będzie za kilka lat?
nawet staram się nie kupować w nadmiarze witamin bo to też znika jak cukierki :roll:

superZbygniew 

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2018-03-07, 13:06   

Faktycznie coś w tym jest. Sam nie chodzę na badania jeśli nie muszę. Nawet teraz nie pamiętam kiedy ostatnio na takich byłem. Kwestia tego, żeby się samemu zmotywować a podejrzewam, że za kilka lat będą pojawiać się pierwsze kampanie uświadamiające ten temat.

lodzianka 

Wysłany: 2018-12-25, 22:31   

Panowie! Przesyłam Wam stronę, gdzie możecie sprawdzić pełną listę leków i suplementów na dla mężczyzn - leki na erekcję . Polecam - są tam także opinie pacjentów - warto się zapoznać, zanim pójdzie się do apteki.

Odpowiedz do tematu