Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak długi film?
Autor Wiadomość
Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2006-12-10, 09:42   Jak długi film?

Jesteście zwolennikami dłuuuugiego filmu, na którym uwieczniony jest każdy moment uroczystości czy raczej idziecie w stronę wersji teledyskowej, z migawkami najważniejszych momentów?
Jak długi jest film z Waszego ślubu i wesela?

*mls 
Gremlin

Wysłany: 2006-12-10, 10:39   

U nas błogosławieństwo i kościól to będzie dosłownie minimum, a z wesela to się zobaczy. Ogólnie nie jestem zwolenniczką flaków z olejem. Całkowita długość naszego filmu t o3h. Czyli około 2,5 h z wesela. Myślę, że w zupełności wystarczy :D

Zbychu 
Administrator

Wysłany: 2006-12-10, 11:29   

Ja dostalem 2 wersje filmu - krotka - 75 min i dluga okolo 2:15
dluga ma wydluzony troche slub, zyczenia pod kosciolem i wesele w normalnej postaci (ale tez wycinkowo)

wersje 2:15 zostawiamy tylko dla siebie, wszystkim innym pokazujemy 75 min - dzieki temu nikt nas nie chce zamordowac ;)

75 min to i tak dlugo - ale na prawde jakbym chcial cos wyciac to nie moglbym sie zdecydowac co...

*Magda 

Wysłany: 2006-12-10, 19:49   

Nasz film: przygotowania+blogoslawienstwo+slub+wesele+porawiny mial trwac 3h. Kamerzysta jednak stwierdzil, ze "sie dzialo" i w ten sposob film trwa 4h - i przyznaje, nie wiem, co mogloby byc usuniete :roll:

ania_es 
...już mężatka :)

Wysłany: 2007-10-20, 15:47   

Ja właśnie w tej sprawie... Wydaje mi się, że naprawdę dobrym pomysłem jest krótki film.
Nie zdecydowałabym się na zupeły brak kamerzysty - to przecież najważniejszy moment mojego życia :-) ale nie sądzę, żebym ja nawet miała tak dużo cierpliwości, żeby siedzieć przed ekranem przez 4 godziny... :evil:
Dla mnie byłoby idealnie mieć film ok.1, 5 godzinny - może nawet mniej...
(czy ktoś moglby mi polecic kogos kto robi takie krotkie filmy...?)

Pinia 

Wysłany: 2007-10-20, 17:31   

Mamy 2 wersje- krótka trwa 1h 40 i jest na niej tylko jazda obowiązkowa i minimum zwykłego tańca, chyba tylko z 5 piosenek :roll: . Jest rewelacyjnie zmontowany i nikt absolutnie nie powiedział, nam że nudny. Wszystkim się bardzo podoba i mówią, że dawno nie widzieli takiego filmu.

Wersję dłuższą mamy podobnie jak Zbychu, tylko dla siebie i daliśmy rodzicom po sztuce. Trwa chyba ponad 2 godziny i więcej na nim zwykłego tańca i biesiady przy stołach. Tylko tym się różni (chyba, bo widziałam go tylko raz :oops: )

Na szczęście ślub mamy cały na filmie i nie dłuży się oglądając 8-) Wiadomo- cywilny :-P

ania_es 
...już mężatka :)

Wysłany: 2007-10-20, 19:08   

Pinia, a czy moglabys mi na priva przeslac jakies dane tego kamerzysty (tej firmy)?
Bylabym wdzieczna :-D (czy moglabys mi tez napisac jaki byl koszt i czy w ogole to ma znaczenie czy sie chce film krotki czy dlugi - koszt jest i tak taki sam?) Pozdrawiam!

Madzik 
nauczona :)

Wysłany: 2009-06-03, 09:23   

ja jestem zwolenniczką krótkich filmów początkowo mieliśmy nie mieć kamerzysty ale jednak skorzystamy ale max 1,5 godziny

*carrie 

Wysłany: 2010-08-23, 21:06   

Zbychu napisał/a:
Ja dostalem 2 wersje filmu - krotka - 75 min i dluga okolo 2:15
dluga ma wydluzony troche slub, zyczenia pod kosciolem i wesele w normalnej postaci (ale tez wycinkowo)

u nas podobnie
Uwazam, ze jest to swietne rozwiazanie, dluzsza wersja jest chetnie ogladana przez rodzicow, a krotsza pokazujemy znajomym. Poki co, nikt nie usnal (a mnie i mojej kolezance zdarzylo sie juz usnac na projekcji kilku slubnych filmow :wstyd: )

easywedding 

Wysłany: 2018-04-25, 17:52   Easy wedding

https://easywedding333432124.wordpress.com/ :kwiat:

Odpowiedz do tematu