Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
kremy dla mężczyzn
Autor Wiadomość
*aKa 

Wysłany: 2007-12-05, 22:11   

Mój jeszcze nie mąż używa kremu do twarzy, do rąk i pomadki ochronnej do ust.
Nie wiedziałam, że to taka rzadkość - no to jestem z niego dumna 8-)

*Magda 

Wysłany: 2007-12-05, 22:20   

A. i krem? :co jest:

Z kosmetykow uzywa: dezodorant (tylko i wylacznie jedna marke), zel do golenia (tylko i wylacznie jedna marke) oraz perfumy ( tego to ma cala polke i nigdy mu malo nie jest :roll: ).

Pomijajac perfumy :roll: , to jest dosc tani w kosmetycznym utrzymaniu ;-) :lol:

adriannaaa 

Wysłany: 2007-12-05, 22:27   

mój mąż i kremy?? :frajer: w życiu go nei przekonam. Używa - mydła do golenia, Ļlynu nivea po goleniu - bo jednak skóra jest podrażniona po maszynce - sam stwierdził i to wszystko. jedną markę dezodorantu i jeden rodzaj perfum. I koniec. Jak ma maksymalnie wysuszoną skorę na ciele, to podbiera jakiś mój balsam. raz na ruski rok.

*kawu 

Wysłany: 2007-12-05, 22:29   

no moj na nartach podkrada mi pomadke ochronna do ust...i czasami po sprzataniu/myciu okien/ciezkiej ROBOCIE :-P kremuje rece (uzywamy Neutrogeny, bardziej bezzapachowego kremu chyba nie ma ;-) )

From zero to bitch in less than 5 seconds!

*misia-misia 
Majkomama :)

Wysłany: 2009-01-20, 08:46   

mój mąż był baaardzo niereformowalny :lol: co najwyżej perfumy i krem po goleniu. Nic ponad to.
Do czasu...
Do czasu aż zaczęłam pracę w gabinecie kosmetycznym. Do czasu aż dałam mu spróbować kilka kosmetyków.
No i jak mu je kupiłam - dzielnie je stosuje. I stosować będzie, bo widzi efekty.

Obecnie stosuje tonik antybakteryjny

krem matujący

krem do rąk

ponieważ ma problemy z szorstką i pękającą skórą dłoni, korzysta również z zabiegów parafinowych na dłonie. A że je lubi, to chętnie na nie przychodzi :) no i żeby efekt utrzymywać kupiłam mu specjalny krem do rąk Bielendy. Zresztą... sama też go używam :-P

wojtek_paulina 

Wysłany: 2009-01-21, 18:30   

Ja mojemu mężczyźnie zakupiłam serię kosmetyków L'OREALa MEN EXPERT. Chwali sobie te kosmetyki - całe szczęście

26.06.2010. ;*

Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2009-07-06, 08:27   

Magda napisał/a:
Z kosmetykow uzywa: dezodorant (tylko i wylacznie jedna marke), zel do golenia (tylko i wylacznie jedna marke)

O, właśnie - mój mąż nie tylko że jedną markę, ale ten jeden konkretny produkt, od 15 lat nieprzerwanie. Jak Gilette przestanie produkować tę konkretną piankę, to mój mąż chyba wyhoduje sobie zarost :co jest:

A poza pianką - mydło do rąk (tylko zwykłe w kostce, w płynie "się brzydzi"), antyperspirant i mydło + szampon pod prysznic (tu sięga po to, co akurat stoi na półce w prysznicu, więc jest szansa, jak mu podmienię, to na bank nie zauważy ;) ).

I NIC więcej.
Ekonomiczny taki 8-)

*FifthAvenue napisał/a:
Mma nadzieję, że gwiazdkowe kremy nie zestarzeją się na półce :-D

*FifthAvenue, i jak, zestarzały się? ;)

*gabro 

Wysłany: 2012-02-02, 13:57   

Mój mąż stosuje balsam po goleniu i krem Nivea. Zimą da się dodatkowo przekonać do kremu na mróz ;-)

Ten krem Nivei postanowił kupować po tym, jak próbował przesuszoną skórę smarować moimi "mazidłami" i wszystkie mu śmierdziały ;-)

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego , czego pragnie.

superZbygniew 

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2018-03-07, 13:08   

Widzę, że Nivea rządzi mimo wszystko. Chyba Ziaja też wypuszcza jakieś kosmetyki dla mężczyzn jeśli dobrze kojarzę.

Odpowiedz do tematu