Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Drink Bar
Autor Wiadomość
jazzy 
Moderator

Wysłany: 2009-01-13, 01:07   

hehe, nie zamierzam, chcę się dziś wyspać ;-)

a ja dzielę się swoimi spostrzeżeniami, bo uważam, że podobnie jak Twoje, mogą się przydać kilku osobom przy podejmowaniu decyzji :-)

gabrycha 

Wysłany: 2009-01-13, 12:24   

Ale kłótliwe się zrobiłyście drogie panie ;-)
Oczywiście każda informacja może się przydać.
Na 100 zł jakie płaciła Kawu, to się nie nastawiam, ale 500-1000 zł, to chyba takie optimum, w zależności od stażu pracy, ilości pokończonych kursów itd.
Może jeszcze jakieś forumki orientują się w kwestii cen barmanów?

**FifthAvenue 

Wysłany: 2009-01-13, 12:42   

Ja uważam, że cena 100-500 zł dla barmana jest ceną do przyjęcia. 100 zł uważam za cenę bardzo bardzo przystępną - pamiętajmy, że to praca przez całą noc.
Jeśli chodzi o wyżesz kwoty - od 500 zł wzwyż - to już sprawa indywidualna, czy ktoś ma ochotę takie pieniądze płacić.
pamiętajmy jednak, że tak naprawdę, aby barman w pełni wykorzystał swoje umiejętności potrzebna będzie cała masa produktów, dodatków, odpowiednich kieliszków itd. Watpię, że na weselu chodzi nam o to, żeby goście mogli wybrać sobie drinka jakiego im się tylko zamarzymy. Podejrzewam, że jest ileś tam alkoholi do wyboru i rolą tego barmana będzie podać np whiskey z lodem, tequillę z solą i limonką, "wściekłego" czy jakieś inne mniej skomplikowane drinki.
Do tego naprawdę nie potrzeba specjalistycznych kursów, szkoleń i umiejętności. Chyba, że komuś chodzi o fajerwerki typu piramidy z kieliszkow, podrzucanie butelek, nalewanie w locie itd.

wojtek_paulina 

Wysłany: 2009-01-14, 21:17   

A czy któraś z Was korzystała z barmana oferowanego przez Folwark? Jeśli ktoś miałby namiary na dobrego barmana to prosiłabym o kontakt na priv. My dopiero jak powiedziano nam że jest taka możliwość zamówienia barmana to się zaczęliśmy nad nim zastanawiać, oczywiście mój W. twierdzi, że musi być i nie ma gadania ;-) , ale mnie raczej też ten pomysł się podoba, więc nie będę się z przyszłym mężem kłócić

26.06.2010. ;*

gabrycha 

Wysłany: 2009-01-14, 21:26   

*FifthAvenue napisał/a:
100 zł uważam za cenę bardzo bardzo przystępną - pamiętajmy, że to praca przez całą noc

Nie sądzę, żeby ktoś za 100 zł zgodził się pracować całą noc. Może dwa lata temu były na to szanse, teraz już bym na to nie liczyła.

*FifthAvenue napisał/a:
Watpię, że na weselu chodzi nam o to, żeby goście mogli wybrać sobie drinka jakiego im się tylko zamarzymy

To raczej niewykonalne. My przedstawiliśmy już barmanowi alkohole, które chcemy kupić a on obiecał zrobić listę drinków, które może z nich przyrządzić.

wojtek_paulina 

Wysłany: 2009-01-14, 21:36   

gabrycha napisał/a:

To raczej niewykonalne. My przedstawiliśmy już barmanowi alkohole, które chcemy kupić a on obiecał zrobić listę drinków, które może z nich przyrządzić.

Chyba opcja z listą drinków do wyboru jest najlepsza. Wydaje mi się, że taki barman na weselu będzie miał pełne ręce roboty, więc myślę że cena 500zł nie jest wcale zawyżona.

26.06.2010. ;*

mikka 

Wysłany: 2009-01-15, 19:54   

Ja polecam barmana (pewnie tego o którym mówi Jazzy ;-) ). Współpracuje on często ze SF i pan Michał go bardzo lubi. Ja byąlm z jego usług szalenie zadowolona. ardzo profesjionalny

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2009-01-15, 20:00   

mikka, mowa o tej samej osobie ;)
bardzo się cieszę, że byłaś zadowolona :lol:

sierpniowe mojito jest wspominane z nostalgią :biba:

mikka 

Wysłany: 2009-01-15, 21:47   

Przepraszam, ale ostatniego posta nie dokóńczyłam :-( ponieważ maiłam małe zsawirowanie w pracy :roll:
Więc jeszcze raz: barman bardzo profesjonalny. Zrobił mi listę drinków. Jak ją znajdę to wkleję. Uprzejmy, kulturalny, znakomicie przygotowany. Nawet kupował sam mi owoce do drinków na "ryneczku", bo sam wiedział jakie będą najlepsze :lol: . dzięki temu goście się nie pochorowali. Dużo sprzetu przywiózł sam, ja niczym nie musiałam się stresować.
A co do ceny: uważm, że za dojazd i pracę całą noc na nogach, kupienie owoców oraz własny sprzęt barmański (nawet lód) oraz dobranie drinków i stworzenie listy 500 zł to cena bardzo, bardzo normalna :!: Przynajmniej TEN barmam był tyle wart.

wojtek_paulina 

Wysłany: 2009-01-15, 22:31   

Wiecie, to może pan Michał z SF też go polecał bo wspominał, że koszt barmana wynosi 500zł, też uważam że to nie jest dużo wcale. Dostałam namiary od Jazzy, już podziękowałam osobiście :kwiat: , więc dam mojemu W. ( to jego działka ;-) )to zadzwoni i dopyta się o szczegóły.

26.06.2010. ;*

*jorkerka 

Wysłany: 2009-01-26, 22:43   

u mnie na sali obok parkietu bedzie drink bar,niestety podczas imprezy bedzie otwarty co w ogole mi sie nie podoba,bo to jest za dodatkowa oplata,wiec gosci chyba bede musiala uprzedzac, wlasnie nie bardzo wiem jak to rozwiazac

*carrie 

Wysłany: 2009-07-08, 23:21   

U nas na pewno bedzie, przygotujemy liste drinkow i wykupimy pewna ilosc.
Mysle, ze jest to bardzo dobry pomysl, takie male urozmaicenie :-)
A wy mieliscie/planujecie miec Drink Bar?

*katkrys 
szalona zniesmaczona

Wysłany: 2009-07-09, 13:00   

My na początku planowaliśmy i byliśmy zdecydowani żeby mieć drink bar ale atk potem sie zastanowiliśmy,że jakoś nie ma jak tego "logistycznie" ustawić na sali a nawet jakby się gdzieś "upchnęło" to jakoś w pobliżu stołu wiejskiego i stołu z ciastami a to wszystko po jednoczesnym spożyciu mogłoby być dosyć "wybuchową" mieszanką....
Zastanawialiśmy się też,że albo spowoduje on nadmierne zainteresowanie albo jego brak...
No i ile alkoholu kupic żeby właśnie nie zabrakło...?
A macie godnego polecenia barmana weselnego- żeby wiedział w razie czego ile alkoholi kupić na tyle gości i w ogole co do czego miał pojęcie?
Może jak porozmawiam i się szczegółów dowiem to jeszcze zmienię zdanie!

If you love something, let it go. If it comes back - it's yours. If it doesn't- it never was.

Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2009-07-10, 07:57   

U nas bar cieszył się naprawdę dużym wzięciem, większość alkoholi niestety skończyła się około północy. Ale i tak bardzo polecam takie urozmaicenie.
I bez przesady z tą "mieszanką", na weselu bawią się dorośli ludzie, więc chyba umieją pić alkohol tak, żeby nie zrobić sobie krzywdy.
Ostatnio zmieniony przez Alma_ 2009-07-10, 08:43, w całości zmieniany 1 raz  

*mls 
Gremlin

Wysłany: 2009-07-10, 08:41   

Alma_ napisał/a:
I bez przesady z tą "mieszanką", na weselu bawią się dorośli ludzie, więc chyba umieją pić alkohol tak, żeby nie zrobić sobie krzywdy

niektózy pijąc tyko woodkę, mogą sobie krzywdę zrobić, a co dopiero jakby mieli drink bar :roll:
Ostatnio zmieniony przez Alma_ 2009-07-10, 08:43, w całości zmieniany 1 raz  

gabrycha 

Wysłany: 2009-07-10, 23:25   

U nas był barman i spisał się na 5! Nawet bałam się przez jakiś czas, że wesele się nie uda, bo wszyscy stali w kolejce do baru. Była lista 18 drinków i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uważam, że był to super pomysł i gościom też się podobało :-D

*carrie 

Wysłany: 2010-08-11, 20:07   

Mielismy Drink Bar i cieszyl sie ogromnym powodzeniem :)
Zdecydowanie polecam takie rozwiazanie!

figazmakiem 

Wysłany: 2011-08-11, 12:33   

U nas też był DrinkBar i driny miały wzięcie. Oczywiście zadbaliśmy też o najmniejszych gości i dla nich Pan Barman przygotowywał napoje bezalkoholowe. Fajna sprawa! :)

Defradus 

Wysłany: 2017-06-28, 10:01   

No taki drink bar jest super pomysłem, u nas był barman na wesele Gdynia i przyjął się bardzo dobrze goście byli zachwyceni barem i pokazem utalentowanego barmana jakie fajne sztuczki robił. Na prawdę super atrakcja.

Mateusz 

Wysłany: 2017-11-04, 00:14   

U mnie tez była firma barmanska, super sprawa , bar miał oblężenie przez cale wesele :)

Moge szczerze polecic firme LANS BANS , namiar mielismy z wczesniejszego wesela kolegi na ktorym tez był ten bar.
Super profesjonalni barmani. Za kompleksową usługe placiłem 2000 zł ( wesele na 200 osób), na imprezie było 2 barmanów , przywiezli swój bar , alkohole, lód, owoce, soki, szkło ,dosłownie wszystko co bylo potrzebne . Goscie pili drinki bez ograniczen . Mysle ze warto z takiej opcji skorzystac bo nie trzeba sie o nic martwic, a po przeliczeniu zakupów na wlasna reke nie wiele sie zaoszczędzi wiec tak było o wiele wygodniej.
Gdyby ktos potrzebowal znajdziecie namiar na fb LANS BANS tel 507404549 .
Swietni barmani widac ze praca sprawia im przyjemnosc , co odbija sie pozytywnie na gosciach :)

Odpowiedz do tematu