Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabiegi na twarz i ciało przed Ślubem
Autor Wiadomość
*katkrys 
szalona zniesmaczona

Wysłany: 2010-04-16, 09:12   Zabiegi na twarz i ciało przed Ślubem

Jakie zabiegi na twarz i ciało i w jakich salonach polecacie???
Jestem w Łodzi na tydzień przed ślubem i chętnie po rozpieszczałabym się w tym czasie przed Tym Dniem!!!!
Jakieś pakiety czy oddzielne zabiegi??????

If you love something, let it go. If it comes back - it's yours. If it doesn't- it never was.

*carrie 

Wysłany: 2010-04-16, 09:30   

katkrys, ja zamierzam wykupic pakiet slubny w Euro Stylu , maja ustalone slubne pakiety, ale mozna te stworzyc sobie swoj wlasny, wystarczy wyslac im maila.
Ja wlasnie jeszcze nie wiem co konkretnie bede miala, ale na pewno:
- zabieg na cialo, pewnie jakis peeling, maseczka, masaz
- na cellulit (a raczej jego likwidacje :twisted: )
- zabieg na twarz - pewnie kawitacja + ampulka

Bede teraz w Lodzi i wyprobuje kilka zabiegow, zeby potem na slub juz wiedziec co chce miec.

*katkrys 
szalona zniesmaczona

Wysłany: 2010-04-16, 10:12   

carrie, patrzyłam na te pakiety ale one są z fryzurą i manicurem razem a ja bym tylko twarzi ciało chciała plus jakiś masaż!!!!!!!

If you love something, let it go. If it comes back - it's yours. If it doesn't- it never was.

*carrie 

Wysłany: 2010-04-16, 10:32   

katkrys, no to niekpniecznie pakiet slubny, po prostu pakiet zabiegow. Przejrzyj stronke, stworz sobie swoj pakiet, napisz maila i na pewno sie dogadasz. A jak nie jestes pewna, to na 100% Ci doradza.
Uwierz mi, zabiegi maja rewelacyjne :buja w oblokach:

sauvignon_blanc 
wifezilla

Wysłany: 2010-04-16, 11:25   

Ja przed samym ślubem polecam fotoodmładzanie. Zabieg zamyka pory i sprawia że skóra nie świeci się. Oboje z J mieliśmy ten zabieg na dzień przed ślubem i efekt był super, zwłaszcza u J, który ma problemy z cerą :D

Robiliśmy to w Eurostylu.

*Duszka 

Wysłany: 2010-04-16, 11:32   

Ja nie miałam żadnych zabiegów przed samym ślubem, ale mniej więcej 3 m-ce przed zaczęłam mikrodermabrazję. W sumie miałam chyba 4 zabiegi, które skońćzyłam jakieś półtora miesiąca przed ślubem (tak żebym mogła się spokojnie opalić jeszcze :-) ).

*sylwia 

Wysłany: 2010-04-16, 22:58   

ja miałam dużo zabiegów na twarz czy ciałó ale w salonie miałam oczyszczanie twarzy i maseczkę nawilżającą :-)

nie miałam problwmów ze skóra więc może dlatego był tylko 1 zabieg

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2010-04-17, 22:22   

ja też korzystałam z zabiegów w ES
oj bardzo mi się przydały! poprawa kondycji skóry i ciała to jedno, ale ten relaks w ferworze przygotowań inaczej niż w gabinecie jest nierealny
nie ma szans odpocząć tak w domu
to tak jak nie wyjedzie się na wakacje z domu, zawsze jest coś do zrobienia zamiast odpoczynku...
naprawdę polecam! a co do pakietu, to myślę, że najlepiej wybrać się do nich i porozmawiać z kosmetologiem
dziewczyny doradzą chyba najlepiej po obejrzeniu skóry i wysłuchaniu jakie są Twoje potrzeby, zawsze dopasują coś optymalnego

ja wybieram się od dłuższego czasu i coś dotrzeć nie mogę :(
zawsze jest coś do zrobienia :(

*katkrys 
szalona zniesmaczona

Wysłany: 2010-04-23, 14:05   

no własnie zastanawiam się na co się zdecydować.......

*carrie 

Wysłany: 2010-08-12, 00:05   

Ja przed slubem skorzystalam z pakietu zabiegow w Euro-Stylu. Tak jak planowalam w jego sklad wchodzily m.in. :
- zabieg na twarz
- zabieg na cialo
- pedicure
- zabieg parafinowy na dlonie
- zabieg opalajacy Sun Soul

Polecam szczegolnie zabiegi na twarz dlatego, ze profesjonalne kosmetyki, ktorymi jestesmy malowane w dniu slubu sa dosc 'ciezkie', a jesli zadbamy odpowiednio o nasza cere troche wczesniej to sam makijaz bedzie sie lepiej trzymal, ale tez nie bedzie to az takie obciazenie dla naszej cery.
Ciesze sie, ze zdecydowalam sie na ten pakiet zabiegow, bo dzieki temu mialam troche czasu na relaks, moglam sie wyluzowac i cieszym tym czasem przed slubem. Zdecydowanie polecam!

azalia.B 

Wysłany: 2013-05-16, 10:44   

ja na pewno zdecyduję się na jakieś zabiegi oczyszczające na twarz (kawitacja albo mikrodermabrazja) i wyszczuplające - na pewno MedShape, bo podobno daje rewelacyjne efekty. oczywiście wszystkie te zabiegi muszą być robione seriami.
jeśli chodzi o miejsce, to na pewno Gabinet Masażu pani Krystyny Bartoszek w Pabianicach przede wszystkim mają bardzo rozsądne ceny, dla stałych klientek rabaty, no i mam do nich całkowite zaufanie. mają bardzo dobry sprzęt i duże doświadczenie.
aha, zapomniałam, że na pewno strzelę sobie jeszcze jakiś masaż relaksacyjny na dzień przed ;)
Ostatnio zmieniony przez jazzy 2013-05-16, 10:57, w całości zmieniany 1 raz  

renataaa 
renataaa

Wysłany: 2013-08-23, 09:02   

Od paru lat jestem wierna salonowi New Visage na Tymienieckiego, gdzie regularnie udaję się na biopeeling – nic nie działa tak wspaniale na moją skórę jak ten zabieg, a wykonują go tylko w kilku miejscach w Polsce. Na pewno w puli zabiegów będzie manicure, pedicure – standard przedślubny :) Zastanawiam się również nad przedłużaniem rzęs. Czy któraś z Was, Drogie Panie, przedłużała sobie rzęski? Jak efekty? Warto? :)

Magdulek 
Magdulek

Wysłany: 2014-04-03, 08:12   

Ja sobie przedłużałam i zagęszczałam rzęsy, skuszona efektem jaki widziałam u koleżanki z pracy :) Robiłam to właśnie w tym salonie, o którym piszesz - na Tymienieckiego, metodą secret lashes. Najwyższa jakość produktów i sprawdzone materiały dają zadziwiającą jakość. Oko od razu wydaje się większe dzięki długim rzęsiskom :) Rzęsy są leciutkie, w ogóle nie wyczuwam że miałam z nimi coś robione. Co ważne, teraz nie używam tuszu do rzęs – po prostu nie potrzebuję :) Podczas zabiegu trochę rozmawiałam z panią kosmetyczką i dowiedziałam się, że mają w ofercie także kolorowe i brokatowe rzęsy. Coś czuję, że zaszaleję na Sylwestra i zafunduję sobie takie „brokatowe oko” :)

Mysza 

Wysłany: 2017-06-07, 10:41   

Zabiegi na twarz i ciało przed ślubem to rewelacja. Otpreża i relaksuje oraz pozwala zapomnieć o stresie. Moja kumpela zafundowała sobie ostatnio http://dermline.pl/zabiegi/ i była niezwykle zadowolona. Teraz raz w miesiącu odwiedza swój salon i nie żałuje tych chwil relaksu.

Odpowiedz do tematu