Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwór Giemzów...

Ocena za tzw. "całokształt" - proszę o głosowanie wyłącznie na podstawie własnych doświadczeń! (skala szkolna od 1 do 6)
1
33%
 33%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
33%
 33%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
6
33%
 33%  [ 1 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
Zbychu 
Administrator

Wysłany: 2007-05-25, 12:41   Dwór Giemzów...

http://www.dworgiemzow.pl/

wyglada ok, nawet tam bylem - jest na prawde ladnie....

ale... niestety... fachowosc i jakosc obslugi na stopniu kierowniczym lezy :(

wlasnie dowiedzialem sie od znajomej ktora miala zorganizowac tam wesele, ze wesela nie bedzie - wplacona zaliczka nie przeszkadzala kierowniczce zniechecac swoja upierdliwoscia, brakiem rzetelnosci do zorganizowania wesele... powod - prozaiczny - mieli w tym samym czasie zapytanie na "lepsze" wesele, jakies waznej osobistosci z rzadu czy tez rodziny okolic rzadowych. Lepsza "smietanka", lepsza kasa ... zostawie to bez komentarza....

wiec kierowniczka zrobila wszystko by zniechec - no i udalo jej sie to...

Z tego co wiem koszt zorganizowania tam wesela jest duzo powyzej sredniej... lokal pretenduje w ten sposob do obslugi na najwyzszym poziomie - niestety - jak widac kierowniczka (a moze i szefostwo) prowadzi specyficzna polityke obslugi klienta...
Ostatnio zmieniony przez szczako 2008-04-09, 08:17, w całości zmieniany 1 raz  

*Agati 

Wysłany: 2007-05-25, 12:58   

Ładne miejsce faktycznie :-D

Ale gdybym miała się decydować poza Łodzią, to i tak wybrałabym SF lub Kruszów ;-)

madzia8181 

Wysłany: 2007-05-25, 14:06   

Zbychu napisał/a:
wlasnie dowiedzialem sie od znajomej ktora miala zorganizowac tam wesele, ze wesela nie bedzie - wplacona zaliczka nie przeszkadzala kierowniczce zniechecac swoja upierdliwoscia, brakiem rzetelnosci do zorganizowania wesele... powod - prozaiczny - mieli w tym samym czasie zapytanie na "lepsze" wesele, jakies waznej osobistosci z rzadu czy tez rodziny okolic rzadowych. Lepsza "smietanka", lepsza kasa ... zostawie to bez komentarza....

A wydawaloby sie ze jak ma sie umowe i zaliczke to miejsce pewne... a tu prosze...

jo

Wysłany: 2007-06-24, 10:51   

mielismy podobne doswiadczenie.
To 1sze miejsce ktore obejrzelismy, wyglada super i bylismy gotowi zarezerwowac.
Niestety podejscie szefowej skutecznie nas zniechecilo.

no i szukamy dalej :(

*Dorotus 

Wysłany: 2007-06-25, 07:54   

Fakt miejsce piękne ale nie chciałoby mi się użerać z takim babskiem i denerwować :-P

Zbychu 
Administrator

Wysłany: 2007-06-29, 21:31   

wlasnie znajoma powiedziala mi, ze nie chca oddaj jej zaliczki ktora wplacili!!
pani caly czas robi jakies uniki :]

znalazla tez jeszcze jedna pare ktora tak zalatwili - rece opadaja normalnie

Pinia 

Wysłany: 2008-07-19, 10:11   

Ale piękne wnętrza, boskie :buja w oblokach: No ale z tego co piszecie- wyższa bużuła :-?

mikka 

Wysłany: 2008-07-19, 19:22   

Pinia napisał/a:
Ale piękne wnętrza, boskie

Niestety, na tym się kończy. Po rozmowie z wlascicielką i jej chorymi pomysłami odechciało mi się skutecznie. A o wycofywaniu sie przed weselem przez wlascicielke słyszalam juz niejednokrotnie :-( . Totalna masakra!

*lusia24 
lusia24

Wysłany: 2008-07-21, 08:28   

a nie można jej zaskarzyc (właścicelki) jak można zerwac umowę i nie oddac zaliczki? przecież to jak z przedślubnego koszmaru sennego! i jeszcze na cena! :shock:

chyba , że baba ma sprytnie skonstruowaną umowę..., :twisted: ciekawe ile zaliczka wynosiła!

asix 
szczęśliwa żona

Wysłany: 2008-07-21, 09:40   

lusia24 napisał/a:
a nie można jej zaskarzyc (właścicelki) jak można zerwac umowę i nie oddac zaliczki?

Problem w tym, że ona nie chce podpisywać umowy, tylko każe wpłacić "drobną zaliczkę" na poczet rezerwacji terminu. Wprawdzie zostaje po tym jakiś ślad w postaci potwierdzenia przelewu bankowego, ale nie sądzę by był to jakiś dowód w sądzie :roll:
Ludzie, na których ślubie mam grać w sierpniu, właśnie zostali 'ofiarami' tej pani. Obraziła się za uwagę, że kwiaty są nieświeże :shock:

*lusia24 
lusia24

Wysłany: 2008-07-21, 09:50   

asix napisał/a:
Obraziła się za uwagę, że kwiaty są nieświeże :shock:

po prostu nie wierze! jakim cudem tam ktoś jednak robi wesela!

jak nie ma umowy to po ptokach, ona dobrze wie co robi, myślę, że jej się nieźle wiedzie z tych "drobnych" zaliczek

Asix, a Twoim klientom też odwołała rezerwację, czy tylko buc?

*sylwia 

Wysłany: 2008-07-21, 16:53   

chyba bym nie ryzykowała wesela wtym loklau skoro tam taka księzniczka jestem szefem i ja jako klient , plce i wymagam to nie moge nic powiedzieć, no szok :shock:

Kaja

Wysłany: 2009-01-28, 00:39   

Ja tam pojechalam kiedys z kolezanka zapytac o mozliwosc wyprawienia wesela. Jak zapytalysmy o koszt alkoholu to Pani zaczela nam podawac ceny za kieliszek wodki! :shock:
Miejsce samo w sobie jest super, ale bardziej na obiad z mezem lub (jak polecilam koledze), na zareczyny (maja fajne pokoje, loza z baldachimem itd).

ridee 

Wysłany: 2012-11-26, 10:33   Dwór Giemzów, nowa piękna sala weselna - opinie

Witajcie :)

Na samym początku chciałabym się przywitać ze wszystkimi forumowiczkami i forumowiczami :)

Na przyszły rok (okolice czerwca) planuję mój wymarzony ślub. Razem z narzeczonym chcemy by był to dzień absolutnie niezwykły (jak pewnie u każdego z was :) ) i szukamy miejsca jedynego w swoim rodzaju.

W zeszłym tygodniu trafiłam na Dwór Giemzów i... absolutnie się zakochałam.
Strona www (www.dworgiemzow.pl) mnie nie powaliła (manager powiedział, że własnie są w trakcie zmiany i w ciagu tygodnia - dwóch będą mieć zupełnie nową), ale gdy dojechałam na miejsce - szok :)

Cudowny dworek z bajecznym wystrojem, ale to co najbardziej mnie urzekło to sala - zjawiskowa, cała oszklona z widokiem na ogród w stylu prowansalskim.

Planujemy wesele na ok 100 osób i bez problemu się tam zmieścimy (manager dodatkowo powiedział, że mogą dla nas przygotować salę taneczną na zewnątrz połączoną z salą lub osobną na czymś w rodzaju patio :) ), menu też mi się podoba.

Brakuje mi tylko informacji, czy którakolwiek z was robiła już tam może wesele i mogłaby się podzielić ze informacjami i swoimi odczuciami.

Pozdrawiam

M.

*gosia83 

Wysłany: 2012-11-26, 15:05   

ridee, jest juz watek o tej sali, poczytaj opinie tutaj: http://lodz.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=1844

Bero 

Wysłany: 2013-12-14, 13:07   

według mojej opinii,
byłem tam raz na imprezie niedawno i już nie wrócę
nie polecam bo wygląd i zdjęcia to za mało...

może do wesel się inaczej przygotowują, ale organizacyjnie to lipa
manager poszedł do domu po 24, 2 kelnerów godzinę później, zostawiając 1
jedzenie nie dobre i mało
a stół szwedzki był w innym pomiesczeniu powiedzmy 30 m od mojego miejsca zamiast półmiski leżeć na stole
dzieci właścicieli biegały po restauracji i pomieszczeniach do 24

jedym słowem bałagan...

nie polecę tego miejsca nikomu

Natalia1313 

Wysłany: 2014-06-20, 08:09   

--------------------------------------------------------------------------------

Mialam tam nie dawno swoje wesele. Miejsce naprawede urocze! Jak dla nas to bylo jedyne miejsce w Lodzi, ktore bralismy pod uwage. Obejrzelismy wiele miejsc w Lodzi i okolicy i absolutnie nic w naszym mniemaniu nie nadawalo sie na wesle takie jakie my bysmy chcieli. Goscie miejscem byli rowniez zachwyceni, i ogolnie cale wesle sie udalo, ale to raczej za sprawa gosci, wodki, i muzyki. Wesele mielismy tak na ok 55 osob, wiec raczej male. Ogolnie nie wyobrazam sobie tam wiekszego wesla, mysle ze 60/65 osob to max. Oczywiscie wlasciciel czy menagerka bedzie przekonawyla ze zmiescza nawet i 80 osob na tej sali, ale ja od razu mowie absolutnie NIE, chyba ze chcecie sie gniezdzic jak sardynki.
Biorac pod uwage ze placilsmy po 270zl za osobe to uwazam ze serwis za ta cene byl porostu okropny. Wszystkie Panie klenerki byly owszem bardzo mile i usmiechniete, ale wodki na stolach brakowalo caly czas. Placilismy dodatkowo za cole i sprita ale sprita na stolach w ogole nie bylo! Kiedy podawali juz ostatnie danie barszczyk, to podali tylko osoba siedzacym przy stolach, czyli jak tanczyles i cie nie bylo przy stole to barszczyk cie ominal.
Najgorsze bylo po weselu. W umowie mielismy wyraznie napisane:

"Wszystkie produkty żywnościowe pozostałe po zakończeniu imprezy zostaną przekazane Zamawiającemu.Niektóre produkty żywnościowe mogą nie nadawać się do spożycia na drugi dzień, o czym zamawiający zostałpoinformowany i zabiera je do konsumpcji na własną odpowiedzialność. Zamawiający dostarczy w zakresie własnym pojemniki lub naczynia w celu spakowania żywności"

Pokjemniki owszem dostarczylismy, chyba ze sto, ale dostalismy tylko ze 7 pudelek w tym 3 pudelka sledzi, nasz tort (tort dostarcza sie samemu, a za wjazd kelnera z tortem i serwowanie oczywiscie dodatkowa oplata 100zl) oraz jakies zimne zakaski. Ja myslalam ze oszaleje tak sie zdenerwowalam. My mielismy 2 miesa do wyboru na pierwsze danie, pozniej grila na zewnatrz, pozniej trzecie danie jakies mieso i kopytka i na koncu barszczyk z krokietem wsumie 4 dania cieple. Zostaly masy jedzenia, poprostu masy a jak sie zapytalam czemu nam nic z dan cieplych nie zapakowali to powiedzieli:
„nie praktykujemy pakowania resztek jedzenia, które wracają na kuchnie. Wszystko zostaje od razu wyrzucane. Szkoda, że wcześniej nie uzgodniłyśmy, że zależy Pani również na pakowaniu pozostałości dań ciepłych”

Jakis absurd, przeciez nie kazalam im talerzy po gosciach sprzatac, ale czyste nietkniete jedzenie z polmiskow, i grilla to nie resztki! Jak dla mnie to zlamanie umowy bo skoro jest napisane wszystkie produkty zywnosciowe to znaczy wszystkie!!! Jak teraz o tym pisze to mi sie caly czas cisnienie podnosi. Moja przestroga, jesli sie zdecydujecie tam robic wesele to zaznaczcie dokladnie co znaczy wszystkie produkty zywnosciowe, ze chodzi wam o cieple i zimne dania i ogolnie wszystko! Czyli nawet owoce i ciasta i nne rzezczy, kore u mnie nie byly zjedzone ale pozniej ich w ogole nie dostalam.

Kolejna rzecz to, licza po weselu za wszyskto, za zbite kieliszki, za zepsute krzeslo, za uszkodzona doniczke...czyli za wszystko co sie ni cholery po weselu nie da sprawdzic. My zaplacilismy za pare rzeczy w tym np za rzekomo zbity przez nas kwietnik a na filmiku kreconym na poczatku wesele kiedy to wszyscy goscie wchodz na teren Dworu widac wyraznie ze kwietnik to juz dawno musial byc uszkodzony.

Miejsce naparwde urocze i wszyscy weselem byli zachwyceni. Ja bym miejsca na nic nie zmieniala, bo jak dla mnie w Lodzi naprawde nie ma nic innego, ale jak bym miala tam robic drugi raz wesele to serio bym im czarno na bialym wypisla ze oczekuje serwisu gdzie kelnerzy lataja i wodke przynosza, ze na stolach ma byc picia pod dostatkiem, ze jedzenie cieple, zimne WSZYSTKO jest do zabrania na drugi dzien, no i inspekcje doniczek na zewnatrz bym zrobila 

W razie pytan piszcie na priva chcetnie odpowiem.

konrad 

Wysłany: 2017-05-16, 19:19   

Witam,

Chcemy zorganizować wesele w Dworze Giemzów i poszukujemy opinii na temat tego miejsca.

Z góry dziękuję za podzielenie się opiniami.

Mrówka77 
Mrówka77

Wysłany: 2017-05-19, 05:02   

Cześć

Bardzo odradzam to miejsce. Nie dajcie się zwieźć jego uroczym wyglądem. Niestety wszystko psuje pani właścicielka.
Jej sposób traktowania klientów jest poniżej wszelkiej krytyki. jako osoba organizująca tam imprezę czujesz się jak intruz.

Nikomu nie polecam, jeśli chcecie swoją uroczystość spędzić w miłej atmosferze - a to jest jednak najważniejsze.

Pozdrawiam.

konrad 

Wysłany: 2017-05-21, 17:30   

Cześć,

Czy mogłabyś podzielić się szczegółami ?
Podaje prywatny adres : wesele2018@interia.pl

Z góry dzięki

Odpowiedz do tematu