Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ czy zespół?

Na moim ślubie:
zagra żywa orkiestra, bo...
63%
 63%  [ 33 ]
wystąpi DJ, bo...
30%
 30%  [ 16 ]
będzie jeszcze inaczej...
5%
 5%  [ 3 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
Suelen 
mamusia Natusia

Wysłany: 2010-09-03, 18:24   

Zespół.. gdyż mąż i jego rodzina bardzo chcieli i było to naprawdę dobry pomysł :)

wiolancia 

Wysłany: 2011-04-01, 17:55   

My wybraliśmy dj-a,wodzireja,który będzie miał ze sobą akordeon.Namiary dostałam od jednej z forumek.Nie chcieliśmy zespołu ponieważ nie robimy dużego wesela,tylko nieduże przyjęcie dla trzydziestu paru osób.

Anna202 
zaproszenia-rozne

Wysłany: 2011-09-15, 10:49   Zdecydowanie wodzirej z DJ "Djshow"

Witam wszystkich.
Mogę się określić jako świeżo upieczona małżonka, ślub odbył się 03.9.2011r. Więc wspomnienia moje i męża są jak najbardziej świeżutkie.
Początkowo chcieliśmy na nasz ślub zatrudnić zespół, nie powiem że nie było to spowodowane naciskami rodziców :-D . Jednak decydując się na ślub rok wcześniej, zatrudnienie dobrego zespołu jest nie możliwe, wszyscy są zabukowani na 2 lata w przód.
My mieliśmy to szczęście że znajomy gra w zespole i polecił nam kapele które się nadają i od samego początku nie rozważaliśmy żadnych pseudo śpiewaków.
Ale do rzeczy, zespołu okazało się że nie ma więc pozostał DJ. I CAŁE SZCZĘŚCIE.
Mieliśmy DJ z wodzirejem, wyjątkowo udane połączenie "Djshow", u nas był Kuba i Adam. Obydwoje oprócz tego że niezwykle sympatyczni i otwarci, organizowali wiele fajnych zabaw i konkursów, są jeszcze profesjonalnymi tancerzami, więc problem samotnych kobiet na parkiecie nie istniał :lol:
Rodzina zachwycona, podchodzili do nas na weselu i mówili że nigdy tag dobrze się nie bawili na weselu, i to starsi i młodsi.
Puszczali bardzo zróżnicowaną muzykę to do czego bawili się ludzie. Obserwowali i dopasowywali się.
Jesteśmy ogromnie zadowoleni z tego timu, i mogę ich polecić z czystym sercem.
PS. ważna sprawa są o wiele tańsi od orkiestry, a o niebo lepsi.
Ostatnio zmieniony przez Anna202 2011-09-15, 10:50, w całości zmieniany 1 raz  

Anna202 
zaproszenia-rozne

Wysłany: 2011-09-15, 10:57   "Djshow"

Jeszcze kilka ważnych rzeczy odnośnie "Djshow":
-są punktualni i obowiązkowi
- nie mieliśmy żadnych problemów z dogadaniem organizacji i naszych zachcianek, co bardzo często jest niezwykle trudne.
-zabawy jakie organizowali były świetne, mimo że sama nie gustuje w takowych, bardzo mi się podobały, a przede wszystkim goście byli zachwyceni.
-no i atmosfera jaką stworzyli, luźna zabawowa, naturalna.
Nawet babci się podobało :-D

PaulaNR 

Wysłany: 2013-02-16, 14:48   

My wybraliśmy DJa :) Dokładnie przeanalizowaliśmy za i przeciw. Wolimy oryginalne wykonania, bez długich przerw na jedzenie, orkiestry i ich [zazwyczaj] pijany głos po północy... Nie życzymy sobie wiejskich zabaw i śpiewającego "między stołami" wodzireja z jakąś harmonijką. Poza tym DJ jest 3 razy tańszy od orkiestry.

asterix35 

Wysłany: 2013-02-17, 05:16   

Oczywiście ORKIESTRA , najlepiej cygańska , ale jeśli nie to orkiestra, i niech nikt nie pierniczy ,że chodzą pijani z harmonijką miedzy stołami i zawodzą pijackim basem , bzdury , no chyba ,że się zamówi Heńka spod budki z piwem ze szwagrem co mają jedną gitarę na trzech .Każda szanująca się orkiestra ma portfolio , można zobaczyć i ocenić .ORKIESTRA bo to wesele a nie grill u cioci.

sabatka 

Wysłany: 2013-08-19, 12:25   

ja zdecydowanie polecam dj'a- na moim będzie grał dj [tu była reklama], grali u mojego brata i zabawa była naprawde dobra.
zespol robi przerwy, czesto falszuje, repertuar tez ma specyficzny. a dj moze zagrac wszystko, mzona sie wczesniej umowic, ze np ma byc wiecej rocka czy disco, albo bez przyspiewek.
Ostatnio zmieniony przez jazzy 2013-08-19, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  

*=MiLi= 
Nelko_i_Ingo_Mama :)

Wysłany: 2014-10-31, 10:13   

Zawsze byłam zwolenniczką orkiestry, ale nie miałam porównanie z DJ'em... w październiku bawiliśmy się na weselu z Dj'em i strasznie mi się podobało! :) plusem Dj'a jest to, że może zagrać wszystko! Nawet jak nie zna ;) goście świetnie się bawili, tańczyli wszyscy, były bloki tematyczne, piosenki płynnie przechodziły między sobą. Po każdym bloku krótka przerwa i zabawa od nowa :) nie myślałam, że tak mi się będzie podobało na weselu z DJ'em :) no i cenowo wypada zdecydowanie lepiej niż orkiestra.

carmena 

Wysłany: 2015-12-06, 18:58   

Wydaje mi się, że na kameralne przyjęcie weselne lepszy będzie DJ, natomiast na wielkie wesele zespół muzyczny. Kwestia i tak odpowiedniego wyboru, aby zarówno młodzież, jak ta starsza "młodzież" dobrze się bawiła :) Na [reklama jest płatna] można znaleźć namiary na kapele weselne z całego kraju. Aktualnie w bazie jest 30 zespołów, które grają w Łodzi i województwie łódzkim, więc jest w czym wybierać. Skala ocen też pomaga w wyborze. Taki katalog z pewnością jest pomocny.
Ostatnio zmieniony przez jazzy 2015-12-06, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  

Laxbir 

Wysłany: 2017-05-15, 08:07   

U nas grał zespół Twist, powiem że spisał się bardzo dobrze. I jednak wolę wesela z zespołem muzycznym a nie Dj'em bo jednak z zespołem jest klimat. Sprawdź tutaj ten zespół który u nas grał /reklama/ . Taki zespół z wodzirejem to pobudzi wszystkich gości. Jak dla mnie to najlepsza alternatywa na udane wesele, ale musi być zespół weselny który wie co i jak.
Ostatnio zmieniony przez jazzy 2017-05-15, 17:19, w całości zmieniany 1 raz  

TerazLive 

Wysłany: 2017-09-21, 08:21   

U mnie zagra zespół muzyczny na wesele warszawa. Słyszałem wiele dobrych opinii na ich temat, więc postanowiliśmy zaryzykować. Myślę, że wszystko powinno być w porządku.

Odpowiedz do tematu