Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
kamerowanie net
Autor Wiadomość
czekolada88 

Wysłany: 2013-02-06, 15:03   kamerowanie net

Uważajcie i nie popełniajcie błędu korzystając z usług firmy kamerowanie.net Łódź
ul. Milionowa 86 tel 728 814 365.
Dopóki nie dostaną pieniędzy sa mili i sympatyczni, dopiero później wychodzi ich brak profesjonalizmu i kultury osobistej.

Pomijam fakt że film mieliśmy mieć nakręcony w super-extra jakości, a oglądając go sprawia wrażenie filmu sprzed 10-15 lat, jakość naprawde tragiczna, goście wyglądają na nim na połowę niższych i 3 razy grubszych (właściciel twierdzi że to wina telewizora, tylko szkoda że na kilku tak samo to wygląda), obraz się zamazuje, dźwięk źle sie rozkłada, raz słychac pogłos, raz wogóle nic nie słychać.

Na dodatek termin odbioru filmu ciągle przekładany, ja na swój film czekałam ponad 3,5 miesiąca (mimo że miałam odebrac go po 1,5 to terminy były ciągle zmieniane i to z winy wykonawcy!).

Osoba która kręciła film robiła to bezmyślnie, fajerwerki kręcone spod krzaka, więc 3/4 obrazu to gałąź, nie ma na filmie wielu ważnych dla Pary Młodej momentów, i niestety tego się już nie poprawi, ale może moje doświadczenia uchronią innych przed popełnieniem takiego błędu jakim było wybranie tej firmy.

film złoźony nawet nie przeciętnie, raczej na odczepnego żeby juz mieć to z głowy. Na prośby o poprawki (które są zagwarantowane w umowie) właściciel w niezbyt kulturalny sposób odmawia i twierdzi że on nie widzi potrzeby poprawiania czegokolwiek. Szkoda, bo to tak naprawde powinno podobac się nam, a poprawki które zasugerowaliśmy nie powinny być problemem (o czym byliśmy zapewniani przed wpłatą).

Właściciel wydzwania (po przesłaniu listy rzeczy do poprawienia emailem) wywrzaskuje i obraża mnie za to że śmiałam mu zwrócić uwage.

chciałam aby oddali mi cały materiał, wtedy poszłabym do kogos kto się na tym zna i zrobiłby z tego coś porządnego, spotkałam sie z odmowa i stwierdzeniem że Pan nie ma takiego obowiązku, jak to przeciez to tak naprawde mój film?!

do tego wszystkiego, mimo że umawiałam sie z właścicielem że film skrócony dostanę na płytce razem z resztą, nie dostałam nic i jeszcze próbował mi wmówić że on nic takiego nie obiecywał. Generalnie w tej firmie wyznaje się zasady kłamstw i krętactw.

Nie polecam, i szczerze ostrzegam przed tą firmą, ci pseudo profesjonaliści próbuja tylko naciągnąć ludzi. Nie dajcie sie oszukać i zniszczyc sobie filmu!!!

*Psychokotek 
Anisthea

Wysłany: 2013-02-06, 21:33   

czekolada88 napisał/a:
chciałam aby oddali mi cały materiał, wtedy poszłabym do kogos kto się na tym zna i zrobiłby z tego coś porządnego, spotkałam sie z odmowa i stwierdzeniem że Pan nie ma takiego obowiązku, jak to przeciez to tak naprawde mój film?!

Niestety ale faktycznie wykonawca nie ma obowiązku oddać całości materiału. My przed ślubem umówiliśmy się z naszym kamerzystą, że będziemy chcieli całość materiału. Było to płatne dodatkowo,

Alma_ 
Administrator

Wysłany: 2013-02-06, 23:09   

Cytat:
do tego wszystkiego, mimo że umawiałam sie z właścicielem że film skrócony dostanę na płytce razem z resztą, nie dostałam nic i jeszcze próbował mi wmówić że on nic takiego nie obiecywał. Generalnie w tej firmie wyznaje się zasady kłamstw i krętactw.

Podpisałaś umowę?

jazzy 
Moderator

Wysłany: 2013-02-07, 15:35   

co jest napisane w umowie?

czekolada88 

Wysłany: 2013-04-28, 20:13   

Niestety w umowie nie byli zawarte oddanie całości materiału , nigdy bym nie pomyślała ze to taki problem i ze okaże się ze swoich błędów rownież nikt nie będzie chciał poprawić....

Vefaters 

Wysłany: 2016-04-19, 07:53   

Warto sobie ogarnać dobrego kamerzystę ja tam nie mam z tym problemu
Ostatnio zmieniony przez Vefaters 2016-04-19, 07:53, w całości zmieniany 1 raz  

sreg 

Wysłany: 2017-05-10, 10:15   

Dlatego warto przez podjęciem decyzji zapoznać się z wcześniejszymi realizacjami filmowców, wtedy zobaczymy czyje filmy nam się podobają.

http://idmultimedia.pl/wideofilmowanie-galeria/

Odpowiedz do tematu